Devlet hastanesinde doğum yapanlar yardımcı olur musunuz?

ilkyas

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2008
674
2
42
arkadaşlar benim doktorum devlet hastanesinde çalışıyor ben devlet hastanesinde doğum yapacam ama korkuyorum daha önce devlet hastanesinde doğum yapanlarınız bilgi verirseniz çok sevinirim.. ben Derince Devlet hastanesinde yapacağım...

sopalıdamı yapcaksın? benim doktorumda kadın cocuk dogum hastanesinde bende orda yapcam

kızlar cumartesi hangi hastaneye gidebilirim ssk lıyım kadın doğum veya jinekoloğa hafta içi izin alamıyorum iş yerinden bana bir yer önerin

canım korkacak bieşey yokki niye korkuyorsun.herkez özelde doğum yapmıyor ya.benim 5 yaşında kızım doktorum devlet hastanesinde görevli orada doğum yaptım.şimdi yine aynı doktora devam ediyorum.allah kısmet ederse oğlumuda orada doğuracağım.
sağol canım desteğin için hayırlısı hepimiz için...

benim yüksel bey doktorum gayette ii ama 3 ay önce yengem sopalıda yaptı dogum ama sezeryan o yüzden bilgi vermek isterdim ama maalesef sonucta gün alıyosun ameliyat olup cıkıyosun ama sopalı da güzelmiş ben alikahyada yapcam inşallah

arkadaşlar peki devlet hastanesindeki doktordan takipli olup normal doğum yapan arkadaş varmı?ve doktorunuz nöbetçi olmasada(özel isteğiniz olsa mesala ) geliyormu normal doğum diye ebelermi giriyor?

arkadaşlar peki devlet hastanesindeki doktordan takipli olup normal doğum yapan arkadaş varmı?ve doktorunuz nöbetçi olmasada(özel isteğiniz olsa mesala ) geliyormu normal doğum diye ebelermi giriyor?

merhaba canım ben devlet hastanesinde doğum yaptım. ve çok zor bi doğum yaptım. sancım cumartesi günü başladı cumartesi sabah hastaneye yattım pazar akşamı doğumum gerçekleşti.doğumdan bir hafta öncesi herşey normaldi o yüzden ultrasonda bakma gereği duymadılar. cumartesi doktorum gelmedi ve hiç açılma olmadı. sadece ebelerden bilgi alıyordu doktorum cumartesi akşamı suyum boşaldı ama yine açılma olmadı suni sancı verdiler tam 17 saat boyunca ve doktor ancak eşim arayıp neden gelmediğini benim durumumun iyi olmadığını söyleyince geldi ama yine gitti açılana kadar bekleyelim dedi bebeğin başına kordon 3 kez dolanmış ve ondan aşağıya inememiş ve açılma olmamış en sonunda gevşetici iğne vurdular açılma oldu ve çok zor bir dooğum yaptım.ve yavrum doğduğunda nefes almıyordu. ama çok şükür yaşıyordu. eğer daha fazla karnımda kalsaydı ne olurdu düşünemiyorum.
şimdi neden bunları anlattım merak ediyorsan doktorunla baştan herşeyi konuş ve doğumuna gecede olsa hafta sonuda olsa gelecekmi diye sor. burdan tüm doğum yapacak annelere tavsiyem doğumdan önce sizi ultrasona sokmaları için ısrar edin.
benim yaşadığım o anları kimsenin yaşmasını istemem çünki.
doktorlar norma doğuma pek girmiyorlar sadece bilgi alıyolarlar bi aksilik varmı yokmu diye. ayrıca çok dikişim oldu bebeğin başına kordon dolandığı için. doğum yapalı 3 ay geçti şimdi tekrar ameliyat olucam dikişlerim yeniden dikilecek. çünki geçen gün yırtıldı.
bunların hepsi doktorumun hatası her ne kadar kabul etmesede...:kızgın:

araştırma hastanelerind edogum yapın kızlar orada ilgileniyorlar en azındna asistan drlar giriyorlar dogum ane yazıkki devlet hastanesinde çalışan dr lar girmiyorlar normal doguma sağlık bakanlıgı bunad abir el atsa hiç fena olmaz özelde dogum yapmakda o kadar para vermek bazen bana saçma sapan geliyor

ben yeni hamileyim ama şimdiden nerde ve nasıl doğum yapacağım konusunda kaygılarım var
antalya araştırma hastanesinde doğum yapan varmı lütfen yorumlarınızı bekliyorum bu konuda çok tedirginim

Merhaba kızlar, devlet hastahanelerinin neden tercih sebebi olmadığını bende merak ediyorum. Ben İzmirdeyim dokuz eylül hastahanesinde doğum yapmayı düşünüyorum ama doktorlar ilgisiz, hemşireler ilgilenmiyo diyolar. Çok kararsız kaldım doktorum Şifa Hastahanesinde Bornova'da fakat doğumu dokuz eylülde yapcam. Doğuma doktorunun girmesi neden önemli? Diğer ebeler, doktorlar işini bilmiyor mu? Dokuz eylül hastahanesinde yada diğer devlet hastahanelerinde özel sancı odası yokmu?

X