Cinsel Ilişki Sirasinda Beyaz Akinti

bence de git güzelim..ben bugün dr gittim aynen bana iltihap var dedi fitil verdi dr bana ...........ama nasıl yapcam bilemiyorum..Allahtan tedavisi var, benim de o anda geliyor ve acıya sebep oluyor yani zevk hak getiree..ihmale gelmez ,,hoş muayenede katlanmak gerekior ilk ve son olur inşallah benim :)

canım izmirde hangi doktora gidiyorsun acaba bende kontrole gitmek istiyorum...

bende de oluyordu zaman zaman ama sonradan farkettimki aslinda cok istekli olupta iliskiye gec girdigim zamanlarda yani bekledigim zamanlarda rengi koyulasiyor ama iltihabmi dersen odaha farkli onda beyaz akinti diye birsey yok daha kati ve yanma hissi veriyor

canım bence partnerin boşalıyor ama sen farketmiyor olabilirsin.

hahhaha :KK70: espriydi dimi. hadi o fark etmiyor partneri de mi fark etmiyor :)

kızlar o akıntı tabiki normal. doktorların da işi zor vallahi. kimse vücuduna dair birşey bilmeden en ufak bir soru işaretinde doktora gidiyor. ilişki esnasında ilk başta gelirken o kadar beyaz değil elbette ama cinsel organlar birbirinden ayrıldığında orda burda kalan kalıntılar bembeyaz gözüküyor çünkü neden yumurta akını çatalla çırpın noluyor? :)

merhaba... cinsel ilişkiye girerken her zaman olmasada sıkça ilişki sırasında beyaz ve baya yogun olan bir sıvı geliyor.. aranızda böyle bir sorun yasayan varmı... jinekologa görünmem gerekiyor mu sizce acilen

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ben doktora bu yuzden gıttım cok korktum doktor bu kadınların ostrojen hormonunnun sık calıstını ıyı bısı oldunu solemıstı bu durumunun senı korkutmasına grek yok dedı bıde

sona aradan ıkı gun sona tahlıllerımı ıcıme sınmedı buyuk dogum hastanesıne gıttım meyersem enfeksıyon ıcıerde warmıssss wajınal tablet werdı ıkı tane once bırını yarım saat sona bırını werdı her gun kullandım bu hafta yenı gectı ıste

Son düzenleme:
Arkadaşlar aynı sorun bende de var ve yıllardır var..ben de bunun normal bişey olduğunu sanıp hiç doktora gitmedim şimdiye kadar ama eşim çok rahatsız olduğunu söylüyor bu halimden hatta kaç kere ağladım üzüntüden. kendime güvenimi kaybettim, beğenilmediğimi filan zannettim. şimdi burda sizin yazdıklarınızı okuyunca en jısa zamanda doktora gitmeye karar verdim. umarım ben de kurtulurum bu durumdan ve ciddi bi enfeksiyon filan yoktur :KK43:

akıntı değil aslında. sulanıyo o bölgen. ha bide rahim ağzı yarası olanlarda oluyo. aslında bende yara var ondanda olabilir. karşı tarafı neden rahatsız etsin ki. tavır yap sende

Son düzenleme:
Bu sorundan dolayı en az 5 kez doktora gittim. Kirli beyaz, sarımtrak bir akıntı oluyordu. Ve ilişki sırasında canım yanıyordu. Önce mantar falan dediler. İlaç kullandım, geçti ama tekrar başladı. Eşin etkilenmiyor ama bulaştırıyor olabilir dediler. Yani benim mantarım tedavi olsa da eşime bulaştırdığım mantarı iyileştirsem de geri alıyormuşum. ??? Ama eşimde hiçbir rahatsızlık, belirti vs. yoktu.

Başka tetkikler vs. yapıldı, geçmedi de geçmedi. Hala az miktarda mevcut. 2 yıldır evliyim ve bizi hiç bırakmadı bu akıntı. Çok rahatsız edici birşey. Hoş olmayan ama neyse ki çok ağır olmayan bir kokusu var.

En son prezervatife alerji olabilir dendi. Nadiren kullanıyorduk zaten ama olabilir dedik, şimdi bu aşamadayız. Prezervatifleri uzaklaştırdık odamızdan. :) Bakalım bu doğru muymuş, göreceğiz. Beklemedeyiz.
coxugunuz var mı gebel,iğe engel mi bu durum

Bende de oluyo bu akıntı bazen. Bazi arkadaşlar normal kayganlastiran akinti demişler de değil. Çünkü o kayganlik saglayan akıntı akışkan ve şeffaf olur, bu akıntı ise beyaz renkte ve koyu kıvamlı. Bu arada mantarın da çeşitleri var bayanlar her mantar kaşıntı yapmıyor bazısı da akıntı yapıyor. Bi kere antibiyotik kullandim bol yumurta aki gibi bir akıntı oldu mantar kaynaklı. Bu arada her doktora da guvenmeyin bizzat yaşadım. İki ayri doktora muayene oldum ikisi de enfeksiyon yok dedi ama iki durumda da kültürde bakteri üremesi oldu. Iyi ki doktora ısrar ettim kültür için yoksa onlar da bakarak anlamiyor.

X