Doğuma Hazırlık kızıma isim arıyorum yardım edin arkadaşlar

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
bende 6 aylık hamileyim kızım olucak isminide zeynep düşünüyorm ikinci isim olarakta bersu koymayı düşünüyorum ama bersuda kararsızım sizce zeynep bersu nesl yorm yaparsanız sevinirimfisfisfis

bende kizim olursa ismini RAVZA veyaRAVZANUR koymak istiyorumm bu isim bana cokk huzur veriyoo:Saruboceq:

bence rahat ve sıkıntısız yaşamasını istiyorsanız kızınızın adını Ayşe koyun çünkü bu isimde tanıdığım pek çok bayan çok neşeli ve gerçekten sıkıntısız bir hayat yaşıyorlar. Biliyorsunuz isimler insanların hayatlarına etki ediyor. Allah analı babalı büyütsün bu arada

BEIM yegenlerımın adı bırı avşin bırı de lorin bunlarda güzel degsık benım kızım alursa adını lorin koyucam

canım benimde ağustos ayında bir kızım olacak inşallah eşimle ben kararsız kaldık aklımızda 4 isim var defne, doğa, cemre, sahra ben özellikle sahra yı çok istiyorum siz ne dersiniz nasıl isimler? bize yardım edin kaydirigubbakcemile

canım benimde ağustos ayında bir kızım olacak inşallah eşimle ben kararsız kaldık aklımızda 4 isim var defne, doğa, cemre, sahra ben özellikle sahra yı çok istiyorum siz ne dersiniz nasıl isimler? bize yardım edin kaydirigubbakcemile

Defne hoş bence,Cemre biraz iç karartıcı..Sahra dıye de bır komsu vardı,o aklıma geliyoo:) o yuzden pek sevmıyorum ben. Duru da hoş,ya da Derin.Ama inan her bebege ya Ceylin ya Duru ya Naz koyuyorlar...Defne aralarında en ıyısı bence..

bence sudenaz,ecrin güzel olur.ben de haziran sonu temmuz başı doğum yapıcam ve benim de kızım olcak ben de isim arıyorum.

tuana,nisa,sezen,mina,beren,beril,ebrar cok hoş isimler ama ben defne koymayı düşünüyorum.
r leri söyleyemediğim için içinde r harfi olmamalı :)))

degısık olsun dersen nurefşan olabılır anlamı nursacan demek klasık olsun dersen zeynep bence

X