Nazlı Bebeğim...

Sersoy

www.ebruhane.blogcu.com
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2007
2.998
2
45
Kızlar gelmek bilmeyen nazlı bebişime şiir yazdım dün gece inşallah ikna olurda gelir senağlama

nazlbebekdz2.jpg

ay ne guzel allahim en kisa zamanda seni duyar ve anne olmani en kisa zamanda kabul eder insallah sen ve diger bekleyen arkadaslara da amin

çok güzel olmuş canım yüreğine sağlık.allah inşallah sana en kısa zamanda tek yumurta ikizlerini verir...bi kız bi oğlan yerimseniben

Canım inşallah en kısa zamanda allahım sana ıkız bebek nasıp eder.bende ikiz istiyom

Canım inşallah tez zamanda nazlına kavuşursun..
Rabbim umutların son tükendiği anda onu karşına çıkarıveriyor..
Bizlerin duası hep isteyenler için ve ben inanıyorum 2008 yılında çok fazla anne olacak aramızda.

canım benim ... inşallah bebeğin duyacak ve annesinin çağrısına uyup ummadığın anda sana süpriz yapacak.... allah gönlüne göre versin tatlım... allah kucağını bol bebek le çifter çifter doldursun ...

Canıım
ne kadar içten yazmışsın,allah daha fazla bekletmesin seni ve tüm isteyenleri
Olumlu şeyler düşün,bak ilerde kızın ya da oğlun büyüyüp kocaman olunca
bu şiiri verirsin,o günleri düşün...

Hepinizi çok seviyorum arkadaşlar... :1hug:biliyorumki bu yazdıklarınız yüreğinizden kopuyor hepiniz sağolun. allah hepimize sağlıkla sıhatle mutlulukla güzel günlerde yetiştireceğimiz evlatlar nasip etsin tez zamanda.. olanlarında allah yanından koynundan ayırmasın acısı göstermesin hiçbir zaman... :nazar:

Canıım
ne kadar içten yazmışsın,allah daha fazla bekletmesin seni ve tüm isteyenleri
Olumlu şeyler düşün,bak ilerde kızın ya da oğlun büyüyüp kocaman olunca
bu şiiri verirsin,o günleri düşün...

canım çok teşekkürler... seninle hemşeriyiz biliyormusun a.s.

Rabbim Bizimde Sesizimi Duy We Dualarimiza Icabet Et...bizleride Annelikten Mahrum Birakmaaa...aminnnnnnnnnnnnnn........
...gelllllll Artikkkkkkkkk Annemmmmmm...

sersooy nazlı bebeklerin en kısa zamnda gelir inşallah tek yumurta ikizleri olarak biri kız biri erkek....:emir_bebek::emir_bebek:
dualarım seninle canımmmm:1hug::1hug:

ınsallah sesını duyar ve gelır bebegın tabı bızımkılerde

Hepinizden Allah razı olsun kızlar... İnşallah en kısa zamanda dualarımız kabul olur.
s.gif
e.gif
v.gif
g.gif
i.gif
l.gif
e.gif
r.gif
l.gif
e.gif

X