acıbadem hastanesinde doğum yapmış olanlar..

Konu üzerinden 1 sene geçmiş ama güncel fiyatlar hakkında bilgisi olan var mı acaba? Bursa Acıbademde Şahin Zeteroğluna gidiyorum. Eskişehir'deki Acıbadem bitmezse Bursa Acıbademde doğum yapmayı planlıyoruz.

ben yeliz site yeni üye oldum.benim ilk bebeğim fefat etti nedeni bebeğime kan ğitmemesi napacamı bilmiyorum ankarada lina doğum hastaneye ğittim cok ğüzel ilğilen diler.emin olmak istedim kendimden ilk bebeğim deden öldünü öğrenmek istem çünkü 2 çi bebeğimdede sorun çıkmamasını istemiyorum hap tedavisi ğörü yorum ama eşimin işiiçin izmite ğeldik bende acı bademeğittmek istiyorum ama yardımçı olurmusu nuz.

Son düzenleme:
ben yeliz site yeni üye oldum.benim ilk bebeğim fefat etti nedeni bebeğime kan ğitmemesi napacamı bilmiyorum ankarada lina doğum hastaneye ğittim cok ğüzel ilğilen diler.emin olmak istedim kendimden ilk bebeğim deden öldünü öğrenmek istem çünkü 2 çi bebeğimdede sorun çıkmamasını istemiyorum hap tedavisi ğörü yorum ama eşimin işiiçin izmite ğeldik bende acı bademeğittmek istiyorum ama yardımçı olurmusu nuz.

ben geçen yıl haziran ayında kadıköy acıbademde doğum yaptım herşey harikaydı,hamileliğimdede oraya devam ettim.şuan doktorlarım oradan ayrıldılar.eğer istanbulda devam etme imkanınız olursa ataşehir memorial hastanesi cem demirel i şiddetle tavsiye ederim.harika bir doktor.allah yardımcınız olsun

ben yeliz site yeni üye oldum.benim ilk bebeğim fefat etti nedeni bebeğime kan ğitmemesi napacamı bilmiyorum ankarada lina doğum hastaneye ğittim cok ğüzel ilğilen diler.emin olmak istedim kendimden ilk bebeğim deden öldünü öğrenmek istem çünkü 2 çi bebeğimdede sorun çıkmamasını istemiyorum hap tedavisi ğörü yorum ama eşimin işiiçin izmite ğeldik bende acı bademeğittmek istiyorum ama yardımçı olurmusu nuz.[/QUOT

kan pıhtılaşmasından dolayı bebeğinizi kaybetmişsiniz sanırım bende de aynı problem vardı .. siz gebelik bölümünde kan pıhtılaşmasından dolayı bebeğini kaybedenler topiğine gelin.. bende izmitteyim..

hastaneden aldığım güncel fiyatlar:

ACIBADEM UZMAN DOKTOR DOĞUM FİYATLARI

Normal 5100 (Sağlıklı Anne paketi)
Epidural normal 6400 (Sağlıklı Anne paketi)
Epidural Sezeryan 7500 (Sağlıklı Anne paketi)

hastaneden aldığım güncel fiyatlar:

ACIBADEM UZMAN DOKTOR DOĞUM FİYATLARI

Normal 5100 (Sağlıklı Anne paketi)
Epidural normal 6400 (Sağlıklı Anne paketi)
Epidural Sezeryan 7500 (Sağlıklı Anne paketi)

öncelikle verdiğin bilgiler için sağol ben de acıbadem e gidiyorum tüp bebeğimi de yaptırdım.çok memnun kaldım.şimdi 5 aylık hamileyim.acıbadem sigorta yaptırdım 3 ay önce .yatarak tedavili.indirim yaparlar mı acaba bi etkisi oldu mu siz yaptırdınız mı teşekkürler

Acıbadem hastanesı Turkıye genelındekı hastanelerde kullanılan medıkal aletlerın altın yada gumus olanınımı kullanıyor
O ne fıyatlardır öyle şaka gb..

Bende yıllardır Kadıköy Acıbademe gidiyorum kürtajlarım ameliyatlarım her türlü sorun için oraya gidiyorum Kadın Doğum Dr.um Harika Bodur gerçekten harika bi insan şuandada 20 haftalık hamileyim doğum inşlh burada olucak benim sezeryan yarın detaylı ulturasona girdiğimde konuşucaz bakalım özel sigortam var 5000 tl sini karşılıyo geri kalanı uygun olursa doğumu kesin acıbademde yapıcam ama 2. alternatifimde Kadıköy Şifa yarın herşey belli olucak bu arada geçen sene Fulya Acıbademde sezeryan doğum 9000 e yakındı 8000 küzür yani ama indirimsiz falan özel paketleride olduğunu biliyorum hepinde lohusa şerbeti kuaför fotograf gibi ama isteğe bağlı

X