Doğuma Hazırlık kızıma isim arıyorum yardım edin arkadaşlar

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
merhaba.. benim de haziranda bir kızım olacak..cemre düşünüyoruz biz diğer kızımın adı ceren .. göksu, gülce,sedef,yaren,hira diğer beğendiğim isimler.

Merhaba.. Serra olabilir anlamı rahatlık ve ferahlık. Bir anlamı ise adı güzel kendi güzel.benim kızımın ismide serra..

:dance:benim kızımın adıda öykü.çok güzel dimi.sırnaşık şeybenm sevdgim diger isimler.eylül yaren olcay ekin ece.hangisini begenirsen artık.:teytey::teytey:

irem :eek:
çok seviyorum ismimi su'yuda öyle ama irem daha hoş
kuzenim var iremnaz ben iremsu
ayrıca
sedef :asigim: çok seviyorum
ahsen
eylül
özge (bilindik ama severim)
aybüke
esra
naz
buğu :asigim: bunuda çok severim
mina (bu isimde çok şık kısa ve hoş)
ezgi
ve ezel
şimdilik aklıma bunlar geldi
ama iremi tavsiye ederim arkadaşlarımda çok beğenir

Ceyda kızımın ismi cok severek koyduk..2.cide kız olsaydı Nida koymayı isterdim..bu ikisinide düşün bakalım..
hayırlısıyla dogsunda isim koymak kolay aslında :)

benim kızımın adı Göknur anlamı gökten inen kutsal ışık........ilkönce herkese tuhaf geldi ama ben çevremde pek duymadım kızmın da tek olmak çok hoşuna gidiyor............benim kızımda Haziran 18 doğumlu..........rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah...........

egitimci arkadaslar guzel konuya deginmis
ileride birgun yurtdisina cikarsa soylenmesi kolay olsun bu konuda cok cekiyorum ismim ozlem inanin 1 kisi bile bugune kadar dogru soyleyemedi burada( USA) genelde azlim diyorlar ne alaka dimi :)) begendigim isimler

Alaz-- anlami ates kuzenimin adi cok begeniyorum

Lara-- kardesimin kizi

Cansin -- bu da hosuma gidiyor canimin ici gibi cansinnn hem yabanci dillerede uyar

Ela -- Ela lar guzel oluyor 3 ela taniyorum arkadaslarim hepsi birbiinden gusel :))

kızlar hepinize cok tesekkür ediyorum karar verdik allah nasip ederse nisa koyacağız hepinizin bebişleri adıyla yasasın insallah

:emir_bebek:benim kızımın ismide umay kumsal.annem koydu aslında ben lena cansın istiyodum ama annemin dediği oldu

bend ehamileyim ksıım olsa ismini nursela koymayı düşünüyorduk eşimle ama erkekmiş ötekinin cinsiyeti ney bilmiyorus oda kesin erkektir diye düşünüyorus:) allah herşeyin hayırlısını ve saglıklı bir şekilde evlat nasip etsin :) isim mühim deil:)

ben CEYLİN ismini çok beğeniyorum anlamı cennet kapısında bekleyen melekmiş birde DERİN Var tabi o da çok hoşuma gidiyor umarım sağlıklı bir bebek dünyaya getirirsin

:nazar:kızımın adı NEVA 3ayrı manası var *refah,mutluluk,huzur**ses ahenk**zenginlik asalet servet*insallah ömrü boyunca refah,huzurlu,mutlu bir ömür sürmesini allahım nasip etsin isimlerin manalarınında güzel olması önemli ismin kendisinden çok manasına önem verin

almila:elma gibi kırmızı yanaklı güzel
zümra :zeki bilgili kadın
melin:suda açan çiçek
selen:varlık bolluk haber
meyra: parıldayan ışık
ceylin:cennetin kapısı cennete açılan kapı
ecmel:çok güzel
alisa :asil soydan güzel
liyuza:hz ademin kızlarından birinin ismi
iklima: hz ademin ilk kızı dünyaya gelen en güel 3 kadından biri

X