vajinal muayeneden korkan varmı?

evet gerekli,evet mecburuz.ama ne olursa olsun o aletin içine itilmesi ve en çok da oraya yatıp bacaklarını açmak en kötüsü.bu benim aklımdan çıkmıyor.

evet ya o çatalın görüntüsü bile beni çok ürkütüyo ve halende doktora giderken inşallah ordan muyaneye gerek kalmaz diye dua ediyorum.

kadın doğum uzmanlarının diğer doktorlara nazaran daha ilgili ve rahat davrandıklarını düşünüyorum herhalde hastalarının çekindiğini biliyorlar ve samimi davranıyorlar bana da arkadaşlarımada hep iyi doktorlar denk geldi.

yaa kızlar benım ödüm patlıyor korkuyorummm.
1 haftalık evliyken kadındoğumcuya gitmiştim mantar oluşmuştu.Ve benı jınekolojık masaya yatırmıştımuayne etti ama ozamanlar hiçbirşey bilmiyordum yanı spekulum takıldığını kadın açtı neyle açtı bilmiyorumm canım acımadı az bişeydii.çok merak edıyom spekulumlamı muayne etmıstı dıye:roflol::roflol:

Üroloji doktorum jinekoloğa görünmemin şart olduğunu düşünüyor , daha önce hiç jinekoloğa muayene olmadığımı duyunca şaşırdı zaten. Ya ben zaten hastane , doktor denince soğuk terler döken biriyim , bir de jinekolog diyince başım döndü bi an..
Erkekler için ne güzel hiç böyle bir sorun yok , aç diyene açıyorlar her şekilde..

arkadaşlar geçen gün ben de kadın doğum uzmanına gittim, dr. erkekti vajinama bakacağını söyledi , bende kabul etmedim, ne yapmalıyım. utanıyorum.

o masanın apayrı bir psikolojisi var ve bütün bayanlar seve seve gitmiyor zaten...mecburuz hanımlar.sağlığımız için mecburuz ve üstesinden gelmemiz lazım....
sevgiler...

aslında hepimiz hatalıyız bence bebiş olmuyo diye hemen dr koşuyoruz ama normaldede düzenli olarak gitmemiz lazım zaten evet insan olumsuz olarak etkileniyo ve korkuyo ama bunu normal bişey olarak düşünmek lazım

senağlamabeeeeeeeeeeennnnn çookkkk korkuyorum ne kadar gitmek istedimsede gidemedi çok korkuyorum bide utanıyorum elimde değil ya napabilirim nasıl yenerim burkumu 2 yıllık evliyim bideeeesenağlama

Smearda yapıldı,spekulumlada bakıldı,ilk gece kazası yüzünden dikişte atıldı hiç biri acımadı.Canımda çoookk tatlıdır ama acı veren şeyler değilki bunlar.Yırta yırta bakmıyolarki zaten açık olan bölgeyi biraz kurcalıyorlar o kadar.Eşinizle cinsel ilişkide ne kadar acı duyarsanız bundada o kadar acı duyarsınız.

Smearda yapıldı,spekulumlada bakıldı,ilk gece kazası yüzünden dikişte atıldı hiç biri acımadı.Canımda çoookk tatlıdır ama acı veren şeyler değilki bunlar.Yırta yırta bakmıyolarki zaten açık olan bölgeyi biraz kurcalıyorlar o kadar.Eşinizle cinsel ilişkide ne kadar acı duyarsanız bundada o kadar acı duyarsınız.

ilk gecede nasıl bi kaza oldu ki canım kusuruma bakma dikiş falan deyince merak ettim :bbo:

kadın doktorlar hiç iyi olmuyor dinlemiyorlar bile problemini ben nişanlıyken kasık ağrısı ve adetimde kolay sökülemediğim için gitmiştim.hiç ilgilenmedi bile gerçi ssk ya gittim ama olsun muayne bile etmedi sökülemiyorum dedim o senin edetinin problemi dedi 1 ay sonra düğünüm var doğum kontrolu hapı kullanmak istiyorum onun için,demeye kalmadı cümlemi bitirmeden evlen gel alttan muyene edelim dedi doğum kontrolu içinde hiç test yapmadan muayne etmeden hap önerdi.İnternetten bile doğum kontrlo ve hapları hakkında daha fazla bilgi öğrendim Şimdi Evlendim 1 ay oldu kesinlikle özele gidip muayne olucam bende çok korkuyorum, kadın doktorlarada güvenemiyorum erkek doktorlardanda utanıyorum napıcam bilmem

ben 11 yıllık evliyim.düzenlide giderim ama hep korkarak gittim.özelliklede spekulum denen o aletten nefret ediyorum.daha önceki doktorum harikaydı canımı hiç yakmazdı.korkarak yatıyodum ama canım acımadan kalkıordum.bu doktorum çok canımı yakıyo.bağırdım en son gittiğmde valla.ona değil tabi.kazık kestim resmen .o aleti sokunca ve çevirince oraya buray çığlığı bastım.neden bu doktor çok acıtıyo anlamadım.galiba bu yüzden doktor değiştiricem kızlar.anadolu yakasında kadiköye yakın oturan ve doktorundan çok memnun olan varmı ?varsa bana yardımcı olurmusunuz lütfen.

Bende 1 yıldır bebek istiyorum.Fakat doktora gittiğim zaman sadece karnımdan ultrasonla baktırıyorum. Aşağıdan bakmak istiyor ama ben izin vermiyorum.Çünkü çok korkuyorum. Elbet birgün bakıcak. Ama ben daha ilişkiye girerken bile acı duyuyorum. Ayrıca doktor bana kılık zarımın tam yırtılmadığını söyledi.O yüzden acı duyuyormuşum. Arkadaşlar lütfen yardım edin.Böyle bir şeyle karşılaşan var mı?

slm arkadaslar bende cok korkuyorum bide kasiliyorum 2 yillik evliyim 1 yildir bebek istiyoruz bikez gittim doktora oda cok acitti.o korkuyu hala yenemedim.o zamanda muayene olamamistim.bilmiyorum nasil yencem.

pazartesi günü bayan doktorlaydım ilk vajinal muayenemdi canım çok yandı acılarım bugün yeni geçti..
yarında gatadayım yine alttan muayene orada erkekler bakıyormuş yine çok acıtacaklar...ya ben ne yapsam özel doktora çıksamda yine acırmı acaba?? bebeği göremediği için çok zorladı pazartesi doktor...bende gatadan doktor istiyorum özel için.. n-bakalım yarın bi gideyimde anlayacağız o zaman..inanın gözüme uyku girmiyor utannmayı geçtim can acım bana bir kerede yettiii ödüm patlıyo

X