Göz Çevresi Bakımı Göz altı için yaş maya kullananlar

seresss

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Aralık 2007
41
4
Kızlar ben bu siteden yaş maya+süt karışımını öğrendim ve gözaltlarıma uyguladım. Ama yüzümü yıkayınca bi baktım ki sürdüğüm yerler kıpkırmızı olmuuuş :1shok: sonra yavaş yavaş kırmızılıklar geçti ama neden oldu ki? :uhm: sizce gözaltlarıma maya sürmeyi bırakmalı mıyım yoksa bu herkese oluyo mu?:uhm:

Kızlar ben bu siteden yaş maya+süt karışımını öğrendim ve gözaltlarıma uyguladım. Ama yüzümü yıkayınca bi baktım ki sürdüğüm yerler kıpkırmızı olmuuuş :1shok: sonra yavaş yavaş kırmızılıklar geçti ama neden oldu ki? :uhm: sizce gözaltlarıma maya sürmeyi bırakmalı mıyım yoksa bu herkese oluyo mu?:uhm:

Açıkçası ben çok şaşırdm.:1shok::1shok:
Emin misiniz gözaltlarına sürüldüğüne?
Göz altı o kadar hassas bir bölge ki bu tür bir maske bence zarar verir CADIARZU

canım belli ki hassasiyetin var normalde bunun olmaması lazım
yağsız süt olmasına ve mayanın yaş maya olmasına dikkar ettin mi?
bunların son kullanma tarihleri de onem arz ediyor elbette

canım belli ki hassasiyetin var normalde bunun olmaması lazım
yağsız süt olmasına ve mayanın yaş maya olmasına dikkar ettin mi?
bunların son kullanma tarihleri de onem arz ediyor elbette

daha yeni aldım mayayı zaten, son kullanma tarihine de baktım daha var. süt de aynı şekilde. dediğin gibi belki de benim çok hassas cildim. ama ben o mayaları ziyan etmeeeem, saçım ne güne duruyo?:teytey:

bende yoğurt ve mayayı karıştırıp yüzüme sürmüştüm ama sivilce yaptı bıraktım.

yaş mayayı gözaltına sürmeyeceksin.maske gibi yanlızca yüzüne süreceksin.göz altların için buğday yağı kullan.

yaş maya maske olarak kullanılıyo diye biliyorum.. göz altı çok hassas bir bölege, ben göz altına jojoba yağı ile buğday yağı kullanıyorum çok iyi geliyo

yaş maya maske olarak kullanılıyo diye biliyorum.. göz altı çok hassas bir bölege, ben göz altına jojoba yağı ile buğday yağı kullanıyorum çok iyi geliyo

Hepinize çok teşekkür ederim kızlar, dediğiniz gibi gözaltları çok hassas, her duyduğunu uygulamamak lazım o bölgeye a.s

ben de göz altıma kullandım ama gözümün içine kaçmış olacak ki kıpkırmızı oldu
gözümüz çok hassas her duyduğumuzu uygulamamalıyız

canım yaş maya + süt karışımını bende uygulamıştım. ama göz çevresi hariç yüz maskesi olarak. zaten onu sürerkende farkedersin yoğun ve ağır bir maske. göz cevresi ise çok hassas ve o karışımı taşımayabilir.bence birdaha uygulama...

Ama bu maya ve süt akrisimi özelikle göz alti morluklari icinmi ne burda verilmisti,

hatda bende ne zamandir deneyecegim bi türlü olmadi.

Denemim kalsin...

evet bende burda okuyup yaptım zaten. beni cezbeden tarafı morlukları hafifletmesi değil, deneyen arkadaşın göz çevresindeki kaz ayaklarını hafifletmesi olmuştu :1no2: benim gözlatlarım çok mor değil ama 27 yaşındayım ve bir sürü kaz ayakcıklarım var, onlardan kurtulmak istemiştim.. bence de deneme sen canım...

