Bende Hamile Olmak Istiyorum

Normal Her Insanin Vucudu Bir Olmuyo
Ben 5 Senelik Evliyim Once 3 Seneden Fazla Hap Kullandim Sonra Biraktim
2007 Nin 6 Inci Ayina Kadar Korunduk 3 Ayda Hamile Kaldim Allaha Sukur Oglum Olacak Insaallah

Ben 8 Aylik Evliyim 4 Aydir Korunmuyoruz Ama Her Ay Hüsran Biliyorum Erken Ama Olsun Istiyorum çok Saol Yazdiğin Için

canım merhaba hoşgeldin bende senin gibi çocuk istiyorum 3 yıl olacak tık yok tedavide yeni başladık artık hakkımızda hayırlısı.

allah a emanet ol canım sakın üzülme herşeyin bir vakti zamanı var:)

çok Tşk Ederim Umarim Sağlikli Bi Bebişin Olur Hepimizin Bende 4 Aydir Istiyorum Burda Olmak Paylaşmak çok Güzel

çok Tşk Ederim Umarim Sağlikli Bi Bebişin Olur Hepimizin Bende 4 Aydir Istiyorum Burda Olmak Paylaşmak çok Güzel

amin canımzaten allah tan istediğim herkesin ve benim hayırlı,sağlıklı ve uzun ömürlü bebişleri olması allah ım inşallah bu duamı bir gün kabul eder.

bide sana tavsiyem sakın kafana takma etraf sana sorarsa çocuk varmı diye şimdi erken de ve bu eşin tarafınada de canım çünkü etraf saolsun insanı deli edebiliyor...:1hug:a.s.

Ordamisin Buraya Yeni üye Oldum Uzun Zamandir Yazilarinizi Okuyodum çok Hoşuma Gitti Herkes Ayni Duygulari Yaşayip Ayni şeyleri Istiyor Inş Herkes Dileğine Kavuşur

çok Tşk Ederim Inş Dularin Kabul Olur Ve Mutlu Olursun.sormaya Başladilar Zaten önceleri Kafama Takiyodum Ama Bu Ay Hiç Takmadim Adet Olmama 7 Gün Var Inş Olmam

Sagol Canim Allah Isteyen Herkeze Nasip Etsin
Kafana Takarsan Hormonlarin Degise Biliyor
Edetim Duzenli Diyosun Ne Guzel
Duzenli Olmasi Yumurtalariyin Iyi Olduguna Isaret Birde Yumurtlama Zamanina Dikkat Ediyomusun O Cok Onemli

çok Tşk Ederim Inş Dularin Kabul Olur Ve Mutlu Olursun.sormaya Başladilar Zaten önceleri Kafama Takiyodum Ama Bu Ay Hiç Takmadim Adet Olmama 7 Gün Var Inş Olmam

amin canım inşallah adet olmazsın ama sakın kendini dinleme çünkü ben önceleri belim ağrısa hamileyim,midem bulansa hamileyim bide adet geçitmesi var bende yani anlayacağın herşeyi hamileliğe yoruyordum.senin adetin düzenliyse sakın stres yapma adetin geçittik 5 gün sonra test yap çıkmadımı 2-3 gün bekle ve kanda baktır çünkü bazen idrar kesin sonuç vermiyor olabilir.
sana hayatında başarılar canım...

Cok Komik Aslinda Ama Korundugumuz Halde Aceba Hamile Olabilirmiyim Diye Dusundugumden Adetim 1 Hafta Gecti
O Kadar Duzenli Adet Oldugum Halde
Kan Testi Yaptirana Kadar Gelmedi Testi Yaptirdim Eve Geldim Hastalandim Her Seyi Oluruna Birak

çok Saol Ewet Adetim çok Düzenli Hiç şaşmiyo Günü Bende Bütün Belirtileri Yaşiyodum Tamamen Psikolojikmiş Hayirlisi Olsun Inş Bu Ay Olur Sizinde Inşallah Olur

Ewet Gayet Düzenli Adetlerim Ve Yumurtlama Günlerini Kaçirmiyorum Saol Yazdiklarin Için

X