Sayfa: 2/6 İlkİlk 1234 ... SonSon
Toplam 58 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İdrar Yolu Enfeksiyonu

1. Konu Sahibi : cananfs #11
    Giriş tarihi
    Jul 2007
    Alıntı cananfs kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    semiha kızın atahlıl yaptırdın mı canım?umarım temiz çıkmıştır.
    yaptırdım canım nasıl başardım bende anlamadım ama başardım sonuçta temiz çıktı senin bebiş nasıl oldu

2. Konu Sahibi : cananfs #12
    Alıntı cananfs kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    kızlar aranızda bebeği idrar yolu enfeksiyonu geçireniniz var mı?benim bebegim 15 gunlukken olmuştu şimdi yine olmuş,of çok illet birsey ya korkuyorum.
    canım benim bebeğimde 1,5 aylık iken olmuştu 3 gün 1 defa yarım doz iğne oldu ve bişeyi kalmadı ama tam 2 ay ıslak mendil kullanmadım çünkü iltihaplanmaya sebebiyet veriyor...

3. Konu Sahibi : cananfs #13
    EU3 Guest
    ii akşamlar kızlar.benim kızım 5,5 yaşında.2 aydır sürekli genital bölgesinde kaşıntı var.ama içinde değil dışı kaşınıyor.bir iki gün sürüyo sonra geçiyo yine bir iki gün sonra tekrar başlıyo.anlamadım.arada kızarıklıkta oluyo.doktor tahlil falan istemedi sadece krem verdi.bepantene..ama fayda etmiyo acaba bunu yaşayan varmı aranızda.şimdiden tşk.

4. Konu Sahibi : cananfs #14
    handekilinc Guest
    kızlar nasıl tepki veriyor bebekler idrar yolları enfeksiyon olunca?yani hangi şikayetle doktora gittiniz?benim oğlumda 42 günlük oldu..pipiside böyle kristal gibi şeyler gördüm şüphelendim..

5. Konu Sahibi : cananfs #15
    Giriş tarihi
    Mar 2008

geçmiş olsun hepinize

evet bende idrar yolları enfeksiyonu geçiriyorum ama şuanda hamile oldugum için hap kullanamıyorum sizce ne yapmalıyım

6. Konu Sahibi : cananfs #16
    Giriş tarihi
    Mar 2008
    geçmiş olsun allah bağışlasın

7. Konu Sahibi : cananfs #17
    Giriş tarihi
    Feb 2007
    cocuklariniz surekli idrar yolu enfeksiyonu geciriyorsa bu reflu habercisi olabilir,bir cocuk urolojisine gostermeyi ihmal etmeyin,bobrekten gelen idrar idrar torbasindan tekrar bobrege kaciyor ve bide enfeksiyon olursa bobrek kaybina kadar sebeb olabiliyor,benim oglumda da 5. derece kacak vardi,sorusu olan varsa cevaplayabilirim

8. Konu Sahibi : cananfs #18
    Giriş tarihi
    Dec 2008

idrar yolu enfeksiyonu

merhaba
    daha onceki yazilarinizi okudum , bebeginiz iye olmus
    benim 2ay 23 gunluk kiz bebegime idrar testi yapildi ve iye tehsisi kondu. 2 gundur suprax
    antibiyotik kullaniyoruz. dunden beride cisini yapinca kristaller goruyorum. bu hastalik
    geciyor mu demek yoksa anormalmi ne yapmaliyim?

onerebileceginiz bir doktor var mi?
    simdiden tesekkur ederim.

9. Konu Sahibi : cananfs #19
    Giriş tarihi
    Aug 2008
    hastanede yaptırmanız daha sağlıklı bence onlar torbayı çok güzel takıyorlar
    benim kızımda oldu 1 hafta önce iğne kullandık geçti ama her ay tahlil yaptırmak gerekiyor kızlarda çok sık rastlanan bir durum bu çünkü..

10. Konu Sahibi : cananfs #20
    Giriş tarihi
    Jan 2009
    benim oğlumda 2 defa geçirdi.böbregimizde problem vardı bizim..ameliyat oldu şimdi her ay kontrol amaçlı idrar tahlili ve kültürü yaptırıyoruz....çok illet bir hastalık 10 günlük tedaviyle geçiyor ama çocukları çok yıpratıyor biz 1 sini çok agır geçirmiştik.halsizlik,kusma,huzursuzluk şikayetiyle gitmiştik meger agır bir enfeksiyon geçiriyormuş.idrar yolu enfeksiyonu her zaman ateş yapmıyor bilginiz olsun..

Sayfa: 2/6 İlkİlk 1234 ... SonSon