Cilt Bakımı Ürünleri Lipozomlu Krem Kullanan Var Mi?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

BenAybegum

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2007
319
0
İÇİMİZDE LİPOZOMLU KREM KULLANAN VAR MI?EGER VARSA KULLANDIĞI ÜRÜNÜ VE MEMNUNİYET SEVİYESİNİ ÖĞRENMEK İSTERİM :1rolleyes:TESEKKUR EDERİM ŞİMDİDEN

ben avonun lipozomlu kremini kullanıyorum 2 ay oldu memmunum Cildim ışıl ışık ve gözeneklerı acıldı haftada bir defada avonun meyveli maskesi var onu kullanıyorum oda cok güzel benım cildim kuru ve kurulugu gitti

ayyyy avon mu?? avonun lipozomlu kremi iğrençççç ötesi,asla avon flan gibi ittirik markaların kremini flan kullanmayın bence,seneler önce kullanmıştım ben lipozomu yüzümde sivilce ve kızarıklık yaptı iğrenç bi krem...

:) gerçi bnde denemedim avonu ama sezen belki senin cildine ii gelmemiştir yağlı mı cildin?

ayyyy avon mu?? avonun lipozomlu kremi iğrençççç ötesi,asla avon flan gibi ittirik markaların kremini flan kullanmayın bence,seneler önce kullanmıştım ben lipozomu yüzümde sivilce ve kızarıklık yaptı iğrenç bi krem...

Sana katılmıyorum.
Cilt tipine uygun krem seçmemen avonun değil senin hatan.
Yada seni yönlendirenin hatası.

Ben 3 ay öncesine kadar kullanıyordum. Çok ta memnun kalmıştım. Şuan kullandığım ürün bitsin tekrar alıp kullanacağım. Bu arada meraktan bu kullandığım ürünü aldım.

Cilt tipine ne kadar uygun olursa olur,hayır avon cilt bakım ürünlerinde çok çok kalitesiz kesinlikle,bunu kaç dermatolog söledi haberiniz var mı??? ne maskesi ne kremi ne toniği asla cilt bakım ürünleri tavsiye edilmiyor,ben bizzat çok fazla ürününü kullandım ve memnun kalmadım,ve cilt tipime uygun ürünleri seçecek kadar da bilinçliyim bu konularda,ama yok yani avonsa hayır,makyaj ürünlerinde de pudra ve fondoten tarzı ürünleri yine kötü,sadece parfümleri çok güzel kokuyor kalıcılık 0 ama koku muthiş diyebilirim,uzman bi dermatolog bana sebamed kullan loreal kullan nivea kullan ama avon asla asla asla kullanma demişti gerçekten de çok çok haklı...

Cilt tipine ne kadar uygun olursa olur,hayır avon cilt bakım ürünlerinde çok çok kalitesiz kesinlikle,bunu kaç dermatolog söledi haberiniz var mı??? ne maskesi ne kremi ne toniği asla cilt bakım ürünleri tavsiye edilmiyor,ben bizzat çok fazla ürününü kullandım ve memnun kalmadım,ve cilt tipime uygun ürünleri seçecek kadar da bilinçliyim bu konularda,ama yok yani avonsa hayır,makyaj ürünlerinde de pudra ve fondoten tarzı ürünleri yine kötü,sadece parfümleri çok güzel kokuyor kalıcılık 0 ama koku muthiş diyebilirim,uzman bi dermatolog bana sebamed kullan loreal kullan nivea kullan ama avon asla asla asla kullanma demişti gerçekten de çok çok haklı...

Ben bir çok ürününü kullandım ve kullanmayada devam ediyorum.
Cilt bakım ürülerinden tut makyaj malzemelerine kadar.
Bugüne kadar hiç sorun yaşamadım. Kullandığım her üründen memnun kaldım.
Bende nivea nın cilt temizleme ve yüz kremini kullandım bir dönem ama inan memnun kalmadım. Siyah noktalar azalacağına çoğaldı yüzümde. Ama burda bangır bangır bağırarak firmayı karalamıyorum.
Kişilerin kendi tercihidir yanlış yönlendirmemek lazım.

Ben bir çok ürününü kullandım ve kullanmayada devam ediyorum.
Cilt bakım ürülerinden tut makyaj malzemelerine kadar.
Bugüne kadar hiç sorun yaşamadım. Kullandığım her üründen memnun kaldım.
Bende nivea nın cilt temizleme ve yüz kremini kullandım bir dönem ama inan memnun kalmadım. Siyah noktalar azalacağına çoğaldı yüzümde. Ama burda bangır bangır bağırarak firmayı karalamıyorum.
Kişilerin kendi tercihidir yanlış yönlendirmemek lazım.

uzman doktorun sölediğini sölüorum canım onlardan daha ii bilemeyiz dermatolog onlar sonuçta,sen şu anda memnunsun canım ama uzun vadede bakalım cildine ne zararlar verio görürsün ileriki yaşlarda

uzman doktorun sölediğini sölüorum canım onlardan daha ii bilemeyiz dermatolog onlar sonuçta,sen şu anda memnunsun canım ama uzun vadede bakalım cildine ne zararlar verio görürsün ileriki yaşlarda

Annem uzun yıllar kremlerini kullandı ve hala sağlıklı bir cilde sahip.
Yinede uyarın için teşşekkürler.

benim cildim çok kuru ve inanın tesadüfen aldım özellikle sipariş etmedim ama iyiki almışım Avonun kremini.Akşam yürüyüşe çıkmadan önce sürüyorum,yürüyüşten sonra yüzümü buhara tutmuşum gibi nemli nemli oluyor:) gözeneklerim açılmış oluyor.Sabah kalktığımda gözlerime inanamadım, bebek gibi pürüzsüz olmuştu.ama bu krem kuru ciltler için ideal yağlı ciltlerde sivilce yapabilir. Benim cildim çok kuru ve pütürlüydü onu giderdi

canim bence avonun urunleri cok guzel dogru krem secimi yapmadiniz bence ...ben oriflame den aldim kremler hepsi cope gitti ....avondan memnunum

X