Yumurtlama Problemi Olanlar Var mı?

canım benim eşimin teyzesinin kızınında bebeği olmuyodu doktora gittiler eşinin spermleri hiç yokmuş bir ay denediler ilaçla hiç yükselmemiş sonra doktorlarından memnun olmadıkları için tüp bebek merkezine gittiler ve tahlilleri çıktığı gibi hemen heyet raporu çıkarmışlar tüp bebek diye kızda seninle yaşıt ve onda hiç bir problem olmadığı halde hemen tüp bebek demişler bence korkma da üzülmede bence en doğru olan başka şeylerle doktorlar seni oyalayacaklarınaysa her ay acaba bu ay oldumu diye ümitlenmektense bir an önce garanti yöntemi denemek onlar şimdi yavaş yavaş başladılar biraz para biriktirmişlerdi de bence sende hiç vakit kaybetme ve üzülme

canım ya bana dr vermedi hiç ilaç direk tüp bebeğe yönlendirdi.bir başka dr aradık ve ganophene yi önerdi ama onuda dr danışalım diye erteledik anlamadım bu işi eşimin spermleri azmış ama ürologda eşime gripten sonra normal 2 3 ay gibi bekle demiş birde şifalı karışımlar yapan bir yere yollamış daha gitmedik ma gidicez yahni ben anlamadım bu işi kime güvenip inancaz herkez farklı testlere bakıp tüp bebeğe önerdi dr um yani yumurtlama ilaçla sağlanıyomu sağlanmıyomu bir bakabilir takip edebilirdii

mrb bebişim ganophene yi kullanmadım açıkcası onuda kullanmak isterim ama dr nasıl söyleyeceğim bilemiyorum canım hapla yumurta büyür aşılamayı denediniz mi

canım ya bana dr vermedi hiç ilaç direk tüp bebeğe yönlendirdi.bir başka dr aradık ve ganophene yi önerdi ama onuda dr danışalım diye erteledik anlamadım bu işi eşimin spermleri azmış ama ürologda eşime gripten sonra normal 2 3 ay gibi bekle demiş birde şifalı karışımlar yapan bir yere yollamış daha gitmedik ma gidicez yahni ben anlamadım bu işi kime güvenip inancaz herkez farklı testlere bakıp tüp bebeğe önerdi dr um yani yumurtlama ilaçla sağlanıyomu sağlanmıyomu bir bakabilir takip edebilirdii

canım ne gibi şifalı bitkiler önerdi

canım benim hemen tüp bebeğe geçme aşılamayı denemediniz mi hapla yumurtalıklar gelişiyor

canım allah hayırlısını versin yumurtlama bendede cok azdı ama iğnelerle ilaçlarla sorunu hallediyorlar şimdi 8 yaşında oğlum var hayat devam ettikce sorunlar bitmiyor canım oğlum oldu ama evliliğim fazla sürmedi herşeyin hayırlısını versin rabbim çocuğu olmayanlar üzülmesin herşey allahtan kimsenin yuvasını yıkmasın rabbim allah hayırlısını versin salih evlatlar nasip etsin.

canım stres yapmıyomda bu stres yapıp yapmamak nasıl oluyor
ben sadece güzel şeyler düşünüyorum
ayın 10 da güzel haberler alacağımı düşünüyor ve hamilelik haberimi vermek için çok yakın dostlarımla paylaşcağım anı planlıyorum

sana stres yok diyorum ama bendede var ayın 10 nuna kadar hamile kalcam mı kalmayacam mı diye düşünme bizim kaybettiğimiz nokta bu beynimizi yoruyoruz

ewet inşallah canım inşallah
ben sadece olmucak falan diye kendimi şartlandırmak istemiyorum
iyi düşünürsem iyi şeyler olacağını düşünüyorum hepsi
doktor sürekli moralini yüksek tut canını sıkma diyo bende polyanacılık oynuyorum işte
en güzeli canim allahım bizede bebiş nasip etsin ben artık kapatıyorum blgisayarı görüşmek üzere k.i.b müjdeli haberi bekliyoruz

siz o yumurtlama problemini bi de bana sorun. kabus oldu resmen. yumurtluyorum ama yumurtalarımın gelişimi bir süre sonra duruyor ve kist oluşuyor. bir sürü kistim var....

selam arkadaşlar ben bu ay çok az adet oldum ama gününde oldum ilk defa neden bilmiyorum ama çok ağrım oldu diğer hasta olduğum zaman dr gideceğim bir baksın yine yumurtlama yokmu diye.

fisfisfismrb kızlar benimde yumurtllama problemmım var 3 aydır adet görmuyorum neden acaba bi bilginiz varmı?

arkadaşlar sabah akşam klomen kullandım 5 gün...ama dün hafif bir kan geldi..çok korkuyorum ne olabilir sizce..

X