Yumurtlama Problemi Olanlar Var mı?

bebişim verdiğin bilgiler için sağol canım. geçen gün bir arkadaşım sabahları aç karnına bir bardak süt ve bir avuç susam ye yumurtaşara iyi geliyormuş demişti. dün bir başka arkadaşıma söyledim ama oda susamla ilgili bir bilgi bulamadım sade cinsel gücü arttığı yazıyor demişti. şimdi sende yazmışsın bunları nerden okudun tam kaynağını özele mesaj atabilirmisin canım

canım sadece şifalı bitkiler sitesinden ve yumurtlamayı sağlayan bitkiler yazdım google hepsini araştırdım ve bunları bulup kopyala yapıştır yaptım yani içlerinden yarayanları umarım yardımcı olmuşumdur.

canım ayrıca ben susam demedim çörekotu varya siyah böreklerin üzerine serpilen ondan bahsettim bir programa kadın doğumcu gelmişti o söyledi hergün açkarnına yenmeli diye kistleri parçalıyormuş

teşekkürler cnm güzel dileklerin için amin hepimize inş eli ayağı düzgün çocuklar verir

keçi boynuzu kürü,iktidarsızlığa karsı bir defalık veya bir gecelik çözüm getirmemektedir.aksine,iktidarsızlığı tedavi ederek uzun bir zaman dilimi içerisinde kalıcı çözüm getirmektedir.dönem dönem uygulanacak kur ilede iktidarsızlığı ortadan kaldırabilmektedir. cinsel soğukluk yasayan bayanlar içinde mükemmel bir çözüm getirmektedir.
keçi boynuzu ayni zamanda hareketli sperm sayısını artıran özelliğede sahiptir,aktif sperm sayısı az olan ve az sperm sayısından dolayı çocuğu olmama riski yüksek baba adaylarının kullanmasında çok büyük fayda vardır. Kısaca sperm sayışı az olanlar için ideal bir bitkisel çözümdür…

Uygulanan keçi boynuzu kürü, düşük seviyede olan 7 - 8 milyon /ml içersindeki hem hareketli sperm sayısını yükseltiyor hemde hareketli spermleri daha hareketli duruma getiriyor. Bir taraftan az sayıdaki sperm sayısını yükseltmekte diğer taraftanda mevcut hareketli spermlere daha fazla hareketlilik kazandırmaktadır. Normal sperm sayısı oldukça düşük olmasına rağmen, spermlerin belli bir yüzdesinin hareket hızı yükseldiğinden hedefe ( yumurtaya ) ulaşma oranı yükselmektedir. Bu sayede sperm sayısı normal sayının altında olmasına rağmen hamilelik başlayabilmektedir.

HAMILE KALMAYA YARDIMCI
bazı durumlarda sperm sayısı normal olmasına rağmen hamilelik çok zor gerçekleşir.bunun sebebi spermlerin bas kısmında bir kesecik var.bunun içinde çok sayıda değişik enzimler bulunur.sperm,yumurtaya temas ettiğinde ,acrosome içerisindeki enzimler yumurtanın zarını parçalar,sperm yumurtanın içine girer ve döllenme baslar.iste yumurta zari ile temas eden sperm-acrosomunun enzimleri yeterli aktiveye sahip değilse,yumurtanın zarını parçalayamazlar.yumurtanın döllenmeside mümkün olmaz.keçi boynuzu spermin baş kısmında bulunan acrosome içeriğindeki enzimlerin aktivitesini yükselterek,yumurta zarının parçalanmasına imkan sağlar,böylece hamilelik gerçekleşir.

UYGULAMA
Kaynamakta olan yaklaşık yarim litre suya 6 - 7 adet keçi boynuzunu küçük küçük kırarak ağzı kapalı olarak hafif ateşte 3 dakika kaynatın ( Lütfen kaynama suresi ve miktarlara uyunuz ) Kaynama süresi tamamlandıktan sonra ocağını altını kapatınız ve 20 dakika dinlendirin. Dinlenme süresi tamamlandıktan sonra kaşıkla keçi boynuzu parçalarını çıkartın. Soğuduktan sonra yarısını sabah aç karnına, diğer yarsını aksam yatmadan önce için. Bu uygulamaya bir hafta boyunca hergün devam dedin. Birinci haftadan sonra 3 ay boyunca hergün aksam yatağa girerken bir su bardaği için. Daha sonraki aylarda zaman zaman uygulayın

canım bide buna bak işe yarayabilir

çok teşekkür ederim cnm işime yarayacağına inanıyorum çünkü heryerde yazıyor.
ayrıca susam konusunda bilgim yok ordaki yazdığı kadar biliyorum ben ayriyeten daha sonra çörek otundan bahsetmiştim onu yanlış anladığını sandım.kendine iyi bak cnm.

