üstüne adet görüpte hamile kalan varmı kızlar

H

hulya6060

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi hulya6060
s.gif
l.gif
m.gif
kızlar ıkı aydır adet oluyorum ama hamılelıkten şüphelenıyorum butun belırtıler var ve karnım bayağı buyudu oğlumdada üstüne görmüştüm test yaptım negatıf ıdrara testıne pek guven olmaz ama napacağımı bılemıyorum bılgısı olan varmı:enbuyukkk:

• Konu Sahibi hulya6060
ya aynı sey bendede var test yaptım negatıf acaba kan testı yaptırsam bellı olurmu bıde adetın kaç gun suruyo canım?

• Konu Sahibi hulya6060
ortalama 5 gun ama geçen ay 1.5 gunde tamamen kesıldı bu ay 5gun ama kahverengıydı koyu kahve aslında var gıbı ama bılemıyorum

• Konu Sahibi hulya6060
kan testı yaptırsam dıyorum ama emın olamıyorumkuı ya yoksa bılmıyorum beklesemmı adetıme 9 gun var tabı olursam......................

• Konu Sahibi hulya6060
benımde 9 gun var bılmıyorum ama hamılelık belırtılerı cok ınsallah hamısımdır...sen ıstemıyomusun bebıs?

• Konu Sahibi hulya6060
istıyorum tabıkı bı oğlum var 5.5 yaşında inş olur bı tane daha hayırlısı inş allah sanada verır bı bebek senın yokmu bebeğin yanı ıkıncımı ılkmı olacak inş

• Konu Sahibi hulya6060
hülya doktora git bi istersen 2 aydır adet göremiyorsun.zaten ultrasonda çıkar bebek var mı yokmu.

• Konu Sahibi hulya6060
s.gif
l.gif
m.gif
kızlar ıkı aydır adet oluyorum ama hamılelıkten şüphelenıyorum butun belırtıler var ve karnım bayağı buyudu oğlumdada üstüne görmüştüm test yaptım negatıf ıdrara testıne pek guven olmaz ama napacağımı bılemıyorum bılgısı olan varmı:enbuyukkk:

merhaba kızlar benimde adet günümde 5-6 damla kan geldi.halk arasında üstüne görme denilen şeymiş dr bebeğin yerleştiğini söledi yani devam eden bi kanama değil bildiğim kadarıyla üstüne görme.umarım en yakın zamanda hamilelik haberlerinizi alırız :))))

• Konu Sahibi hulya6060
arkadaşlar meraba bende hasta oldum fakat adet olmadan önceki tüm belirtiler hala devam ediyor mide bulantısı sık idrara çıkma sağ kasıkta ağrı,bel ağrısı gibi birde normalde 7 gün süren adetim bu ay 4 günde bitti ve rengi herzamnkinden daha koyuydu herkes üstüne görmüş olablirisin diyor ama bilmiyorum test içinse kan testi için 14,idrar testi için 21 gün sonra kesin sonuç diyolar doğru mu sizce acill yardım....

canım ben ilk gebeliğimde 8 ay boyunca kanamam oldu..ama rengi kırmızı değil resmen kahverengi sanki çamur gibiydi..
tabiiki ilk dönemlerde anlamamıştım..tesadüfen öğrenmiştim...bence sende hamilesin gibi geliyor ama bir dr.görün lütfen...

