Sivilceli Ciltler Alovera çiçeğinin sayesinde sivilcelerime veda ettim arkadaşlar

Sivilceli Ciltler ve Çözümleri

DML

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2008
200
6
Arkadaşlar benim yüzümde uzun zamandır sivilceler vardı ne yaptıysam geçmedi ve kaybolan sivilcelerimin yerini kırmızı lekeler alıodu artık sivilcem yok:dance:.izlerimde azaldı.nedenine gelince kayınvalidem tv de izlemiş alovera çiçeğini alıp ucundan hafif kesip yüzünüze sürüosunuz 4gün üstüste sürünce sivilceler geçer demişler.ve hemen kayınvalidem çiçekçiden alovera çiçeği sipariş etmiş ben bir haftadır kullanıorum ve sivilcelerim geçti arkadaşlar:teytey:.hepinize tavsiye ederim.sonuçta alovera çiçeği çoğu kozmetiklerin içinde var biliosunuz yenileyici özelliği vardır.

Aaa sivilce izlerinin geçmesini de hızlandırıyor yani. O zaman süpermiş :))) Hemen alalım deneyelim. Çok sağol :)

canm aynı yazdıkların benim problemim lekelerin sivilce lekeleriydi dimi nasıl iyileşme oldu ınanasm gelmıyo ama benmkıler o kadar müzmin duruyoki hiç gececeğini sanmıyorum lütfen kullanm şeklini özellikle lekelere açık açık yazarmısın

ya canım biraz daha açıklama yapar mısın nasıl bişeydir bunun çiçeği nasıl kullandın ki izler de mi 4 günde geçti??

canım verdiğin bilgiler için sağ ol.yalnız fiyatını da yazarsan memnun olurum.çiçekçide bilmiyor fiyatını istek üzere getirteceğim için ucuz pahalı demiyeceğiz alacağız.fahiş bir fiyat da ödemek istemiyorum çiçekçiye.bir zahmet fiyatını ve nasıl kullanıldığı hakkında detaylı bilgi verebilirsen kızımın duasını alırsın.14 yaşında bir kızım var hergün sivilcelerini yolup duruyor.yüzünde iz bırakacak diye korkuyorum.lütfen....

avatar resmimdeki bebek gibi yüzünü oynayıp duruyor kızım,bu yüzden koydum bu resmi valla içime dert olmaya başladı hadi yap bir iyilik.genç kız oldu yüzü daha fena olacak diye çok huzursuzum.ilerde kabak benim başıma patlıyacak .bir çaresine bakmadın diye suçlayacak...kimyasal karışımlı krem ,merhem filan da kullanmak istemiyorum çünkü ,yaşı çok küçük.hani en azından bu doğal diye içim biraz rahatladı.

Paylaşımın için teşekkürler ,bende merak ettim bitkinin çiçeği ni nasıl temin ederiz fiyatı nedir ne kadar zaman kullandın ve ayrıca sivilce lekeleri gidiyor mu asıl önemli olan bu cevabını bekliyoruz ....

çiçeğin tipine google'dan görsellerden bakın arkadaşlar ben de bilmeyenler için anlatadurayım..çiçek denildigine bakmayın sopa sopa bir bitki...ucundan rastgele kopartıyorsunuz içinde bir özü var onu almak için koparttıgınız parçayı sürüyorsunuz yüzünüze...ne öyle bir bitki ki siz koparttıkça o tekrar çıkıyor meraklanmayın bitip tükenmicek yani...
ben derya baykal'da görmüştüm ancak izlere iyi geldigini bilmiyordum...

bilginize...

boyutuna göre 20-30-40ytl diye okudum bir site de ama taze haber midir bilemem...

arkadaşlar bu çiçeği 10 ytl ye almış kayınvalidem.ben 2günde bir yapıorum şimdi.çiçeğin ucundan kopartıorsunuz içi jel dolu zaten onu yüzünde gezdiriosun iice yediriosun.yüzünü gerio sürünce.sivilcelerim geçti arkadaşlar.sivilce lekerim vardı kırmızı kırmızı onlar hafifledi baya.ben bir süre daha kullanıcam inş.tamamen yok olur.herkese tavsiye ederim yenileyici özelliği var ve doğal arkadaşlar.

