Göz Makyajı Gözler

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

*SILA*

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2008
348
2
Hanımlar herkes göz rengini ve yaptığı göz makyajında kullandığı renkleri yazsın hadiyerimseniben
Hangi renk göze hangi renk far,göz kalemi fln gider die:emir_bebek:fikir edinmiş oluruz:1hug:
gözler önemli dimi:eek:
Şeniz

ilk ben yazayım benim göz rengim ela ışığa göre değişiyor yeşil,bal ve kahverengine dönüyor her türlü renk yakıştığını düşünüyorum ben yeşil sürmeyi seviyorum o zaman gözlerim yeşil çıkıyorlar =)

Benim Göz Rengim Kahverengi,en çok Yeşil Far Kullaniyorum,birde Gümüş Ve Siyah Renk

kızlaaaar hadi ama yazıın:eek:klava:
benim gözlerimin biri yeşil,diğerinde turuncu sarı gibi bişiler var elaya benziyotatlicadiarzuvalla biri değişik yani
bana ne gider söleyin bakem,yeşil kullanmak istiyorum ama bitane aldım cecilenin.soluk yeşil gibi,yeşilin hangi tonu güzeel ve hangi marka
gül kurusu,mor bunlar nası:sm_confused:

Gozlerim iri kipriklerim uzun ve renkleride koyukahverengi siyaha yakin.Cok sukur her renk gidiyo gozlerime.Ben genelde o gunku kiyafetime gore far kullanirim.Yani ne renk gidiysem ona gore o renkte far.Kalemsizde gezmem asla.Nedense goz makyajina cok onem veriyorum bence kadini guzel gosteren saclari ve gozleri.

gözlerim kahverengi ve genelde yeşil far kullanıyorum..yeşil bence kahverengi göze en çok yakışan renk..göz kalemi kullanmayı sevmiyorum hatta gözümün alt kısmına makyaj yapmayı sevmiyorum nedense..rımel kesinlikle kullanıyorum ve yeşil parlak farımı göz kapağımın tam üstine değil de yanlarına sürüyorum tabi üst kapağına da biraz sürüyorum fakat en çok ağırlığı göz kapağımın yan kısımlarına veriyorum yani kenarlardan gözüküyor farım..alt kirpiklerime ise sadece rımel sürüyorum hatta genelde onu bile sürmüyorum..bi ara da borda kullandım oda çok yakışıor kahverengi göze..

gözlerim kahverengi ve genelde yeşil far kullanıyorum..yeşil bence kahverengi göze en çok yakışan renk..göz kalemi kullanmayı sevmiyorum hatta gözümün alt kısmına makyaj yapmayı sevmiyorum nedense..rımel kesinlikle kullanıyorum ve yeşil parlak farımı göz kapağımın tam üstine değil de yanlarına sürüyorum tabi üst kapağına da biraz sürüyorum fakat en çok ağırlığı göz kapağımın yan kısımlarına veriyorum yani kenarlardan gözüküyor farım..alt kirpiklerime ise sadece rımel sürüyorum hatta genelde onu bile sürmüyorum..bi ara da borda kullandım oda çok yakışıor kahverengi göze..

canım önerebileceğin bordo bir far var mı?çok aradım ama hiç bi zaman istediğim rengi bulamadım :1no2:

benim gözrengim yeşil gözümün altına yeşil kalem kullanıyorum güzel oluyo:sm_cool:

gözlerim ne renk tam bilmiyorum
bazen kahve bazen koyu kahve
hatta abartip bazen elaya bile kaçtiği oluyo tatlicadiarzu:roflol:
koyu renk makyajdan hoşlanıyorum
kahve, dore ve gümüş tonları vazgeçilmezlerim arasında şakkıdı
ayrıca sürme cekmeden odamdan dışarıya çıkmam :icecream:
yüzümde en güzel yerim gözlerim
onları on plana çıkarmaktan hoşlanıyorum :kahve:

canım önerebileceğin bordo bir far var mı?çok aradım ama hiç bi zaman istediğim rengi bulamadım :1no2:
canım aslında daha çok bordo göz kalemi kullandım far da kullandım tabi ama daha çok kullandığım kalemdi...far olarak flormarın 4 lü göz farı fardı..içinde bordonun tonları vardı canım ama numarasını filan inan hatırlayamayacağım çünkü çok uzun zaman oldu kullanmayalı zaten bittğinde de birdaha almadım çünkü dediğim gibi yeşil kullanıyorum genelde..

gözlerim ne renk tam bilmiyorum
bazen kahve bazen koyu kahve
hatta abartip bazen elaya bile kaçtiği oluyo tatlicadiarzu:roflol:
koyu renk makyajdan hoşlanıyorum
kahve, dore ve gümüş tonları vazgeçilmezlerim arasında şakkıdı
ayrıca sürme cekmeden odamdan dışarıya çıkmam :icecream:
yüzümde en güzel yerim gözlerim
onları on plana çıkarmaktan hoşlanıyorum :kahve:
bazen kahve bazen koyu kahve bazen ela mı tatlicadiarzu ilginç :1shok: ama güzel a.s.

canım aslında daha çok bordo göz kalemi kullandım far da kullandım tabi ama daha çok kullandığım kalemdi...far olarak flormarın 4 lü göz farı fardı..içinde bordonun tonları vardı canım ama numarasını filan inan hatırlayamayacağım çünkü çok uzun zaman oldu kullanmayalı zaten bittğinde de birdaha almadım çünkü dediğim gibi yeşil kullanıyorum genelde..

tamam canım teşekkür ederim a.s.

benim gözlerimde yeşil.yeşil,siyah-beyaz farları kullanıyorum.ama hemen hergün yeşil göz kalemi kullanıyorum.sıkıldım ama far da gözümde abartılı duruyor

benim gözlerimde yeşil.yeşil,siyah-beyaz farları kullanıyorum.ama hemen hergün yeşil göz kalemi kullanıyorum.sıkıldım ama far da gözümde abartılı duruyor

siyah beyaz nası oluyo cnm yaa:uhm:
aslında her renk gidiyo da gözlere işte, bazı renkler daha belirgin yapıyooŞeniz

benimde ela. genellikle yesil kullanıyorum. parıltılı göz kalemleriyle alta sürünce cok güzel oluyor. tek kullanmadıgım renk turuncu ve kahve

ya kızlar mineralli makyaj malzemeleri nerde satılıyoo
mineralli farlar alıklar varmış nerde satılıyo peki bunlar????

Bence her renk göze her renk far gidera.s göz öyle bir organ ki.. Ama ben özellikle kahverengi gözlere maviyi, yeşil gözlere kırmızıya yakın bordoyu, mavi gözlere de eflatun/moru yakıştırıyorum..

gözlerim kahverengi :asigim: birincisi siyah göz kalemimden vazgeçmem ikincisi de siyah ve altın sarısı (simli) farlarım. işte böle yani bukadar işte öptüm yani görüşürüs tamammı :roflol: :eek:klava:

X