Evet bende üstüne gördüm.Yalnız normalde 6 gün sürüyodu bu sefer 3 gün sürdü şüphelendim test aldım.Testte çok silik çift çizgi çıktı 1 hafta sonra tekrar denedim çizgiler bariz belliydi.Gerçekten üstüne görülüyomuş.

canım ben ilk gebeliğimde 8 ay boyunca kanamam oldu..ama rengi kırmızı değil resmen kahverengi sanki çamur gibiydi..
tabiiki ilk dönemlerde anlamamıştım..tesadüfen öğrenmiştim...bence sende hamilesin gibi geliyor ama bir dr.görün lütfen...

bana yazdın galiba benimde ilk gün kırmızı aktı ama diğer günler koyu kahverngi yani normal değildi sende belirtiler nelerdi halsizlik ve bacaklarında ağrı varmıydı?şimdiden çok teşekkür ederim

kızllaaarrr.bu üstüne görme denilen şey adet günün de mi oluyo yani.

kafam iyice karıştı....ne yapacağımı gerçekten bilmiyorum.herkesin belitileri çok farklı.

lütfen sadece şu belirtileri olan cevap versin: üstüne adet gördüm,şuanda çok halsizim,bacaklarım çok ağrıyor,iştahım kesildi,göğüs uçlarım kaşınıyor ara ara,çok sık idrara çıkıyorum ve su tüketiyorum ve karnımda şişlik ve bazen sol kasığımda ağrı bazen sağ kasığımda ağrı var bunu yaşayanlar varsa lütfen bana yazsın test için erken diyolar.bunu yaşıyon ve sonucu pozitif ya da negatif olanlar rica ediyorum cevap yazsın.şimdiden teşekkür ederim....

bana yazdın galiba benimde ilk gün kırmızı aktı ama diğer günler koyu kahverngi yani normal değildi sende belirtiler nelerdi halsizlik ve bacaklarında ağrı varmıydı?şimdiden çok teşekkür ederim

canım yaklaşık bu dediğim 10 yıl önceydi sadece şunu hatırlıyorum karnım şiş ve kasıklarımda sancı vardı normal olarak ilk hamileliğim olduğunu çok sonra anlamıştım normalde çünki adet görüyordum ama ilk iki gün normal kanama sonrası kahverenği sanki çamur gibiydi..hiç aklıma gelmezdiki bu şekildede hamile kalınacağı kafamçokkarıştı
kişisine göre değişiyor ama sen istersen bir kan tahlili falan baktır bizde meraktan kurtulalım..:1hug:
inşaşşahhh hamilesindir tatlım...

canım çok teşekkür ederim herkes bişey söylüyo kafam karıştı.sende hamileymişsin çok sevindim.hayırlı olsun.a.s

benimde ilk denememdi aynı şeklide bütün adet belirtileri oldu hatta karnım şişti iştahım çok vardı dedim herhalde daha ilk denememde kaldım..adetim 10 gün geçti bu arada testler yapıyorum çıkmıyor dr gittim polikistik over olduğumu öğrendm meğerse yumurtlama problemim varmış..sonra tedavi gördüm 10 kilo vererek problemimi yendim bundan 1 ay öncesindeki denememde adetim 1 gün gecikti ve ertesi günü geldi 2 günde bitti bi değişiklik olduğu için adet iyice biter bitmez test yaptım çıkmadı dr gittim ultrosonla baktı bebiş yok ve tamamen stres dedi herşeye engel olan düzeni bozan stresmiş..anlatmamın sebebii zaten adetin geleceği ve bi kaç gün geçtiği dönemler testlerin doğru sonuç verdiği dönemdir üzerine görme olayı varsa o dönemdeki testler doğru sonuç verir zaten idrar testi için 21 gün gerek adetin olması üstüne görme varsa o dönemde varsa kesin çıkar diye biliyorum ve benmde duyduğum ve gördüklerime göre üstüne görme adetten önce yada adet zamanlarında çok az gelen koyu renk birde pembe şeklinde olduğunu duymuştum..öyle bi anormal gelmesi gerekki zaten üstüne görme olduğunu belli eder ama bilemem benm bilgilerim bunlar ayrıca buna benzer bende yaşadım ordan biliyorum...

aynı şekilde bütün adet belirtilerim oldu yazmışım yanlışlıkla hamilelik belirtilerim oldu yazmam gerekiyordu afedersiniz kızlarrr:çok üzgünüm:

X