Hamilelik belirtisi akıntı şekli

C

cise1981

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi cise1981
adet olacagım gün geldi çok akıntımvar :utangacbeyaz losyon gibi beyaz yumurta akı gibi 4 aydır çocuk için tedavi oluyorum daha önceden hamile kalmadan önce bu belirtileri olan oldumu yardımcı olursanız sevinirim

• Konu Sahibi cise1981
Arkadaşlar ben de bu konuyu merak ediyorum. Yaşamış olanlar bizi bilgilendirirse seviniriz. :)

• Konu Sahibi cise1981
evet ben de hamile kaldığım dönem bilmiyordum ama hamile kaldığımı akıntım çok fazlalaşmıştı aynen dediğiniz gibi yumurta akı şeklindeydi ama rengi bence hamileliği ele vermiyor arkadaşlar yani renge takılıp kalmayın akıntının rengi kıvamı hamile olup olmadığımız hakkında bize bilgi vermeyebilir benden pempe pembe su damlası kadar lekeler de gelmişti kahverengi değil ama çok açık pembe lekelenmelerim olmuştu o zamanlar 5 haftalık hamileymişim yani bu akıntı meselesi kişiden kişiye bünyeden bünyeye değişiyor kanımca ...

• Konu Sahibi cise1981
bendede yumurtlama döneminde beyazlasiyor.iki yada ücgün sürüyor sonra yine normal oluyor.

• Konu Sahibi cise1981
bencede belli etmiyo çünkü benimde hep akıntım oluyo ama bebiş falan olmuyo

• Konu Sahibi cise1981
bendede bı damla kadar kan gelmıstı. sonra kesılmıstı. ve hamıle oldugumu ogrenmıstım. ama malesef düşükle sonuclandı. uzerınde 3 ay gectı ve su an kahve tonunda baslayan sonrasında sıyaha yakın akıntım oluyoo..bı kac gundur devam edıyooo. acaba hamılelık belırtısımı?? test yapmaya korkuyorum. cunku ılk dususgumude boyle belırtılerle yasamıstım:KK43:(

• Konu Sahibi cise1981
bendede bı damla kadar kan gelmıstı. sonra kesılmıstı. ve hamıle oldugumu ogrenmıstım. ama malesef düşükle sonuclandı. uzerınde 3 ay gectı ve su an kahve tonunda baslayan sonrasında sıyaha yakın akıntım oluyoo..bı kac gundur devam edıyooo. acaba hamılelık belırtısımı?? test yapmaya korkuyorum. cunku ılk dususgumude boyle belırtılerle yasamıstım:KK43:(

bence bir an önce test yap bende bi kayıp yaşadım şimdi 2.ye hamileyim aynı belirtileri verdi korkudan ağladım aynı şeyleri yaşayacağım diye ama çok şükür şimdilik iyi gidiyor tek dileğim şu 3 ayı atlatabilmek inş allah herkesin gönlüne göre verir

• Konu Sahibi cise1981
bence bir an önce test yap bende bi kayıp yaşadım şimdi 2.ye hamileyim aynı belirtileri verdi korkudan ağladım aynı şeyleri yaşayacağım diye ama çok şükür şimdilik iyi gidiyor tek dileğim şu 3 ayı atlatabilmek inş allah herkesin gönlüne göre verir

cnm pekı senınde baslarında sıyaha yakın akıntın var mıydı. pekı ben sımdı test yapsam cıkarmıkı. bırde dr un sana bı ılac felan verdımı. ne cok soru sordum dımıı:p sımdıden tesekkurler

• Konu Sahibi cise1981
arkadaslar o beyaz arkıntı ilişkıden 3 4 gun sonra gelen spermler olamazmı ?? lutfen cvp yazarmsıı nız :)

bı fıkrı olan yokmuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

evet ben de hamile kaldığım dönem bilmiyordum ama hamile kaldığımı akıntım çok fazlalaşmıştı aynen dediğiniz gibi yumurta akı şeklindeydi ama rengi bence hamileliği ele vermiyor arkadaşlar yani renge takılıp kalmayın akıntının rengi kıvamı hamile olup olmadığımız hakkında bize bilgi vermeyebilir benden pempe pembe su damlası kadar lekeler de gelmişti kahverengi değil ama çok açık pembe lekelenmelerim olmuştu o zamanlar 5 haftalık hamileymişim yani bu akıntı meselesi kişiden kişiye bünyeden bünyeye değişiyor kanımca ...

benimde pembemsi bir akıntım oldu geçenlerde ve 10 gündür göğüslerim şiş ve hassas çok fena...ara ara sanki regl sancısı gibi bir sancı giriyor kasıklarıma daha 10 gün var reglime...sizce hamile kalmış olabilirmiyim çok heyecan verici...bir hafta nasıl beklicem bilmiorum:44:

cnm spermle alakası yok o beyaz akıntı yumurtlamanın bittiğinin habercisi ama çok çok gelio diyorsan koku yda idrarında yanma ve benzeri şeyle varsa enfeksiyon belirtisi yada üşütme belirtisi olabilir:KK59:

Bende istiyorum bir bebis ama bu aydan pek umutlu degilim.Benimde son adetimden 14 gün sonra baslayan bi gögüs agrim var ara sirada regl sancim giriyo ama bunlar her ay olan seyler maalesef ki umudum kirildi :KK59: Akintimda var ama dediginiz gibi yumurtalamanin bittiginin göstergesi sanirsam anlasilan bu ay ki sansimizda gitmis bi dahakine insallah :KK25:

Benim günümde 5 gün geçti.bugün test yaptırdım negatif çıktı.ama kahverengi akıntım var ve bel ağrım var acaba yanılmış olaabilir mi test umutlanmalımıyım kafam karmakarışık...

Benim günümde 5 gün geçti.bugün test yaptırdım negatif çıktı.ama kahverengi akıntım var ve bel ağrım var acaba yanılmış olaabilir mi test umutlanmalımıyım kafam karmakarışık...

Cnm bi dr görünsen daha iyi olur belki bebiş yerleşiyordur bi kaçgün sonra testte çıkar belkide kist olmuştur ikisini ayırmak zor olabiliyor eger bebiş yerleşiyorsa lekelerin kesilsin diye ilaç verirler dr gitmen gerek her iki ihtimallede inşallah bebişin yerleşiyordur

Mrb kizlar adetime 10 gunden fazla var aralikli siddetli giren kasik agrilarim ve akintim var bu ne demek bilen varmi veyaz benzer problem yasayan...?

bende de 0 akıntı!!her ay olurdu bu ay hiç yok.

Mrb arkadaslar ben 1 aylık evliyim normal adetim her zaman düzenli gelirdi ama düğünden dolayı gecikti biraz evliligimin ikinci günü adet oldum şimdi de normal adetimin üstünden 4 gün geçiyor ama gecikmiş adetime de iki var goguslrim şişmiş ve bembeyaz bir akıntı ve iki gün once şiddetli bir bel ağrısı oldu ve hiç olmayan birşey bende kabızlık oldu sizce hamilemiyim test yaptırmak istiyorum ama korkuyorum ya degilsem çünkü istiyorum cvplariniz için şimdiden teşekkür ederim

Benim de her ay adetime 1 hafta kala göğüslerim şişer ve acırdı. Şuan 5 gün var adetime ama göğüslerim de hiçbir şişlik yok ilk kez ve çok akıntım var beyaz.

Benimde adetim 2 gün geçti kasıklarımda ve belimde ara ara ağrılar oluyo 2 gündür bebeğimin olmasını çok istiyorum ama test yaptırmaya da korkuyorum.

X