Finansbank çağrı merkezi için görüşmeye çağırdılar

çağrı merkezine aklı olan gitmesin arkadaşlarr..kuzenimle aynı anda çağırdılarr ben baya olumsuz şeyler duymuştum gitmedim kuzenim gitti ama resmenn kafayı yedii senelerdir rejim yapan ve işe yaramayan kız bi ay içinde7-8 kilo verdi..ölü gibi bakıyo etrafınaaa artık..bana iyiki gitmemişsin akıl işi değil diyo şimdii..

Benimle birlikte okuldan mezun olan arkadaşlarım hepsi diyebiirim çeşitli bankaların çagrı merkezlerinde telefon bankacılıgı ya da müşteri hizmetleri adı altında ki bunlar aynı işler çalışmaktalar.
Hepsi de bu işin cok zor oldugunu insanlara laf anlatmanın özellikle sinirli ve saygısız müşterilerle diyalog kurmanın cok ugraştırıcı bir iş oldugunu söylediler.Bende uzun süre istedigim gibi iş bulamadıgımdan cagrı merkezine başvuru yapmıştım hemen arıyolar gelin görüşelim diye.
Bunun sebebi personel devir hızının yüksek olması.
Bu da şu demek personel giriyor ve cıkıyor yerine başka personel alınıyor.
Arkadaşım bu işi benim asla yapamayacgımı ekonomik durumu yüzünden çalışmak zorunda oldugu için çalıştıgını söyledi.Bende görüşmeye gitmekten vazgectim.
Maaşı bankadan bankaya göre degişiyormuş.
800 tl demişti bana o zamanlar.En iyi maaşı ise Yapı kredi bankası veriyormuş.
Bu arada şunu söylemeden edemeyecegim.Hareketli durmadan kahkaha atıp eglenmeyi seven arkadasım bu iş yüzünde kafayı yemiş durumda hiç mutlu degil.
Cnm birde bu işte yükselmek için yani banka içindeki bir göreve gecebilmek için cagrı merkezinde 3 sene calışmış olman gerekiyor.Arkadaşım bu sebeple 3 yılın dolmasını bekliyor.

Kızlar konu güncel değil ama yine de yazmak istiyorum. Dün finansbank çağrı merkezi mülakatına girdim bugün referans numarası istemek için aradılar.sanırım olumlu değerlendirildim ama içim hiç rahat değil. Çağrı merkezinde çalışmayı istemiyorum. Şimdilik vardiya yokmuş haftanın 5günü çalışılıyor kurumsal bi yer tamam ama sonuçta üzerimiz hep bi baskı olacak satış baskısı sorunlu müşteriler. Evleneli 4ay oldu artık bi işe başlamalıyım ama kafam çok karışık :KK50: işe başlamayı kabul ettiğimiz takdirde 2 yıl o pozisyonda çalışacağına dair sözleşme imzalatıyorlarmış. Beni en çok düşündüren de bu. Başlayayım beğenmezsem bırakırım gibi bi düşüncem olamıyor bu yüzden.

bnm de çağrı merkezi için sınav olumlu sonuçlandı mülakata davet geldi ama bnde kararsızm maaşlar konusunda ve sözleşme için.istanbul da finansbankta.şehir değiştirmeye değermi bilmiorm çalışan arkadaşlar varsa cvp verebilirmi lütfen maaşları nekadar şartlar neler

bende finansbank cagrı merkezi için sınavım olumlu gecmiş mülakata cagırdılar .
mülakat yarın bakalım neler olacak :44:

bende finansbank cagrı merkezi için sınavım olumlu gecmiş mülakata cagırdılar .
mülakat yarın bakalım neler olacak :44:

Finansbankta benim sürecim olumlu ilerledi ve evrakları topladım sözleşmeyi imzalamaya gittiğimde önüme konan sözleşmedeki maddeler beni çok şaşırttı ve üzdü. İmzalamaktan vazgeçtim...

Finansbankta benim sürecim olumlu ilerledi ve evrakları topladım sözleşmeyi imzalamaya gittiğimde önüme konan sözleşmedeki maddeler beni çok şaşırttı ve üzdü. İmzalamaktan vazgeçtim...

ne gibi maddeler acaba yazabilir misiniz? :44:

bende merak ettim o maddeleri paylaşır mısın bizimle lütfen, çok yardımcı olucaksın çünkü..
bende finansbankın sınavından sonra mülakata girdim ama sonuc henüz acıklanmadı..

bende merak ettim o maddeleri paylaşır mısın bizimle lütfen, çok yardımcı olucaksın çünkü..
bende finansbankın sınavından sonra mülakata girdim ama sonuc henüz acıklanmadı..

mülakattan ne kadar zaman sonra cevap geldi sana ve sözleşmedeki maddelerden lütfen biraz bahsedermisin lütfen biraz yardımcı ol :/

X