Lekeler, Çiller Güzel, sağlıklı ve tek ton renk bir yüz için ne yapmalı?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

Lakito

Nirvana
Kayıtlı Üye
28 Temmuz 2007
2.702
205
Arkadaşlar başlığım biraz tuhaf oldu gibi. Fakat bu şekilde anlatabildim:))
Neyse şimdi benim cildim hassas kolaylıkla tahriş olup kızarabiliyor. Bu nedenle sağlıklı ve güzel bir ten rengi için neler yapıyorsunuz? Tavsiyeleriniz neler?

tek ton renk...benimde ihtiyacım olan şey bu aslında :KK43:( keşke kesin bir çözümü olsa...

benim de çene kısmımda kızarıklıklar oluyo sürekli ben de bi çözüm arıyoruum

maalesef bende aynı dertten muzdaribim ağız çevrem renk olarak yüzüme göre biraz daha koyugeçen hafta eczanede bi güzellik uzmanıyla görüştüm MD formulation ürününü tanıttı yalnız geceleri kullanılan düzenleyici bir ürün varmış ve tamamen çözüm oluyormuş hem fiyatı hemde adını hiç duymadığım için almdım netten araştırım ürün baya iyiymiş almayı düşünüyorum bu arada fiyatı 110 ytl

bende de aynı dert var iyi bir dermatoloğa gittim cildimi soymaya karar verdi.Çok hassas bi cildim olduğu için yavaş yavaş soyucaz dedi.gece sürüyorum sabah pullanma oluyo acıyıncada 1 2 gün arayla sürüyorum daha yeni başladım6 aylık bi tedavi bakalım nolcakCADIARZU..Bu arada tedavi bittiğinde sivilcelerdende kurtulcakmışım

bende de aynı dert var iyi bir dermatoloğa gittim cildimi soymaya karar verdi.Çok hassas bi cildim olduğu için yavaş yavaş soyucaz dedi.gece sürüyorum sabah pullanma oluyo acıyıncada 1 2 gün arayla sürüyorum daha yeni başladım6 aylık bi tedavi bakalım nolcakCADIARZU..Bu arada tedavi bittiğinde sivilcelerdende kurtulcakmışım

Kullandığun ürün neydi canım?

X