şu buğday yağı için de yağ bezecikleri oluşturuyo diyolar, iyice kafam karıştı vallahi... doğal yöntemlerle kurtulamazmıyım ki bu kaz ayaklarından?:uhm:

bende göz altlarıma ve yüzüme maya + süt karışımını uyguluyorum bende de kızarıklık oluyor fakat bir süre sonra geçiyor CADIARZU
ama burdaki arkadaşların da dediği gibi göz çevresi çok hassastır özellikle de benimkiler çukur şeklinde ve incecik.. bende bırakmalıyım sanırım :bbo: zaten morluklarıma da bir faydası olmadı :bbo: yağları da kullanmak istemiyorum beze oluşturur diye napıcam ben ya püf :s nefret ediyorum göz altlarımdan senağlama

ben arada bir yapıyorum çook ii geliyor,zaten tarifte suna dumankayadan.ama sık yapma ondan olmuştur belki,haftda birde daha sık kullanma okey öptüm.ayrıca yine devam ederse bırak her tarif her cilde iyi gelecek diye bir şart yok diimi,sevgilerimle..

ben arada bir yapıyorum çook ii geliyor,zaten tarifte suna dumankayadan.ama sık yapma ondan olmuştur belki,haftda birde daha sık kullanma okey öptüm.ayrıca yine devam ederse bırak her tarif her cilde iyi gelecek diye bir şart yok diimi,sevgilerimle..

bırakmaya karar verdim zaten. daha ilk yapışımda oldu bu, herhalde cildim çok hassas. yrn berna laçin'in programında göz altı kremi yapacaklar, onu deniycem.. deneme tahtasına döndük burda çoğumuz zaten tatlicadiarzu

bencede deneme gozcevresi cok hassas belki agizdan evitamini alsan daha iyi gelir belki demir eksikliginde vardir demir eksikligi ve kansizlik goz altinda morluk yapiyomus tatlicadiarzu

merhaba arkadaşlar, ben harem's cream ottaman adında bitkisel bir krem kullanıyom, hem yüze hem gözaltına sürülüyor. şimdilik gözaltıma sürüyorum. Daha yeni başladım. yüze sürülünce yumuşacık yapıyor. Hiç kullanan var mı bu kremden acaba?:1rolleyes:

göz altı morluları içinn kesinlikle yosun yağıı öneririm sizee kızlarr geçen günn annemle babam aktarcıya gitmiş paptya we lavanta alıcaklarmış gözaltı morluğu var kızımdademiş adama adamda demişkii onları bırakın ben size bişey werim 3 gün sonraa etkisini görücekmiş demiş sabah akşam pamukla gözaltına sürsün demiş bugün aldımm denemeye başladımm YOSUN YAĞI kızlarrr bence deneyin derimmm 3 gün içinde etkisini gösteriyomuşş azalmayı hissedilir derecede farkettiriyomuş SAĞLIK BAKANLIĞINDAN ONAYLII VE BAKIN NELERE İYİ GELİYOMUŞ BAŞKA "SELÜLİT,SARKMIŞ DERİ,GÖZALTI MORLUKLARI,BEDEN ÜZERİNCE SIKILAŞTIRICI VE İNCELTİCİ OLARAK KİLO VERDİKTEN SONRA WE DOĞUM SONRASI OUŞAN ÇATLAKLARIN TEDAVİ EDİLMESİNDE GÜWENLE KULLANILABİLİR.
KULLANIMI: SORUNLU CİLT ÜZERİNDE BİR MİKTAR YOSUN YAĞI MASAJ FRİKSİYON TARZINDA SÜRÜLÜR DAHA SONRA YOSUN YAĞININ ÜZERİNE PAMUKLU BİR ÜRÜN VEYA FİLM STRECH İLE KAPATILIR. 4-5 SAAT KADAR BU ŞEKİLDE DURULUR GÜN AŞIRI UYGULANIR.... GÖZALTI MORLUKLARINDA İSE PAMUK ÜZERİNE 3-4 DAMLA KOYULARAK GÖZALTINA SÜRÜLÜR.2-3 SAAT KADAR BEKLETİLİR.SABAH WE AKŞAM UYGULANABİLİR..

yaş mayayı gözaltına sürmeyeceksin.maske gibi yanlızca yüzüne süreceksin.göz altların için buğday yağı kullan.

Esr70 buğday yağı gözaltı morlukları için işe yarıyormu gerçekten?bende kullanmayı düşünüyorum da.

kızlar bende denedim ve bende de kızarıklıklar oldu,demek ki her söyleneni yapmamak lazım dimi ama!yapıyoruz işte umut dünyası...

X