Gebelikte oluşan yırtıklar

benim karın deliğime kadar neredeyse şişti anlamadım birden bire oldu karnımın altında kaşınmaya başladı sonrada yırtılmaya.Yırtılmadan önce krem kullandım her akşam sürdüm ama yine de engelleyemedim.özellikle kollarımın iç kısımlarında morumsu yırtıklar oluştu.Susam yağı diye duydum bide kakao yağı kullanılıyomuş alıp kullanıcam bakalım

arkadasim cok sasırdım bu kadar çabuk çatlamasına
ben 3 ayrı krem kullanıyorum banyo sonrası bebe yagı
normalde her gün neutrogena nın vücut kremi var onunla iyice ovuyorum her yerimi..birde gogus ve göbek bölgeme lierac sürüyorum
şimdilik birsey yok ama benim vücudum da catlamaya müsait
umarım çatlamam
gerçi yeterki bebegim sağlıkla dogssunn
:emir_bebek:

canım benimde kullanmadığım şey kalmadı yine de çatladım ama yinede kullanmaya devam ediyorum ablamın hamileliğindede böyle bir sürü yırtıklar oldu herhalde yapıyla alakalı napalım katlanıcaz

Arkadaşlar bu konuyu ben açmıştım gerekli bilgiler var bu kaonu altında buradan yararlaqnabilirsiniz

Bende hala bebe yağı ve bonal diye bi krem kullanıyorum ama kızlar engellenmiyor bazısının karnı çok büyümüş benim ki o kadar yok ama yırtıldı.Bakıyorum bıdışımın karnında yırtılma yok ama benim alttan alttan başladı yırtılmaya yapı meselesi

bayanlar ben badem yagı bebek yagı vs hepsını denedem malesef bu catlakların onune gecemezsınız bosuna ugrasmayın naparsanız yapın o catlaklar oluyo

Evet ama sadece biraz olsun durdurabilmek için kullanıyorum biliyorum çatliycağını

cilt doktorum bi kac krem ismi yazdı,sonra dediki bu catlak kremlerin içeriğinin üzde 80 i kakao yağıymış.bol bol kakao yağı al sür dedi.internette baktım gercekten kakao yağı baskın kremlerde. ben de aldım hergün sürüyorum ama,biraz da yapı meselesi tabi..bi de son zamanlarda zeytinyağı sürün diyolar.

yazmıştım ama yineliyorum.ACI BADEM SÜTÜ sürün gece gündüzDOĞUMDAN SONRADA KAKAO YAĞI.yalnız acı badem yağı değil sütü.hem kaşıntıyı alıyor hemde engelliyor çatlamayı.ama bolca sürün karnınız hep vıcık vıcık dolaşın.yeni hamileler 4 ayından sonra başlayabilir.pahalı kremler bir işe yaramıyor.sadece para tuzağıı..

kızlar dr bana expial yazdı onu surutyorum goguste olusta yırtıklar delı gıbı kasınmıstı ama karın bolgesı hıc kasınmadı

herhalde sonradan kasıncak vay halımezıe
catır catır çatlıcaz kızlar:)

arkadaslar benimde hamilelikte karnimda catlaklar olustu acaba bunu gecirmenin bi yolu varmidir ne yapmak gerekki ne kullanmak gerekir? eger aranizda bi bilgisi olan varsa lutfen bana yazsin saygilarimla d.u

23 yaşındayım ve çok zayıfım kalçalarımda ve ayak dirsegimin arkasında yırtıklar var bunlardan nasıl kurtulabilirim bikini giymek istiyorum yazın:KK43: estetikle kurtulunabiliyr mu artı ne kullanmamı önerirsiniz cvplarsanız çok sevinirim teşekkrler

cilt doktorum bi kac krem ismi yazdı,sonra dediki bu catlak kremlerin içeriğinin üzde 80 i kakao yağıymış.bol bol kakao yağı al sür dedi.internette baktım gercekten kakao yağı baskın kremlerde. ben de aldım hergün sürüyorum ama,biraz da yapı meselesi tabi..bi de son zamanlarda zeytinyağı sürün diyolar.

slm kızlar ben 2009 temmuz annesiyim hamilelik çatlakları herkesin dedrdi anlaşılan
ben aktarımın tavsiyesi ile 4. aydan sonra badem yağı,kakao yağı veb hındistan cevizi yağı karışımı kullandım.neredeyse hiç çatlak olmadı.ama ilk başlarda göğüslerime kullanmadım orada biraz oluştu keşke orayada baştan kullansaydım.ama akılsızlık işte.iyiki kullanmısım demekki heryerim çatlayacakmış...
hazırlanışı:3 yağ eşit miktarda karıştırılarak oluşan yağ sabah akşam uygulanıyor.kokusu hoş değil ama bende işe yaradı herkese öneririm.
bu arada kako yağı sabun gibi sert sıvı dğil.hind.cevizi ağıda
bilginizeeeeee:sm_cool:

X