vajinal muayeneden korkan varmı?

slm arkadaşlar ben de cok korkuyordum jinekoloktan ve o masadan doktora giderken ağladım masaya yatttığımda adeta bacaklarım titriyordu.bi de ben vajinusmusdum üstelik.ama öle iyi bi doktor denk geldiki Allah omdan bin kere razı olsunçcok iyi davrandı cok hassas ince bi kadındı.ben kızlık zarımı doktorda yırttırdım.spekulumu da yerleştirirken bile hiç acı hissetmedim.sadece vajinal ultrasyonu içime sokarken birazcık acıdı o kadar.yani tamemen doktora bağlı.doktor benle konuşurken tüm işi bitirmişti ben bırakın acı duymayı daha işleme başlamadımızı zannediyodum.

vala beni kimse ikna falan etmedi..jinekolojik muaynede cok korkucak bir sey yok aksine doktorum organlarımı gösterirdi kamerada cok hosuma giderdi bak bu yumurtalıkların bak bu bu,,şu şu ben sımarıklık yapardım orda dur bakim büyüt orayı heh o ne der gülerdi bana :))
biraz acıdığı doğru ama cinsel ilişkiye girebiliyorsanız jinekolağa da gidersiniz

valla ben seviyorum muayeneyi ne yalan sölim eglenceli oluyor hiçte canım acımıo ama ne tuhaftırki ilişkide canım bazen acıyorkaydirigubbakcemile3
eşimede diyorum doktorun parmakları çok hassas seninkisi odun gibi doktorum erkek sanırım bu yüzden şanslıyım o kadar dikkatli bi insanki acımaması için elinden geleni yapıyor hatta fıkra bile anlatıyor siz sırıtırken o sokacağını sokmuş oluyor ve iş bitiyor.

Doktoruma pek güvenmesem de sonuçta bi rahatsızlığim olduğu için ordayım,
vajinamı dışlamıyorum aksine onu seviyorum,
doktora sırtımı nasıl dinletiyosam cigerlerim için,
eşimin ve benim sağlığım için rahatlıkla o koltuğa oturup bacaklarımı açıyorum : ))

Sonuçta onun görevi bu beni tedavi etmek, aynısından onda da var, belki biraz farklı :))

kendimi yalnız hissediyodum bu konuda..ben de nefret ediyorum o çatal yataktan..aletlerden falan acayip geriliyorum bi de doktor ukala ve nemrut suratsızsa daha beter..haa bi de doktorun yardımcısı olur ya yanında gereksiz meraklı bi tip kuku izleme meraklısı nefret ediyorum o tiplerden..ben zaten doktora güç bela açıyorum mahrem yerimi sen ne demeye dikeliyon orda salak karı sanki anlıcan teşhis koyacan salak

kendimi yalnız hissediyodum bu konuda..ben de nefret ediyorum o çatal yataktan..aletlerden falan acayip geriliyorum bi de doktor ukala ve nemrut suratsızsa daha beter..haa bi de doktorun yardımcısı olur ya yanında gereksiz meraklı bi tip kuku izleme meraklısı nefret ediyorum o tiplerden..ben zaten doktora güç bela açıyorum mahrem yerimi sen ne demeye dikeliyon orda salak karı sanki anlıcan teşhis koyacan salak

sizde cok abartmıssınız sizin bilgilerinizi ve o an doktorun ağzından cıkan seyleri kaydetmek için duruyordur.
ben de de oluyor hep sonucta doktor unutabilir.o an da kaydediyordu asistanı...kaldı ki bu onların işleri
onlarda öğrenicek ki zamanı geldiğinde bu işi cocuklarımıza bir sonraki nesile onlar yapacak.
bu sanırım kendine güvenmekle alakalı güle oynaya yatıyorum ben o catal yatağa.
karsımda lcd ekranda organlarım,asistan toprağim,benim köyden selanikli..bir yanda rakı meze muhhabeti yapıyoruz :):nazar:

ben de ilk muayene deneyimimde baygınlık geçirdim.tamamen psikolojik.bu arada kan verirken bile bayılırdım yakın zamana kadar.düşünün yani.ama bu olay tamamen bizde bitiyor.rahat olmak lazım.nitekim en son kontrolümde nerdeyse bişey hissetmedim diyebilirim.doktorun da tarzı önemli.korkulacak bişey yok 2 dk sabır....

tamamen psikolojik kesinlikle ama elimde olmadan geriliyorum artık dişimizi sıkıcaz bu sefer kurtuluşu yok tedavim haftaya başlıycak

dr erkek bekar olduğum halde genital bölgemde siğil var diye açtım dr da baktı.dr bağlı dr ne kadar iyi ise hasta da rahat oluyor.masaya çıkarken utandım.bacak macak her yer göründü.yapacak bişey yok sağlık için.:)

X