Sivilceli Ciltler Sivilce için cipro,ısotrexın ilaçlarını kullandınız mı ve faydasını gördünüz mü?

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri
isotrexin jel verdi dr aknetrent kullandım6 ay ama isotrexini dr sivilce izlerine sür dedi.tüm yüzüme sürsem birşey olur mu acaba tüm yüzüne süren var mı

canım isotrexin cok iyi de diğerinin hiç bi faydasını goremezsin sana önerim imex aksil ve isotreksin bunları düzenli olarak kullandığında 3 ay içinde cildin bebek gibi olur

Bu ılac cok ıyı bence ben bır ara kullnıyordum burnumda bır tane sıyah nokta kalmamıstı yumusacık olmustu da sonradan bıraktım tabı kullnmöayınca zamanla tekrar cıktı:KK43:

valla bende kullandım ısotrexin... sivilce eçirio bariz hatta adet aknelerini de temizliyor. ama bana bronzlaştırdı gibi gedli kullanan var mı aynı vaka onda da gözlendimi ?

kızlar ben de akne tedavisi görüyorum. çok cilt doktoruna gittim. Roaccutane a başlamak istiyorum ancak gittiğim doktorlar gerek görmeyip antibiyotik ve jel veriyorlar. şu anda tetra antibiyotik ve isotrexin e başlicam. yüzü temizlemek için de doktor ve eczacı tavsiyesiyle Vichy aldım.
benim söyleyeceğim şey şu; cilt tedavisi ciddi anlamda bir tedavidir, yani tıpkı diş, ortopedik, dahili hastalıklar gibi. Ama bu aynı zamanda piyasadaki kozmetiklerle de çok yakından alakalı. bir sürü krem, jel, serum markası var piyasada. bunlar elbette işe yarıyordur ancak eğer akneli bir cilde sahipseniz bu tedavi gerektiren bir rahatsızlıktır. o yüzden doktorunuz ne verdiyse düzenli olarak ve sabırla kullanmanızı öneririm. kaç yıllık deneyimlerime dayanarak söylüyorum (kozmetik ve doktor tedavisi alanlarında) cilt geç iyileşir, bir kaç günde mucizeler yaratmaz. ve her cilt tipi farklıdır. bu yüzden doktorun önerdiği ilaçları ve kremleri düzenli olarak ve sabırla kullanın. sonuç alamadığınızda önce doktorunuza sorun. başkalarının yorumları veya alternatif kozmetik yöntemler daha çok kafanızı karıştıracaktır.

kızlar bana da bugün doktor ısotrexin jel verdi. ama bunu kullanırken dikkat edilmesi gereken nokta cildin kirli olmasıymış. kesinlikle temiz cilde uygulama, faydası olmaz dedi. kirli cilde sürüp 1 saat bekleyip yıka dedi. nemlendirmek için de nadixa krem verdi. isotrexin sürdüğünde yüzü kızartıp kötü bi görüntü veriyormuş, o yüzden gece kullan dedi. bakalım, inş faydasını görürüm :KK31:

ben yıllardır akne problemi yaşıyorum.çok fazla cildiyeciye gittim, çok ilaç kullandım. 3-4 haftadan sonra bi gelişme göremeyince çoğunu bıraktım.lakin akne çözümü için sabır şart.bugün cildiyeciye gittim. doktorum isotrexin jel , 3 kutu rulid antibiyotik ve eczacının hazırladığı bir tonik hazırladı, adı sanırm okyanus sabunuydu. sabırla kullanacağım, bakalım sonuç ne olacak.

X