en ilginç haberler burada

YaprakDokumun

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2007
533
2
38
en ilginç haberler burdaşakkıdı

Su içerek intihar etti!

35 yaşındaki adam odasında cansız bulundu. Ölüm sebebiyse su içmek...
İngiltere’de çok fazla su içen Shaun McNamara (35) hayatını kaybetti. Odasında cansız halde bulunan McNamara’nın cesedine otopsi yapıldı.

Kalp krizi sonucu öldüğü ileri sürülen McNamara’nın aşırı su tüketiminden hayatını kaybettiği ortaya çıktı.

Aşırı su içilmesi nedeniyle hayatını kaybetme vakaları daha çok maraton koşucularının başına gelen nadir bir neden olarak biliniyor.

Otopsiyi yapan Doktor Dr Ian Reed, “35 yıllık meslek hayatımda ilk kez böyle bir olaya rastladım. Hastanın psikolojik sorunları varmış. İntihar üzerinde duruyoruz” dedi.

Böyle şoför daha önce hiç gördünüz mü?

Emekli kadın 14 dakika içinde 4 kazada 4 otomobili hurdaya çevirdi.

Kaza sonrası ilk sözü, "ben sadece gün ışığında araba kullanıyorum" oldu.

Almanya'nın Kuzey Ren Vestfalya bölgesinde yaşayan 87 yaşındaki kadın, 14 dakika içinde 4 kaza yaparak bir rekora imza attı. Maria S adlı kadın zarar verdiği araçlar için 16 bin euro(Yaklaşık 27 Bin YTL) ödemek zorunda kaldı.

Dakika dakika kazalar:

17.04: Münster kentinde virajı dönemeyen 87 yaşındaki kadın Opel marka aracıyla başka bir otomobile bindirdi.

17.12: Yaşlı kadın ters yola girdi. 63 yaşındaki bir adamın aracına vurdu.

17.14: Trafik polisi peşine düştü ancak kadın 90 kilometre hızla kaçmayı başardı.

17.16: Yaşlı kadın yine ters yola girdi. Bu kez bir Opel Astra'ya çarptı.

17.18: Kaza rekortmeni kadın bu defa da bir VW Golf araca bindirdi. Dördüncü kazadan sonra kadının arabasından indikten sonra söylediği ilk sözü, "Normalde ben sadece gün ışığında araba kullanıyorum" oldu.

Adres sormak 1, adrese teslim 5 YTL

Beyoğlu'nda adres soranlar yüzünden canından bezen esnaf, çareyi adres tarifini ücretlendirmekte buldu.

Çok sayıda yerli ve yabancı turistin uğrak yeri olan Beyoğlu'nda esnaf camına astığı ilanla adres tarifinden de para kazanıyor. Beyoğlu Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunan dükkan sahipleri, adres soranlara karşı camlarına astıkları afişlerle adres tarifini ücretlendirdi. Türkçe ve İngilizce adres tarifi 1 YTL, adrese teslim ise 5 YTL olarak belirlendi. Esnaf, adres tarif etmekten bıktıklarını belirtirken, vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemedi

Bu süperdi...........Adres sormak 1, adrese teslim 5 YTL

Beyoğlu'nda adres soranlar yüzünden canından bezen esnaf, çareyi adres tarifini ücretlendirmekte buldu.

Çok sayıda yerli ve yabancı turistin uğrak yeri olan Beyoğlu'nda esnaf camına astığı ilanla adres tarifinden de para kazanıyor. Beyoğlu Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunan dükkan sahipleri, adres soranlara karşı camlarına astıkları afişlerle adres tarifini ücretlendirdi. Türkçe ve İngilizce adres tarifi 1 YTL, adrese teslim ise 5 YTL olarak belirlendi. Esnaf, adres tarif etmekten bıktıklarını belirtirken, vatandaşlar şaşkınlıklarını gizleyemedi
:roflol::roflol::roflol:

daha çok şey var fırsat bulursam onları da paylaşacağım sizlerle:sm_cool::sm_cool:

X