Ggs szlamas yasayan varm

aleyna72

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2007
520
2
51
kızlar aranızda gögüs sızlaması yasan varmı hamile degilim doktaora gittim tahlil kısaca her halti yaptılar ama gögüs teki sızı şikayetim bir türlü gecmiyor. bu arada gögüslerim limon kadar kücük gelişip buyumediginde dedi cıktı dr. sizce nedir aynı sorunu yasan varmı aranızda

cnm bende sızlama vardı.bu sebeple dr agıttım.genel cerraha.hemen ultrason çektıler.ve sebebıde gögsümdekı fıbrokıstlermış.yanı iyi huylu kistler.şuan 6 ayda bır ultrason çektırıorum.senınkıyle alakalımı bılmıorum ama bılgın olsun ıstedım.bu yönde araştırıldımı sızlama şikayetin.şimdiden geçmiş olsun.

kızlar aranızda gögüs sızlaması yasan varmı hamile degilim doktaora gittim tahlil kısaca her halti yaptılar ama gögüs teki sızı şikayetim bir türlü gecmiyor. bu arada gögüslerim limon kadar kücük gelişip buyumediginde dedi cıktı dr. sizce nedir aynı sorunu yasan varmı aranızda

Bende yaşıyorum aynısını bende dr.un gibi düşünmüştüm doğrusu bu aralar oluyor.Bi kaç aydır tedavi görüyorum hormon ilaçlarındandır benimki.
Geçmiş olsun .

canım benimki adetimden bir hafta sonra sızlamaya başlıyor ve dokununca ağrıyor. ama yumurtalama döneminde de ağrı olurmuş.. benim de son üç aydır öyle. süt hormonun da artmış olabilir. tahlilyapmak lazım bende tam nedeni bilmiyorum ama böyle devam ederse dr gidecem..

bende de sızlama oluyor. doktora gittim küçük bi kitle varmış.önemli değilmiş ama siz yinede her yıl bir kere bi baktırın dedi. ama kitle olmayan göğüsümde de sızı oluyor.hemde müthiş.

kızlar bende kist felan yok dedi doktor ultrasyonda cekildi bir sey cıkmadı ama sızı gecmedi

ayyyyyyyyyy bu sorun bende de var kızlar ama öyle böyle bi ağrı değil özelliklede moralim çok bozukken oluyo napcağımıda bilmiyorum hergün doktora gideyim diye kalkıyorum sonra vazgeçiyorum

kizar o dert bende de var ben doktora gittim kontrol etti kalbimde bi sorun vardir diye kardiolog a gönderdi ama orada da bisey cikmadi yani kalbimde sadece yüksek tansiyon varmis ama bu agrilarin sebebi degilmis.benneyaptımki

Benim de sol göğsüm inanılmaz sızlıyordu, yanıyordı hatta ağrısı sırtıma vuruyordu.benimkinin sebebi prolaktindi, çok yükselmişti ve süt toplanmıştı, tabi emzirecek bebeğimde olmadığından süt içeride kalıp ağrı veriyordu.2 ay hiç durmadan bu ağrıyı çektim.Ağladığım günler çok oldu.

bu dert bende de var.yüzüstü yatarken bile acı veriyor.doktora gittim ultrason çekildi hiç bi şey çıkmadı ozaman çok rahatladım ama hala devam ediyor ne yapcam bilmiyorum.fisfisfis

bende yaşıyorum canım ama benimkinden bidee süt geliyor acaba neden çok kafama takıyorum adet öncesi ve sonrasında oluyor bu sızı çok endişeliyim bende ama ne yazıkki korkudan doktorada gidemiyorum canım.

ya adet öncesi olan agrı degil kızlar benim dokununca agrıyo ve sızlıyo onu için ckap yaptı doktor her seye baktı ama yok sonuc ta bir sey yok kücük gögsün olda stersten dedi ne yapacagımı bilmiyorummmmmmm ( ayrıca hepineze tesekkurlerrrrr)

geçmiş olsun canım,, ya memişlerin büyüyordur yada kıst wardırr sen yinedeee doktoruna düzenli gitt nolur nolmasss

benimde göğüslerim çok acır,özellikle adet olmadan önce bazen 15 gün önceden bile başladığı oluo ama hiç doktora fln gitmedim.

benimdeoluyo kızlar ama benim prolaktinim yüksek çıkmıştı bide rahide kistim var ondan oluyo muayene olmanı tavsiye ederim
geçmiş olsun

ewwet ya ne memeşlerimizin agrısı gine gittim dr. birsey cıkmadı dr. bilmiyo diye dr umu degiştirdim gine sonuc aynı yok birsey yok niye gecmiyooooooo bu sızı

ya güzel hani işine karışmak gibi olmasın ama bende de anı problem vardı prolaktin süt hormonum fazla çaılışıyomuş ondanmış gittiğin doktor hiç kan isteyip hormon tahlilleri yaptımı bence eğer böyle bir şey yapmadıysa bir kadın doğum uzmanına gidip hormon tahlili özellikle prolaktin hormon tahlili istediğini söyle gerçi chekap falan bile girmişsin ama sadece önerim bende o çıktı çünkü kist incelenemiş kist olmadığına göre

Arkadaşlar Bu Gögüs Ağrilari Için Hangi Uzmana Gitmek Gerekli Genel Cerrah Ami Yoksa Jinekoloğa Mi Teşekkür Ederim

arkadaşlar bu sorun bendede var.ama çok kafama takmıyorum.doktora gitmedim ama araştırdığımda yeterli adet göremeyenlerde olurmuş diye okumuştum.benim adetlerim düzenli ve normal.ama yinede oluyo.adet döneminde ikisinde ama önce ve herzamansol göğsümde oluyo.kitle hissetmediğim için önemsemiyorum.yalnız psikolojini bozarsan daha çok ağrıdığını hissedersin geçmiş olsun canım

X