aylar sonra sitedeyim

Karxixnca Kxixz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Ekim 2007
552
26
41
uzun zamandır internet problemim oldugu için siteye giremiyordum merak ediyorum herkesi supremunvale strangelluck yagmur25 ruj ve rimel ne yapıyorlar acaba ben hala hamile kalamadım tüp bebege başlayacagım belki bu sefer kısmetimiz benim gibi umut eden bekleyen herkese önce sabır diliyorum özledim siteyi yaaaaa

uzun zamandır internet problemim oldugu için siteye giremiyordum merak ediyorum herkesi supremunvale strangelluck yagmur25 ruj ve rimel ne yapıyorlar acaba ben hala hamile kalamadım tüp bebege başlayacagım belki bu sefer kısmetimiz benim gibi umut eden bekleyen herkese önce sabır diliyorum özledim siteyi yaaaaa

Canım hoşgeldin sefa getirdin özlettin kendini valla....

Ben şu anda 6 hafta 5 günlük hamişim ama çok sıkıntı çektim bi bilsen...Çok gözyaşı döktüm çok ağladım değerlerim bir ara düştü dış gebelik yada kimyasak gebelik diye çok korktum....Neyseki kalp atışalrını duydukta biraz rahatladık....

Sende tüp bebeğe başlıycakmışsın hayırlısı olsun canım...İnşallah rabbim gönlüne göre verir...Dualarım seninle canım bizi habersiz bırakma öpüyorum....

canım hoşgeldin tekrar...a.s.
şimdiden tedavinde bol şanslar.. bende ilk tüp bebek denememe başladım sayılır.. en kısa zamanda isteyen herkes bebişine kavuşur inşallah...

X