Saç Rengi ve Saç Boyama Saçlarına Kına Yakan Var Mı??

bn önceden kına yakmıstım (ama şuan o kısım kesik =D ) kınada ne cıkcagı tam bellı dıl ama boyada koyu renkler aynı oluo eger hep siyah devam etceksen kına yak derım.. bayadan dogal nede olsa

bn önceden kına yakmıstım (ama şuan o kısım kesik =D ) kınada ne cıkcagı tam bellı dıl ama boyada koyu renkler aynı oluo eger hep siyah devam etceksen kına yak derım.. bayadan dogal nede olsa

hep siyah devam etmem sanırım
şu an 18 yaşındayım
sarışın bi gelin olmak istiyorum hep :KK70:
ama şu an saçım doğal, siyaha boyamak istiyorum
boya zararlı diye izin koparamıyorum:kedi:
ama zaten siyah boya da açılırken beklemicek miyim
oryalle de açtırmak istemiorum çok zarar veriomuş :S
boya mı kına mı yaa:)

Loreal casting color dan siyahi dene amonyaksız ya ızın koparabılır =D hem boyayı sabunLa akıtıoLarmıs kına yı sade makas akıtır =D

Loreal casting color dan siyahi dene amonyaksız ya ızın koparabılır =D hem boyayı sabunLa akıtıoLarmıs kına yı sade makas akıtır =D

benim babam kimyager olunca diğer babalara göre izin koparmak daha bi zorlaşıo canım :kedi:
o boyayı saçına süreceksin 3 ay akmayacak ve yanacak, ben de bunun zararsız olduğuna inanıcam öyle mi? der. kaydirigubbakcemile3
aaah ah bir of çeksem karşıki dağlar yıkılır he naniknanik
geçici boyalar ne kadar sürede akıyor canım peki bi fikrin var mı?CADIARZU

saçının boyayla yanması için oksidanın yüksek volümde olması lazım. yani saçın ne kadar koyu olursa volüm miktarı o kadar azalır, o kadar koyu olur ve daha az zarar görür. mesela saçını açmadan yüksek volümlü (%9) bir oksidanla kalitesiz bir boya kullanırsan saçın oreyalle açılmış gibi yıpranır mahvolur. ben açık sarı bakır kullanıyorum ve doğal olarak yüksek volüm kullanmak zorundayım saçımın renginin açık olması için. çok yıpranıyor. ama siyah saçta böyle bir şey olmaz. kaliteli bir boya alırsan yıpranma yaşamazsın (igora royal gibi)

saçının boyayla yanması için oksidanın yüksek volümde olması lazım. yani saçın ne kadar koyu olursa volüm miktarı o kadar azalır, o kadar koyu olur ve daha az zarar görür. mesela saçını açmadan yüksek volümlü (%9) bir oksidanla kalitesiz bir boya kullanırsan saçın oreyalle açılmış gibi yıpranır mahvolur. ben açık sarı bakır kullanıyorum ve doğal olarak yüksek volüm kullanmak zorundayım saçımın renginin açık olması için. çok yıpranıyor. ama siyah saçta böyle bir şey olmaz. kaliteli bir boya alırsan yıpranma yaşamazsın (igora royal gibi)

peki bu markanın geçici boyaları var mı kısa sürede akan?bu arada teşekkür ederim canım yardımın için :KK66:

for you mağazalarında geçici boya görmüştüm ama ne kadar iyidir bilemiyorum.

kaliteli bir boya alırsan yıpranma yaşamazsın (igora royal gibi) dedin ya canım peki bu boya akmaya başladığında napıcam yani siyah saç daimi kullanılması gereken bi şey mi çünkü diplerden kahverengilerim göründükçe kötü bi görüntü oluşacak sürekli boyamam gerekecek illa açtırmak mı lazım o da zarar veriyor diye duymuştum siyah riskli ve zorlu sanırım bu nedenle

kaliteli bir boya alırsan yıpranma yaşamazsın (igora royal gibi) dedin ya canım peki bu boya akmaya başladığında napıcam yani siyah saç daimi kullanılması gereken bi şey mi çünkü diplerden kahverengilerim göründükçe kötü bi görüntü oluşacak sürekli boyamam gerekecek illa açtırmak mı lazım o da zarar veriyor diye duymuştum siyah riskli ve zorlu sanırım bu nedenle

dip boya yapıcaksın işte :) ayda 1 veya 2 kere :)

ayrıca illa kızıl istiyorum diyorsan igora royal al, gerçekten kalıcı onların renkleri. akıyor ama çok az yani.

dip boya yapıcaksın işte :) ayda 1 veya 2 kere :)

ayrıca illa kızıl istiyorum diyorsan igora royal al, gerçekten kalıcı onların renkleri. akıyor ama çok az yani.

ayda 1-2 kere dip boya yapmak mıı
siyah saçta da mı 1-2 kere yapmak lazım
çok masraflı ya üşenirim ben uğraşamam yani o manada:)
sizin gibi deneyimli insanların mantıklı tavsiyeleri bile bana 'tamam ben kesin saçımı siyaha boyatacağım' dedirtmiyo napıcam ben bu kararsızlıkla:)
saçını siyaha boyamayı bu kdr çok isteyen insan napmalı ya valla ben bıktım çiçekler:)

benim annem her ya bir kez mutlaka yakar.
ama saçı öyle bir renk ki kına renginden çıktı kızılın bir tonu gibi, b ara fotosunu eklerim size harika gözüküyor. kuaförler inanmıyor kına olduğuna

siyah kına tam boyanın siyahı gibi oluyor mu yoksa kızıla dönük mü oluyor bilen var mı

selam arkadaşlar. ben 2 hafta önce kına yaktım saçıma ve son derece memnunum zaman geçtikçe renginde değişim oldu önceden daha mattı ancak şimdi daha parlak ve ışıksız ortamda patlıcan moru gibi duruyor muhteşem bir renk oldu dışarıda da parlıyor ve daha kızılımsı görünüyor hint kınası kullanmadım normal yeşil kına:)

kına aslaa yakma bnce. hint kınası zatn gerçk kna deil boya oda.. ya snradan deiştremiosun kestrmek zornda kıosn bnce hiç bulşma bn çk uraştm

walla ben yaklaşık 10 senedir hint kınası kullanıyorum siyah olanı, çokta memnunum, benim kendi saçlarımda siyah, dip problemim olmuyor hiç, ben parlaklık versin saçlarımı dolgunlaştırsın diye kullanıyorum. bi ara çok fazla saç dökülmesi problemim vardı, onuda kınayla çözdüm... saçıma harika geliyor...

kızlar benim sacımda boyali ve kına yakmak istiyorum tutar mı? kokusunu sevmiyorum esiminde rahatsiz olmasini istemiyorum ne yapsam bilemedim

X