Cilt Bakımı Ürünleri the body shop goz icin

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

eylul77

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2007
1.322
33
the body shop un kremlerini kullanan varmi kizlar c vitaminli ve e vitaminli goz kremi arasinda kaldim kullanan varsa yardimci olun lutfen

Ürünlerini kullanmadım ama e vitamini göz çevresi için iyi gelir, kırışıklar için de e vitaminli kremler kullanılıyor. Ayrıca göz altı morlukları için de e vitamini iyi gelir.

eylül77 arkadaşım ben e vitaminli kremi kullanıyorum.bu krem daha çok jel-krem kıvamında.bir kremden ne istediğini bilmiyorum ama bu krem hem nemlendiriyor hemde rahatlatıyor göz çevresini.ben memnun olduğumu söyleyebilirim.ama c vitaminli kremi kullanmadığım için her hangi bir karşılaştırma yapamıyorum.en iyisi senin kararını kendin vermen tabiki.ama bana göre kırışıklıkların önüne yüzdeyüz geçebilecek birşey yok zaten.sevgilerimle.

merhaba ben ozellikle morluklar icin istiyorum bu kremleri tavsiyen icin tesekurlera.s.

c vitaminli goz kremini aldim arkadaslar ilk defa bir kremin bu kadar faydasini gordum gozumdeki sislikler tamamen gitti ve goz altlarimdaki morluklar acildi benim gibi mor gozlerle dolasanlara duyrulur:dance:

E-vitaminli kremi ben kullaniyorum, nemlendiriyor fakat morluklar oldugu gibi, hala hic bi degisim yok.

Ben bepanthen kremin e vitamini koydum hergün kullaniyorum tüm yüz göz dahil ve dekolte, baya etkisini gördüm gibi, sivilcelerim pek cikmiyor, göz altlari morluklari yok ve ne bilim taze bir cilt gibi görünüyor.

Ben bepanthen kremin e vitamini koydum hergün kullaniyorum tüm yüz göz dahil ve dekolte, baya etkisini gördüm gibi, sivilcelerim pek cikmiyor, göz altlari morluklari yok ve ne bilim taze bir cilt gibi görünüyor.

bepanthen kremi yaralar icin falan diye biliyodum, yuze de normal krem gibi suruluyo mu ??

c vitaminli goz kremini aldim arkadaslar ilk defa bir kremin bu kadar faydasini gordum gozumdeki sislikler tamamen gitti ve goz altlarimdaki morluklar acildi benim gibi mor gozlerle dolasanlara duyrulur:dance:
mrb eylül77
bende mor gözlerle dolaşanlardanım..ama benim göz altlarım çok koyu kahverengi ve genetik sanırım:KK43:((senin göz altlarında böyle kahverengi miydi???eğer aynı durumdaysak alıp denemek istiyorum bu kremi.offf bıktım bu morluklardan ya

mrb eylül77
bende mor gözlerle dolaşanlardanım..ama benim göz altlarım çok koyu kahverengi ve genetik sanırım:KK43:((senin göz altlarında böyle kahverengi miydi???eğer aynı durumdaysak alıp denemek istiyorum bu kremi.offf bıktım bu morluklardan ya

evet canim benim goz altlarimda kahverengiydi ve surekli sisiyordu bende ise yaradi siislikler tamamen gitti goz altlarimda acildi

bepanthen kremin tuylendirdigini duymustum bence dikkatli olmalisin birde goze surulmesi sakincali olmazmi her duydugumuzu surmeyelim goze arkadaslar

bepanthen kremin tuylendirdigini duymustum bence dikkatli olmalisin birde goze surulmesi sakincali olmazmi her duydugumuzu surmeyelim goze arkadaslar

Ben bütün kıştan beri kullanıyorum bepanthene kremi, geceleri yatmadan önce sürüyorum. sabah da duru bir ciltle uyanıyorum, çok memnunum, hiçbir şekilde tüylenme de yapmıyor.

bende bepanthen kremini kullaniyorum, yani merhemini degil, neden tüylenme yapsin bilmiyorum:))
ona bakacak olursak kimbilir normal kremlerde de vardir tüylendirme olayi ama bilmiyoruz belki yani,
ben memnunum bepanthen ve e vitamini koyacaksin yumusacik oluyor sabahlari uyaninca ve sivilcelere falan da oldukca iyi geliyor simdilik.

memnunsaniz guzel arkadaslar tabi her cilt icin ayni olmayabilir bende tuylendirdigini bu sitede okudum

ben burdan otuz milyona aldimturkiyedeki fiyatini bilmiyorum canim ama nette fiyatini ve bayii adreslerini bulabilirsin

X