keçi boynuzu kürü,iktidarsızlığa karsı bir defalık veya bir gecelik çözüm getirmemektedir.aksine,iktidarsızlığı tedavi ederek uzun bir zaman dilimi içerisinde kalıcı çözüm getirmektedir.dönem dönem uygulanacak kur ilede iktidarsızlığı ortadan kaldırabilmektedir. cinsel soğukluk yasayan bayanlar içinde mükemmel bir çözüm getirmektedir.
keçi boynuzu ayni zamanda hareketli sperm sayısını artıran özelliğede sahiptir,aktif sperm sayısı az olan ve az sperm sayısından dolayı çocuğu olmama riski yüksek baba adaylarının kullanmasında çok büyük fayda vardır. Kısaca sperm sayışı az olanlar için ideal bir bitkisel çözümdür…

Uygulanan keçi boynuzu kürü, düşük seviyede olan 7 - 8 milyon /ml içersindeki hem hareketli sperm sayısını yükseltiyor hemde hareketli spermleri daha hareketli duruma getiriyor. Bir taraftan az sayıdaki sperm sayısını yükseltmekte diğer taraftanda mevcut hareketli spermlere daha fazla hareketlilik kazandırmaktadır. Normal sperm sayısı oldukça düşük olmasına rağmen, spermlerin belli bir yüzdesinin hareket hızı yükseldiğinden hedefe ( yumurtaya ) ulaşma oranı yükselmektedir. Bu sayede sperm sayısı normal sayının altında olmasına rağmen hamilelik başlayabilmektedir.

HAMILE KALMAYA YARDIMCI
bazı durumlarda sperm sayısı normal olmasına rağmen hamilelik çok zor gerçekleşir.bunun sebebi spermlerin bas kısmında bir kesecik var.bunun içinde çok sayıda değişik enzimler bulunur.sperm,yumurtaya temas ettiğinde ,acrosome içerisindeki enzimler yumurtanın zarını parçalar,sperm yumurtanın içine girer ve döllenme baslar.iste yumurta zari ile temas eden sperm-acrosomunun enzimleri yeterli aktiveye sahip değilse,yumurtanın zarını parçalayamazlar.yumurtanın döllenmeside mümkün olmaz.keçi boynuzu spermin baş kısmında bulunan acrosome içeriğindeki enzimlerin aktivitesini yükselterek,yumurta zarının parçalanmasına imkan sağlar,böylece hamilelik gerçekleşir.

UYGULAMA
Kaynamakta olan yaklaşık yarim litre suya 6 - 7 adet keçi boynuzunu küçük küçük kırarak ağzı kapalı olarak hafif ateşte 3 dakika kaynatın ( Lütfen kaynama suresi ve miktarlara uyunuz ) Kaynama süresi tamamlandıktan sonra ocağını altını kapatınız ve 20 dakika dinlendirin. Dinlenme süresi tamamlandıktan sonra kaşıkla keçi boynuzu parçalarını çıkartın. Soğuduktan sonra yarısını sabah aç karnına, diğer yarsını aksam yatmadan önce için. Bu uygulamaya bir hafta boyunca hergün devam dedin. Birinci haftadan sonra 3 ay boyunca hergün aksam yatağa girerken bir su bardaği için. Daha sonraki aylarda zaman zaman uygulayın

