Beta Hcg 0 (sıfır) çıkar mı ?

Bonadea

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2007
765
17
Dün akşam pembe bir akıntım olunca adet oldum sanmıştım ama arkası gelmedi. Belki tutunma kanaması olmuştur diye daha da umutlandık. Bugün yani 12.günde de adet olmayınca büyük bir umutla gidip kan testi yaptırdım. Beta Hcg 0(sıfır) çıktı. Eşimle donduk kaldık. Antepteki doktorumu aradım. "Beta hcg sıfır çıkmaz, çok ilginç. Adet gecikmesi progestandan kaynaklanabilir ama yine de adet olmazsanız kullanmaya devam edin ve salı günü(15.gün) bir kez daha kan testi yaptırın" dedi.
Sevgili arkadaşlar şimdi 2 konuda deneyimlerinize ihtiyacım var.
1. Beta Hcg değeri sıfır çıkıp da birkaç gün sonra yükselen birilerini hiç duydunuz mu?
2. Önceki denemelerde progestan olmadan 9 veya 10.gün adet oluyordum. Progestan bu kadar geciktirir mi adeti?Negatif aşılama yaşayan arkadaşlar(progeston kullanıp kullanmadıklarını belirterek) acaba kaçıncı gün adet olduklarını yazabilirler mi ?

Dün akşam pembe bir akıntım olunca adet oldum sanmıştım ama arkası gelmedi. Belki tutunma kanaması olmuştur diye daha da umutlandık. Bugün yani 12.günde de adet olmayınca büyük bir umutla gidip kan testi yaptırdım. Beta Hcg 0(sıfır) çıktı. Eşimle donduk kaldık. Antepteki doktorumu aradım. "Beta hcg sıfır çıkmaz, çok ilginç. Adet gecikmesi progestandan kaynaklanabilir ama yine de adet olmazsanız kullanmaya devam edin ve salı günü(15.gün) bir kez daha kan testi yaptırın" dedi.
1. Beta Hcg değeri sıfır çıkıp da birkaç gün sonra yükselen birilerini hiç duydunuz mu?
2. Önceki denemelerde progestan olmadan 9 veya 10.gün adet oluyordum. Progestan bu kadar geciktirir mi adeti?Negatif aşılama yaşayan arkadaşlar(progeston kullanıp kullanmadıklarını belirterek) acaba kaçıncı gün adet olduklarını yazabilirler mi ?

canım. umarım hamilesindir. benim ilk aşılama megatif.prodestan kullandım.2 gün geç geldi. aslında benim 25 periyodtu düzenli idi. 27. günde geldi. parogestan adeti düzene sokar yazıyordu nette.aşılamanın 15. günü adet oldum canım.
adet olduğum gün yinede doktor beta hcg istedi. 1,5 çıktı.hamile olmak için 5 den yukarı olması gerekiyormuş.0 çıkabilir mi bilmiyorum. inşallah hamilesindir canım.

canım ben üç kez aşılama yaptırmıştım.hepsinde de negatif sonuç almıştık.üçünde de progestan kullandım ve daha adet günüm geçmeden hemen adet oldum yani hiç gecikme bile yaşamadım progestan kullanmama rağmen...,
beta hcg tam 0.0 mı çıktı?
benim geçen ayki micro da 0.1 çıkmıştı.
biraz daha bekle adet olmazsan bir test daha yaptırırsın....

Ben bi defa kullanmıştım ve bikaç gün gecikti sanırım.Diğer aşılamada erken gelmişti adetim progestan kullanmayınca.
sıfır çıkıp yükselirmi bilemiyorum bakarsın geç döllenme olurCADIARZU

canım öncelikle umarım hamilesindir ve ikinci olarak 1 kez aşılama yaptırdım (hatta bugün yani tam 1 saat sonra 2. için dr gideceğim hayırlısı olur inşallah)ilk aşılamam tutmadı anlaşıldığı gibi.bende progestan kulladım ama ona tam kullanmak denirmi bilmiyorum aklıma geldikce kullandım ve reglim tam 4 gün gecikti bende cok umutlanmıştım hatta bu sitedeki tüm arkadaşlarda benimle birlikte kesin göüyle bakıyorlardı neyse hayırlısı değilmiş......
Benim beta hcg değerlerim 2 nin altı olarak gösteriyordu yani tam sonuç yoktuu
umarım sana yardımcı olmuşumdurrr

Kızlar cevaplar için herkese çok teşekkürler. Bugün 13.günüm. sabah şeffaf bir akıntım oldu ama yine adet olmadım :)

canım ben üç kez aşılama yaptırmıştım.hepsinde de negatif sonuç almıştık.üçünde de progestan kullandım ve daha adet günüm geçmeden hemen adet oldum yani hiç gecikme bile yaşamadım progestan kullanmama rağmen...,
beta hcg tam 0.0 mı çıktı?
benim geçen ayki micro da 0.1 çıkmıştı.
biraz daha bekle adet olmazsan bir test daha yaptırırsın....

