Yumurtlama Problemi Olanlar Var mı?

aklımıza gelirmiydi bu sıkıntıları yaşıyacağımız canım hangi ilaçları kullandım öğrenebilir miyim
canım bende pko ile birlikte prolaktin yüksek..dostinex düzenli kullanıyorum..bid e bira ydır glifor şeker ilacı..şimdilik başka bşi yok..gelecek ay direkt aşılama

canım dostinex yumurtlama ilacımı bende geçen ay glukofen kulladım bu ay değiştirdim glifor kullanıyorum sana dokunuyor mu şeker ilacı

canım dostinex prolaktin hormonunu düzenliyor..glifor bulantı yapıyordu önceleri şimdi alıştım...iştahımı kesti ama kilo vermek yerine alıyorum sanki..

bende pko ile birlikte prolaktin yüksek..dostinex kullanıyorum düzenli..bi de bir aydır glifor şeker ilacı..şimdilik başka bşi yok..gelecek ay direkt aşılama

canım dostinex yumurtlama ilacımı bende geçen ay glukofen kulladım bu ay değiştirdim glifor kullanıyorum sana dokunuyor mu şeker ilacı

canım dostinex prolaktin hormonunu düzenliyor..glifor bulantı yapıyordu önceleri şimdi alıştım...iştahımı kesti ama kilo vermek yerine alıyorum sanki..

canım glifor bi bulantı yapıyo anlatamam farkında olmadan kilo alıp veriyoruz zaten bunu yaşamamız normal miş dr öğle diyo

eger yeni başladıysan normal..mutlaka tok karna al..3 hafta sürdü bende..yeni düzeldi..kilo alıp verme doğru olabilir bu hafta geçen haftaya göre iki kilo almışım ama çok az yamak yiyorum..

ya gelincik hepsine razıyım..gece gündüz midem bulansın ama hemen sağlıklı bi bebişim olsun hemen hamiş kalayım:KK43:( lütfen allahım lütfen..

hayır canım doktorum vermedi onu..benim anlamadığım şey o işte..aşılama yapılacak ama hiçbişey kullanmıyorum...

yaramaz nazlı bebişlerimiz..kızlar ben uyuyorum yarın işbaşı..allah gönlümüze göre versin..inancımızı yitirmeyelim..en kısa zamanda iyi haberlerimizi verelim inşallah..tekrar görüşelim..iyi uykular

yaramaz nazlı bebişlerimiz..kızlar ben uyuyorum yarın işbaşı..allah gönlümüze göre versin..inancımızı yitirmeyelim..en kısa zamanda iyi haberlerimizi verelim inşallah..tekrar görüşelim..iyi uykular

iyi geceler canım herşey gönlüne göre olsun dualarımız birgün kabul inş

B]ewet canım beklicez ve görcez zaman ne göstercek bilinmez hakkımızda hayırlısı
güzelim ben yatıyorum sabah iş var malum sana iyi geceler güzel haberlerle buluşmak üzere hoşçakal[/B]

iyi geceler canım inş olumlu sonuç alırsın görüşmek üzere kib

X