Cilt Bakımı Ürünleri karma ciltler için en iyi nemlendirici size hangisi ?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
E

elif_a_k_

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi elif_a_k_
arkadaşlr ben loreal kullandım nivea kullandım ama yok bi fayda sağlamadı.. yani beklentim çok güsel bir cilt değil sadece gün boyu nemli bi cilt..bunun için önerisi olan varmı?

• Konu Sahibi elif_a_k_
ben uzun süredir clean&clear sivilce önleyici yağsız nemlendiricisini kullanıyordum aslında genel olarak memnundum ama cildim biraz yağsız kaldı sanırım dün kozmetikçideki bayan asla size uygun değil siz cildinizi yağdan mahrum etmişsiniz zaten cildiniz karma dedi sebamedin nemlendiricisini aldım bakalım daha dün başladım ama belki de T bölgem için clean&clearı kullanmaya devam edebilirim

• Konu Sahibi elif_a_k_
evet yağlı bölgeye (t bölgesine) yağlı kremler sürmek dahada yağlandırır hatta sivilce fln yapar..bencede sebamed yada neutregena gibi dermatolojik şeylerden kullanmak lazım..bu karma ciltlerinde derdi çok ya :KK43: yağlı olsa yağlandırmayan şeyleri,kuru olsa yağlı şeyleri kullanabilirsin tüm yüzüne ama böle olunca olmuyo pek :S

• Konu Sahibi elif_a_k_
olay kullandim nemsiz kaliyorum neutregana da ayni alnin normal yanaklarin da kagit gibi...

• Konu Sahibi elif_a_k_
bence iki tane nemlendirici kullancaz bu son kararım yerimseniben sivilce önleyici clean&clear yağsız nemlendiricimi T bölgem için sebamed kuru ve hassas ciltler için olan nemlendiricimi diğer taraflar için kullanıcam zaten aynı ürünün iki farklı bölgeye doğru etki edebilmesi biraz mantıksız :icecream:

• Konu Sahibi elif_a_k_
la roche posay hydrophase tavsiye ederim.
benimde cildim hassas,karma ve nemsiz...
bu krem cok iyi geldi bana.

• Konu Sahibi elif_a_k_
ya cildim yağsız nemlendiriciye çok alışmış sanırım şimdi bu kuru ciltler için olan nemlendiriciyi kullanınca minicik sivilceler çıktı hiç sivilce çıkmıyodu uzun süredir napmalıyım devam mı etmeliyim yağsızı da kullanınca cildim elastikiyetini kaybedecek yaşlancam hemen offf bi bulamadım doğru ürünü yaa senağlama

• Konu Sahibi elif_a_k_
bende loreal in en son çıkardığı 24 saat nemlendiriciini kullanıyorum yıkama jeli ve toniyle.çok memnunum çok güzel nemlendiriyor.

• Konu Sahibi elif_a_k_
kuru ciltler için olan nemlendiriciyi yanaklarınada kullanma bence kartanesi..ya bnce üstünde karma cilt için yazanlardan kullanmak lazım :S sonuçta kuru cildin ihtiyaçlarıyla bizimki 1 değil...loreali ben pek sewmiyorum yani benm cildime o kdr etki yapmıyor..lo roche posay'ı denemeyi düşünüyorum bnde....

sunuda unutmadan yazayim
la roche posay hydraphase legere olan serisi hassas,normal ve karma ciltler icin,bu krem bana cok daha iyi geldi.
birde la roche posay hydraphase riche serisi var buda hassas ve kuru ciltler icin,ama bende sivilce yapti ve biraz cildimi yaglandiriyor.
karma ciltli olanlara hydraphase legereyi tavsiye ederim....

ya benim de yüzümde sivilce var ama yüzüm soyuluyor yanaklarım kuru.yağsız nemlendirici kullanayım diorum ama sivilcelerim artcak die korkuorumm

ya benim de yüzümde sivilce var ama yüzüm soyuluyor yanaklarım kuru.yağsız nemlendirici kullanayım diorum ama sivilcelerim artcak die korkuorumm

canim cildininin kurumasi nemsizlige bagli bence.sivilce problemi olanlarin ciltleri kuru olmazmis nemsiz olurmus.ilk sayfada yazdigim gibi la roche posay gercekten cok iyi bir nemlendirici,tester alip deneyebilirsin.termal su iceriyor ve güzel nemlendiriyor.

kızlar merhaba, yazılarınızı okudum. benim cildimi yağlı olarak biliyordum gözenekli ve sivilceli. 1 yıl önce nivea yağlı ve yağlı olmaya eğimli ciltler için olan serisini kullandım. ama sanırım cildimi çok kuruttu alnım yanaklarımın yanları dudak kenarlarım böle sürekli bişeyler sürme ihityacı hissediyorum. ve bende nasıl nemlendirici alsam bilemedim. böyle sph15 li cildimi sivilce yapmadan nemlendirecek güzel bi tavsiye verirseniz sevinirimm... şimdiden teşekkürler hepinize...

OLAY koruma faktörlü nemlendiricisi ve göz çevresini kullanıyorum,memnunum

ben cildimi temizlemek için loreal pure zone kullanıyorum ama cildim fazla yağlı olmadığından nemlendirici konusunda pure zone karma cilt için kötü. çünkü cildi gergin yapıyor bazı bölgeleri kurutuyor. ben de olay'in 15faktörlü nemlendirici losyonundan kullanıyorum hem çok hafif hem de iyi nemlendiriyor tavsiye ederim.yerimseniben

ben de clinique moisture surge aldım bugün.. yarın elimde olur.. memnun kalırsam yazarım.. ben de kendime göre bir nemlendirici bulamadım daha.. vichy den memnun kalmayan pek yok gibi... ben henüz denemediğim için fikir veremicem..

ben yaklaşık 2,5 haftadır diadermine pruty serisi kullanıyorum. yıkama jeli, tonik ve nemlendiricisi. tavsiye ederim. kuruluktan kurtuldum. eğer cildinizin temiz ve nemli olmasını istiyorsanız. kullanabilirsiniz.

ben de diadermine kullandım ve de çok memnundum ama sivilce sorunumdan dolayı matilek serisini kullanmaya başladım sivilceye yatkın ciltler için..biraz yanaklarımı kuruttu ama sivilceden kurtulmak için katlanıyorum,gece ve gündüz kremleri var..isterseniz bi deneyin.diğer bütün ürünler çenemde sivilce yaptı bu fena değil.

benimde cilt tipim karma ve avonun moisture 24 adında bir kremi var sürekli belki 3-4 yıldır kullanıyorum mutlaka dene 24 saat nemli tutuyor cildi cildinizin kurumasına izin verirseniz kırışıklardan kurtulamazsınız kırışık oluşumunun başlıca sebebi nem kaybı dikkkattttt.

clinique i 1 haftadan fazla oldu kullanıyorum.. şimdilik iyi gidiyor... yüzümde ara ara sivilce çıkıyordu ama kullanmaya başlayalı sivilce yok. ayrıca daha canlı görünüyor ve ince çizgiler de kayboldu.. ama bu arada buz kalıbına soda koydum. arada onu da yüzümde gezdiriyorum. onun da faydası olmuş olabilir...

X