gebe kalmak için 5 gün

N

nursena0707

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi nursena0707
arkadaşlar selam herkesee.sizlere kadın doğum uzmalarının ortak bir hemfikir sözünü söylemek istiyorum.bence bu sözümü dikkate alın. ve hamile kaldıktan sonrada lütfen burda bana yazın.yumurtlama tarihinizi bilemiyor yada düzensiz adet görüyor olabilirsiniz.öyle yada böyle şunu uygulayın.'adetiniz başladığından itibaren 10.günden 15. güne kadar ilişkide bulunun.(yani 5 günde) gün aşırı olması önemli değil her gün bile olabilir.gebe kalma şansınız oldukça yüksekkkkk oluyor.herkese bol şans.Rabbim yardımcımız olsun.

Slm Nursena Inş Dediğin Gibidir Hepimiz Bebişlerimize Kavuşuruz Bian önce Canim

Nursena bunu zaten bebek sahibi olmak isteyen her kadın biliyordur
hatta olmak istemeyenler de biliyordur,böyle korunanlar var...
yine hatırlattığın için teşekkürler.

yararlı bir bilgi sağol.bu konuda bilgi sahibi olmayanda var

arkadaşlar selam herkesee.sizlere kadın doğum uzmalarının ortak bir hemfikir sözünü söylemek istiyorum.bence bu sözümü dikkate alın. ve hamile kaldıktan sonrada lütfen burda bana yazın.yumurtlama tarihinizi bilemiyor yada düzensiz adet görüyor olabilirsiniz.öyle yada böyle şunu uygulayın.'adetiniz başladığından itibaren 10.günden 15. güne kadar ilişkide bulunun.(yani 5 günde) gün aşırı olması önemli değil her gün bile olabilir.gebe kalma şansınız oldukça yüksekkkkk oluyor.herkese bol şans.Rabbim yardımcımız olsun.

evet canım haklısın. yumurtlama gününüzü int ten hesaplayabilirsiniz google dan yumurtlama günü hesaplama yazın ordaki sitelerden birinde her ay hesaplayın. yalnız sadece bu günlerde değil düzenli olarak en az haftada iki kez ilişkiye girin. buda int teki doktorların tavsiyesi.beslenmenizde önemli ayrıca folik asite hamile kalmadan başlayın derim. ve yataktan hemen kalkmayın ayaklarınızın altına yastık koyup en az bir saat uzanın. yazdıklarım umarım yardımcı oluryerimseniben

hım güzel bilgi nursena teşekkürler aklımızda bulunsun

ben evleneli dört ay oldu, korunmuyorum, eşimle çocuk istiyoruz ama hamile kalamadım henüz, bazı arkadaşlar çocuk istedikten sonra hemen hamile kaldıklarını söylüyorlar, günü mü tutturamıyorum bilmiyorum ki :2:

X