Tam olarak 0(sıfır) çıktı canım. Önceki aşılamada 0.1 çıkmıştı.

Canım sorularının cevaplarını bilmiyorum ama, inşallah pozitiftir sonucuna.s.

bonadea,
canim benimde son asilamamda adetime 5 gun ve 3 gun kala implantasyon kanamasi olmustu bende evde test yapmistim umutlanip negatif cikmisti ama adet olmam gereken gun yani asilamanin 14. gunu yaptirdigim kan testinde 31 (pozitif) cikmisti yani hamileydim...normalde gebelik olmadiginda deger <5 cikar boyle cikmadigina gore yeni hamile kalmis olasinki 0 cikmis ve yukselecek degerin ..zaten embryon rahime tutundugu an kanda deger 10 olurmus bence seninki tuplerde daha o yuzden 0 cikmistir 3-4 gun sonra rahime tutunmus olur ve degerin yukselir...benim 31 olan degerim 1 hafta sonra 617 olmustu cunku :)))hamilesin bence!!!!

canım benimde ilk aşılamamda bhcg 0 çıkmıştı progestan kullanmıştım bende ama adetim gecikmedi aynı zamanında geldi sanırım sende aşılama tutmamış üzülme bidahaki denemende olur inşallah.umarım yanılıyorumdur ama ben böle düşünüyorum .gerçi şöylede bir şansın olabilir bazılarının döllenme geç oluyormuş aşılamadan sonra yapılan ilişkide hamiş kalınıyor ve değer geç yükseliyor sen adet gününü bekle ogünde gelmezse adetin testi tekrarla

son adet 27 eylüldü...yumurtlamam genelde erken oluyor benim ve bugün çıkan kan testi sonucum negatif...sizce ben kesinlikle hamile değilmiyim??????????

son adet 27 eylüldü...yumurtlamam genelde erken oluyor benim ve bugün çıkan kan testi sonucum negatif...sizce ben kesinlikle hamile değilmiyim??????????

Ahh bir bilebilsem...

Selam canım bende senin gibi kan testinde negatifi görenlerdenim hemde çift sıfır benimkisi 0.0 senin kaç çıktı değerin :-(((

günaydın herkesee
sencerderen bence kesin hamile değilsin demek için çok erken. biraz daha bekle bakalım. dualarım seninle, inşallah güzel haberlerini vereceksin bize
bonadea beta hcg tam 0.00 çıkabiliyor bildiğim kadarıyla canım. yakın bir arkadaşımın 8. ve 9.günlerde 0.00 çıkmıştı, sonra yükselmişti ve şu an hamile
biraz daha bekle canım.umarım hamişsindir

evet 0.0 sonuç bende enson micromda almıştım..yani 0.0 sonuç çıkabiliyor canım..hakkında hayırlısı olsun...inşşş hamilesindir..

günaydın herkesee
sencerderen bence kesin hamile değilsin demek için çok erken. biraz daha bekle bakalım. dualarım seninle, inşallah güzel haberlerini vereceksin bize
bonadea beta hcg tam 0.00 çıkabiliyor bildiğim kadarıyla canım. yakın bir arkadaşımın 8. ve 9.günlerde 0.00 çıkmıştı, sonra yükselmişti ve şu an hamile
biraz daha bekle canım.umarım hamişsindir
sağol canım, inşallah bütün isteyenlerin bebişi gelir bir an önce...aminnnnnnnnnnn

Canim uzulmeni istemem ama ben 4 mikroda negatif aldim.0,1-0,5 gibi sonuclar aldim kac defa ve 12. gun yapilan test sifirsa ki kan testi diyorsun % 100 negatiftir sonucun.Adetinin olmamasinin sebebi kullandigin progesterondur.o ilaci kestikten 3-4 gun sonra adetingelecektir, bu ilaci kullanirken adet olman imkansizdir.Ben de senin gibi b-hsg min yuksek cikacagi testimin pozitif cikacagi gunu hasretle bekliyorum.

arkadaşlar aşılamadan sonra gün gün baktırdığınız bhcg sonuçlarını yazarmısınız.bugün aşılamadan sonraki 8 günüm.ve hormon tahlili yaptırdım.sonuç:8.64 hala ilaçların etkisi olabilirmi

arkadaşlar aşılamadan sonra gün gün baktırdığınız bhcg sonuçlarını yazarmısınız.bugün aşılamadan sonraki 8 günüm.ve hormon tahlili yaptırdım.sonuç:8.64 hala ilaçların etkisi olabilirmi

sen hamilesin kız ilaçların etkisi bu kadar yüksek olmaz bide eczaneden test al onlardada cıkıyo

gebelik bölümünde belirtiler bölümü var orda dıptısdıp çok güzel resimler koymuş ovulasyondan sonra ki günlerde test yapılmış arka arkaya resimlerini koymuş ordan bak istersen

X