Maske Tarifleri Ciltte kırışıklıklar için veya önceden önlem almak için maske

Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları Kolay yüz maskesi, Basit Kolay Cilt Maskeleri , Yüz Maskesi, sivilce maskesi, en iyi maske tarifleri, cilt lekeleri, en iyi yüz maskesi, yüz temizleme maskesi, ev yapımı doğal yüz maskeleri, cilt beyazlatma, evde yapılan yüz maskeleri, siyah nokta

Demet

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2007
991
4
37
Bir yumurtanın beyazı çırpılıp, yüzün kırışmaya yüz tutmuş ya da kırışması muhtemel kısımlarına krem gibi sürülür. Kuruyuncaya kadar (20 dakika) bırakın ve sonrasında ılık su ile yıkayın. Her 15 günde bir tekrarlanmalıdır. :enbuyukkk::enbuyukkk:

Uygulayıp faydasını gören varmı arkadaşlar? Paylaşabilirseniz sevinirim....

Uygulayıp faydasını gören varmı arkadaşlar? Paylaşabilirseniz sevinirim....

canım yüzüm de şu an bi kırışıklık yok ama ben önlem almak için uyguluyorum ama cildimde gerginleşmeler oldu yani işe yarıyo cildim sıkılaştı

ark bende gecen tv de izlemistim yuzu buharda 10 dakika bekletikten sonra yumurtanin sarisi suruluyormus yumurtanin sarisinda protein cok oldugundan hucre yeniliyormus ayrica peling gorevinide yapiyormus ark burayada beyazi yazmislar acaba hangisi

kafam karıştı.yumurtanın beyazınımı sarısınımı kullanalım

bence 1 yumurtayı oldugu gibi çırpıp öyle bürülim ikiside faydalı diyorlar baksanıza

X