Ggs szlamas yasayan varm

Slm arkadaslar.Turkiyede Sadece memeleri kontrol eden uzman mamolaglar var mi? Aslinda mamolog-jenekolog olarak ta ikisini yurute bilir. Ben her sene mamologa gidiyorum ultrasyon yaptiriyorum.hormonal degisiklikler yuzunden agri olur. Yurtdisinda yasadigim icin soruyorum. Burda kimse mamolog hakinda yazmamis.Asil yardimi o eder.Gecmis olsun

Selma yilmazcigim yeterli adet gorememe adeti az olan mi yoksa gelmeyenler mi?

kızlar ilginize tesekkurler..
tahlıller sonucunda hormanlarda kaynaklanıyormuş .memişlerin sorunu ilaçtedavısı diyor doktorda,arastıracagım bakılam yan etkiler ne olacak ilacların sonucu paylasım sizlerle

bende aynı sorun doğum kontrol hapı kullandıktan sonra ortaya çıktı, ara ara oluyor ama korktuğum için bir türlü doktora gidemedim, 3 ay kullanmıştım hapları =(

canım göğüs ucunda akıntı var mı ? ya da değişiklik gerçi dr ultrasonda bir şey yok dediyse bir şey yoktur...

kızlar aranızda gögüs sızlaması yasan varmı hamile degilim doktaora gittim tahlil kısaca her halti yaptılar ama gögüs teki sızı şikayetim bir türlü gecmiyor. bu arada gögüslerim limon kadar kücük gelişip buyumediginde dedi cıktı dr. sizce nedir aynı sorunu yasan varmı aranızda

canım benim de göğüslerim de sızı var benim prolaktin yüksek seninde öyle olabilir

kızlar ya bendede bu sabah oldu sızı gerçi daha öncedende adet döneminde yaşıyordum ama bu kadar agrılı geçmiyodu.acaip korktum önce sol gögsum agrıdı sonra ikisi birden.annemi meme kanserinden kaybettiğimdensenağlama beri paranoyak oldum zaten bu konuda yarın hemen dr. gidicem inşallah kötü bişey yoktur lütfen benim için dua edinnsenağlama

fulish geçmiş olsun..
en kısa zamanda üniversite hastanesinden meme cerrahi dr. git..
benimde ağrılarım oluyor.
bendeki fibrokist...

ya benım tıroıd ten kaynaklanıyormuş kac aydır tedavı tahllıl snuc tıroıd lerım calışmagı için miş butun sıkayetı şimdi tıroıd tedavısınee baslıyacagım ins sonuc ii olur

[kızlar aynı rahatsızlık bendede söz konusu ama bende bilmiyorum nedenini doktorada gitmedim..hepinize geçmiş olsun kadın olmak zor yavv

[kızlar aynı rahatsızlık bendede söz konusu ama bende bilmiyorum nedenini doktorada gitmedim..hepinize geçmiş olsun kadın olmak zor ya

vv

sweetly mesajın konudan alakasız ama cevap veriyim yinede adetin gecikmesi için haplar var onlardan kullanabilirsin bir sağlık sorunun falan yoksa ama baştan söyliyim herkeste oluyor onu kullanınca bildiğim kadarıyla kilo alıyorsun yani elin kolun yüzün daha şiş oluyor bir arkadaşım kullandı 7 gün geciktirdi ama balon gibi oldu :)

slm arkadslar benım uzun zamandır sol gogsumde sızlama var ama bu her zaman degıl aa ara unutuyorum psıkolojımmı onuda bılmıyorum dun bugun sızlıyo doktora gıtmekten dekorkuyorum ne yapaa:1no2:cam bımlımıyorum

slm arkadslar benım uzun zamandır sol gogsumde sızlama var ama bu her zaman degıl aa ara unutuyorum psıkolojımmı onuda bılmıyorum dun bugun sızlıyo doktora gıtmekten dekorkuyorum ne yapaacam bımlımıyorum:1no2:

cnm bende sızlama vardı.bu sebeple dr agıttım.genel cerraha.hemen ultrason çektıler.ve sebebıde gögsümdekı fıbrokıstlermış.yanı iyi huylu kistler.şuan 6 ayda bır ultrason çektırıorum.senınkıyle alakalımı bılmıorum ama bılgın olsun ıstedım.bu yönde araştırıldımı sızlama şikayetin.şimdiden geçmiş olsun.

aynı benımde oyle gogusumde agrı ıle gıtım fıbrokıstlerım oldugunu ogrendım

ben de geçen ay meme ağrısı şikayetiyle genel cerrahiye gitmiştim, bende kist yoktu ama prolaktinim biraz yüksekmiş. doktor ilaç verdi, agnucaston. 3 ay kullanıp kontrole gidicem. ve bugünlerde adet öncesi meme ağrısı sızısı daha yoğun olurdu, ama bu ay hiçbir şey yok, bakalım tedavi bittikten sonra da tekrarlamazsa çok sevinicem.

merhaba kızlar. Bende de uzun zamandır gögsümde sızı var. Ara ara sızlıyor. aslında kalbimden de şüpheleniyorum.Sadece Sol gögsümde oluyor çünkü. Adetimle alakalı değil ama ve dikkat ettim kendimi kötü hissettiğimde mutsuz olduğumda birden sızlamaya başlıyor.Agrı gibi değil çünkü. Acaba fikri olan var mı ? Doktora gitmeyede korkuyorum açıkçası :KK43:

cnm bende sızlama vardı.bu sebeple dr agıttım.genel cerraha.hemen ultrason çektıler.ve sebebıde gögsümdekı fıbrokıstlermış.yanı iyi huylu kistler.şuan 6 ayda bır ultrason çektırıorum.senınkıyle alakalımı bılmıorum ama bılgın olsun ıstedım.bu yönde araştırıldımı sızlama şikayetin.şimdiden geçmiş olsun.

arkadaslar benım de 1 haftadır goguslerıme asırı sızı war kıyafet bıle deyse acayp sızlıyo anlamadım asırı akıntım da war bunlar gebelık belırtısı mı bu belırtıler sonucu hamıle oldugnu ogrenen war mı acıl cewap lutfen:KK43: bı de genel cerraha gıt dedıler ama ne dıyıp gıdıım belırtı yıok agrı akıntı fılan yok gosumde sadece cok sızlıo hassaslastı gıtsem mı..

Son düzenleme:
X