Makyaj İçin Fırça ve Aplikatör Önerileriniz

NLCNSDW

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Haziran 2007
84
1
Arkadaşlar uzun zamandır makyaj için fırça araştırması yapıyorum sanırım en iyi fırçalar MAC'te fakat onlarında fiyatları çok uçuk geldi.fisfisfis Fiyat ve kalite açısından uygun önerebileceğiniz fırça markaları var mı?
burasıda fırça ve aplikatör setlerini paylaşma yeri olsun
a.s.

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşım parfümeriden aldıklarım hiç iyi çıkmadı avın dan aldım allık fırçası iyi pudra fırçası da iyi ama dökülüyo

estee lauderın fırçaları oldukça başarılı
az önce oceanmist minerals'ten 7 adet fircayi 20 dolara aldim
gelsinler bakalım yazarim tevrübelerimi

Şu an pudra allık firçası GUERLAİN meteorites fırçasını kullanıyorum,süper bir şey.
05212280709.jpg

Birde E.Arden fırça setini aldım,onu henüz kullanmadım,ama kaliteleri güzel.

başlığı atan arkadaşa tşkler bnde almayı düşünüyorum hemde önümüzdeki bikaç gün içinde ama mac sennde sölediğin gbi çok pahalı.gene en uygunu avon gibi.peki avonun fırçaları nasıl?far fırçaları mesela???? cevap yazın lütfen,bilgilendirin benide acill::

avonun ve oriflamenin makyaj fırçalarının hepsini aldım oriflameninki henüz elime ulaşmadı ama avonunkiler benm gibi ilk kez makyajda fırça kullanıcaklar için çok güzeller. tavsiye edrim:)

prensescim sennde avonun far fırçasında dökülme oluomu ara ara??? bide bilgisi olan varmı acaba; göz farı fırçası kaç çeşit oluo? sadece şu gölgelemeyi yapmak için kullanıln fırçalar kaç çeşit yani bilen varsa cevaplarsanız sevinirim.

MAC'le aynı kalitede ve ondan daha ucuz inglot var.. fırçalarını tavsiye ederim çok güzel.. ELF'in fırçaları da bazıları çok güzel..

ben diorun fircalarini aldim cokta memnunum.yikadim hatta bir kere dokulme vs.yapmadi eski haline dondu.4 firca birde cantasi var 50$ a almistim..

kızlar az önce bi siteden mac fırça seti aldım 24 adet fırça ve mac'ın :lepi: 64tl düşünüyorsanız kaçırmayınsositososito

nasil yaniiidelikafadulden

canım valla bayağıakannehir bnde şaşkınlık içerisindeyim ama öyle oldu kuaförün teki 400tllik almış düşün yani fırcanın teki 2.5tlden biraz fazlaya gelmiş oluyor yarın elime geçince fotoda eklerım başarabilirsem tabi:sinifsinif:

Gerçi MAC ın fırçaları çok kaliteli.Aama Elf in fırçası ve body shop un fırçaları çok güzel.tafsiye ederim...

ARKADAŞLAR BENDE MAC 7 Lİ MAKYAJ FIRÇALARI VAR 35 TL FİYATI. BİRDE MARKASIZ 20 PARÇA FIRÇA SETİM VAR 50 TL. İSTERSENİZ ÖZELDEN YAZABİLİRSİNİZ.RESİMLER AŞAĞIDADIR.

usadan20parcamakyajfirc.jpg

100orjinalmacmakyajfirc.jpg

X