alovera hakkında küçük bir bilgi; dış görünüş olarak kaktüse benzeyen,sarımsak ve soğan bitkilerinin aralarında bulunduğu zambakgiller familyasındandır.en önemli özelliği uzun süren kuraklık döneminde temel besin öğelerini saklaması ve bitkinin zarar görmesi durumunda kendi kendini tedavi etmesidir.cilde tazelik verir nem,sağlar.cilt yanığı,güneş yanığı,cilt tahrişleri veya kesik gibi ufak yaralarda cildi yenileyici,rahatlatıcı,serinletici,dinlendirici etkisi bulunmaktadır.akne,şişlik,uçuk gibi cilt sorunlarına fayda sağlar.sabah akşam düzenli kullanıldığında cilt kırışıklıklarında azalma sağlar.
Kaktüse benzer bir bitki olan ALOE VERA, yaklaşık 100 çeşit hastalık üzerinde önemli faydalar sağlamaktadır...
Sporcu sakatlıkları, her türlü cilt yanıkları, cilt problemleri, yüksek tansiyon, şeker hastalığı, dış ve ağız problemleri ve kanserin yayılmasını (doktor gözetiminde kullanılmak kaydıyla) durdurabilmektedir.
Aşırı yorgunluk ve güç kaybında, her sabah içildiğinde, vücuda enerji ihtiva eder...
Soğuk algınlıklarına neden olan hastalıklara karşı vücut direnci sağlar..
İnsan vücudu, protein yapı taşları olan 22 çeşit amino aside gereksinim duyar ve bunların sadece 8 tanesi vücutta üretilir. ALOE VERA'nın, bunlardan 20'sini bünyesinde bulundurduğu tespit edilmiştir.
Bakteriler, virüsler, mantarlar gibi zararlı organizmalara karşı, vücudu temizleyici ve anti-septik özelliklere sahip, yüzde yüz doğal, jel bir maddedir.
ALOE VERA, güçlü bir ağrı kesici olarak etkilidir. Ayrıca iltihaplanmaya ve mantara karşı güçlü bir bitki ürünüdür.
İnsanoğlunun binlerce yıl önce keşfettiği ve çeşitli hastalıklara karşı derman olarak kullandığı ALOE VERA çiçeği, çoğunlukla Meksika'da yetişmektedir.
sizler için kısaca bi araştırma yaptım arkadaşlar kısaca özellikleri bunlar.deneyin derim:KK66:

Bende var o bitkiden..

Babam sürekli yetiştirir.Benim de geçen yaz stressten, sıcaktan yüzümde sivilceler çıkmıştı, babam da bilir bitki vs .işlerini, verdi bana bir saksı, her gün kopar bir yaprak sür dedi..Yaptım ama bana yaramadı, o zaman ki sivilcelerim daha da artmıştı. 3-4 gün denedim ama kestim..Sonra zaten kendiliğinden geçti sivilceler.

Belki sizlere faydası olur deneyin bakalım

bende saç dökjülmesi için kullanıcam.iyi geliyomuş

aloe verayı direk bitkiden kopararak uyguluyorsanız içinden çıkan jeli kopardımı engeç yarım saat içinde kullanın kopardığınız yeri daha sonra kullanmayın bidahaki sefere bidaha kullanın etkisini kaybeder ve bazılarının zehirleyici etkisi vardır bu çiçeğin bisürü çeşidi var iice okuyaarak alın lütfen ve denizcim aloe vera sivilcelerini arttırmışsa bu tam tersi ii bi süreçtir sivilcelere etkisii bu şekilde oluyo genelde düzenli kullan biticektir deriinin alttabakasındaki yap dışarı atılıyo bu yüzden artma olucaktr ama bi süre sonra biticektir

arkadaşlar onu ben de kullandım ama ilaç seklinde kozmatikte diyebiliriz.Hem lekelere ıyı geliyo fakat onun ilacı var ben kullanıyorum içi kükürt içeriyo hem leke giderici hem de kas agrısı giderici tavsiye ederim

başka etkisini gören varmı kullanıpta.. konuyu açan arkadaşın dışında

bizimde bahçe çok vardı, ben bir iki kez sürdüm..ama tabi sürekli olması gerek. o yüzden kozmetikte kullanılanmıdır bilmiyorum....eğer fayda gördüğünüz aloe veranın fotoğrafını eklerseniz çok sevinirim..bizim bahçedekilerdense isteyen bikaç kişiye gönderebilirim... faydalıysa hepimiz faydalanalım

arkadaşlar bu çiçeği 10 ytl ye almış kayınvalidem.ben 2günde bir yapıorum şimdi.çiçeğin ucundan kopartıorsunuz içi jel dolu zaten onu yüzünde gezdiriosun iice yediriosun.yüzünü gerio sürünce.sivilcelerim geçti arkadaşlar.sivilce lekerim vardı kırmızı kırmızı onlar hafifledi baya.ben bir süre daha kullanıcam inş.tamamen yok olur.herkese tavsiye ederim yenileyici özelliği var ve doğal arkadaşlar.

yha ben bulamıyorum nerede bulabılırım soylersenız cok memnun olurum cunku benımde son zamanlarda cok sıvılcem cıkmaya basladı kurtulmak istıyorum artık

bende şuan ektim yetiştiriyorum. sırf sivilcelerim için yetiştiriyorum 4-5 yıl önce yurtdışında görmüştüm bende bu bitkiyi bi arkadaşının çocuğunun kolunda çıban çıkmış bu çiçiğin yaprğını ikiye bölüp çıbanın üzerine koymuş ve bağlamışlardı o zmnlar pek umursamadğım için boşvermiştim almadım ama faydalı olduğuna inanıyorum biraz büyüsün denemeye başlıcam bende

Ben yeni başladım kullanmaya.faydasını görmeye başladım.tavsiye ederim.

X