canım bide buna bak işe yarayabilir

ya bunu bayan mı erkekmi içicek anlamadım ya benyerimseniben

Arkadaşlar Bu Tedavi Işine Başlayacaksaniz Alttan Bakma üstten Açma Rahatsizlik Gibi şeyleri Birakin. Bende Ilk Başta çok çekiniyordum. Sonra Bir Baktim Bir Sürü Bayan Benim Gibi çocuk Için Uğraşiyor. Rahatladim. Aşilama Yapilacaği Zaman Gün Aşiri Vaginal Ultrason Yapiliyor. Utrasonda Karindan Ancak Bebek 2 Aylikken Görülebiliyor.
Gelincik Inşallah Sende Bebeğine Kavuşursun Canim. Inan öyle Güzel Bir Duyguki Yolunda Her Tür Sikintiya Katlanilir. Pko Lu Bir çok Kadin Hamile Kaliyor. Yalniz Tek Sir çocuğum Olmuyor, Ben Hamile Kalamayacağim, şöyle Böyle Bunlari Hayatimizdan çikaralim. Herklese Açiklama Yapmak Zorunda Değiliz. Hepimize Allahtan Hayirli, Sağlikli Evlatlar Diliyorum.

mrb canımm tam hissettiklerimi dile getirmişsin 2 sene önce tedaviye ara verdiğimizde hamile kaldım ama bebeğim rahme inememiş tüpüm patlamıştı.ameliyatla tüpüm onarıldı ve o günden beri iyi bi sonuç alamadım.çevremdeki insanlar çoğaldıkça biz iki kişi kaldık içimi acıtıyo utkuka

ya buarada bır şey soracam ben klomenı kulandıktran sonra 10 kılo kadara kılo kaybı oldu bende sızce normalmı

kızlar kusura bakmayın sanırım bu konularda gerçekten çok cahilim
şimdi sende folik aist diyorsun CADIARZU

canım benim folik asit bol bol yeşil yapraklı sebzelerde,nohut,ceviz ve portakalda bulunuyormuş yumurtanın çalışmasını sağlarmış düzenli beslenme çok önemliymiş süt ve süt ürünlerin içindeki galaktose adı verilen madde yumurta fonksiyonunu arttırıyormuş

canım daha yolun çok başındasın hemen karamsarlığa düşme ama bu işleri sakın uzatma yaşın gençken tedavini ol yaş ilerledikce herşey zorlaşıyo hadi sana bol şanslar

BEN SÜREKLİ SÜT İÇİYORUM VEDE SEBZE BOLCA YEMEYE ÇALIŞIYORUM ZATEN
SEN FOLİK ASİT DİYİNCE ACBA DEDİM SIRF ONUNLA İLGİLİ BİR İLAÇ FALANMI VAR

hamilelerin kullandığı folik asit tabletleri var istersen eczneden alabilirsin dr kullanmana izin verirse canım yumurtaların gelişmesi için neler kullanıyorsun benimle paylaşır mısın:eek:

SAHİDEN MERAK ETTİM BU KİLO İŞİNİ NASIL KİLO VERDİYOR
BENDE KULLANABİLİRMİYİM ACABA

istersen druna danış canım bana drum verdi hamile kalmaya yardımcı etkenmiş yalnız bana biraz dokunuyor bulantı ve ishal yapıyo bana kalsa kullanmıyacam dr kullanmamı öneriyo

HIM ANLADIM CANIM ADI TAM OLARAK NE HAPIN BANA O TARZ BİŞEY VERMEDİ
Bİ ADET GÖRMEN İÇİN HAP KULLANDIM BİDE GONAPHENE
YANLIZ HAMİLELİKTEN ÖNCE BİR 10 KİLO VERSEM ÇOK İYİ OLACAK

glukofen bu ilaçla hamile bile kalan var doktorum söyledi hastalığın adı ne benimki polikistik over

mrb bebişim evet bu ilacı yumurtalıkların büyümesi için kullanıyorlar

canım ya bana dr vermedi hiç ilaç direk tüp bebeğe yönlendirdi.bir başka dr aradık ve ganophene yi önerdi ama onuda dr danışalım diye erteledik anlamadım bu işi eşimin spermleri azmış ama ürologda eşime gripten sonra normal 2 3 ay gibi bekle demiş birde şifalı karışımlar yapan bir yere yollamış daha gitmedik ma gidicez yahni ben anlamadım bu işi kime güvenip inancaz herkez farklı testlere bakıp tüp bebeğe önerdi dr um yani yumurtlama ilaçla sağlanıyomu sağlanmıyomu bir bakabilir takip edebilirdii

X