Istanbul Tüp Bebek Hakkinda Bilgi

gulseren4434

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2007
1.332
2
Merhaba Canlarim, Birçoğunuzun Bildiği Gibi Aralikta Tüp Bebek Denemem Negatifle Sonuçlanmişti... Dondurulmuşlarimla 2 Ay Içinde Sorun çikmazsa Denemeyi Düşünüyorum. Istanbul Tüp Bebek Hakkinda Bilginiz Varsa Ve Yardimci Olursaniz Sevinirim...

Canım bende istanbul tüp bebek merkezinde yaptırdım ama benim doktorum dışarıdan geldi...Merkez olarak çok güzel ve çok temiz bir yer...Doktorum oranın labaratuvarını ve ekibini çok beğendiği için orayı tercih ettiğini söyledi...Ordaki bir kaç hastaylada konuştum tavsiye üzerine geldiklerini ve çok memnun kaldıklarını söylediler....

Hakkına hayırlısı canım inşallah herşey gönlünce olur...Gelişmelerden haberdar et....sevgiler...

Canım bende istanbul tüp bebek merkezinde yaptırdım ama benim doktorum dışarıdan geldi...Merkez olarak çok güzel ve çok temiz bir yer...Doktorum oranın labaratuvarını ve ekibini çok beğendiği için orayı tercih ettiğini söyledi...Ordaki bir kaç hastaylada konuştum tavsiye üzerine geldiklerini ve çok memnun kaldıklarını söylediler....

Hakkına hayırlısı canım inşallah herşey gönlünce olur...Gelişmelerden haberdar et....sevgiler...

CANIM FULYADAKİ İSTANBUL TÜP BEBEK MERKEZİ DİMİ (İSTANBUL CERRAHİ HASTANESİ) BENDE ÇOK BEĞENDİM ASLINDA VE ORDAKİLER ÇOK ÖVÜYORDU HEP HAMİŞLERDİ AMA BENDE OLMAYINCA ARAŞTIRMAYA BAŞLADIM....

CANIM FULYADAKİ İSTANBUL TÜP BEBEK MERKEZİ DİMİ (İSTANBUL CERRAHİ HASTANESİ) BENDE ÇOK BEĞENDİM ASLINDA VE ORDAKİLER ÇOK ÖVÜYORDU HEP HAMİŞLERDİ AMA BENDE OLMAYINCA ARAŞTIRMAYA BAŞLADIM....

Yok canım ya bi karışıklık oldu sanırım...Benim bahsettiğim yer taksim -gümüşsuyunda İstanbul tüp bebek merkezi.....

kızlarrrr
Hepinize merhaba. allah kolaylık versin hepinizede. Ben üniversietde memurum. Burda tüp bebek merkezi var. 3. aşılama oldu bebek olmadı. Bu ay rapor alacam. bu raporla istediğim yere gidebilirmiyim.Yine devlet karşılarmı o zaman. Lütfen cevap verirmisiniz.

kızlarrrr
Hepinize merhaba. allah kolaylık versin hepinizede. Ben üniversietde memurum. Burda tüp bebek merkezi var. 3. aşılama oldu bebek olmadı. Bu ay rapor alacam. bu raporla istediğim yere gidebilirmiyim.Yine devlet karşılarmı o zaman. Lütfen cevap verirmisiniz.

slm gülsen başka bi forumda da cevap yazdım ama belki görmezsin diye burayada yazıyorum.SSk ile tüp bebek anlaşması olan kurumlarda raporunu kullanabilirsin.Hangi hastaneler anlaşmalı onları öğrenmelisin.Hayırlı haberler dileklerimle...

MERHABA YAZINI OKUDUM SANIRIM SENINKI ILK SEFERDE TUTMUS BENDE AŞILAMA YAPTIRCAM ŞUAN İĞNELERİMİ OLUYORUM İSTANBUL TAKSIM TUP BEBEK MERKEZINDE DOKTORUMDA ARET BEY ÇOK HEYECANLIYIM MIKROENJEKSIYON NASIL OLUYOR

X