Finansbank çağrı merkezi için görüşmeye çağırdılar

K

kübra06

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi kübra06
finansbankın çağrı merkezi için görüşmeye çağırdılar ama gece vardiyası nasıl oluo kalmak zorunlumu acaba? birde 3 haftalık bir eğitimi varmış acaba istanbuldamı ankarada mı bileniniz varmı kızlarr fisfisfis

• Konu Sahibi kübra06
bende o bankanın bır musterısı olarak hayırlı olsun dıyorum canım.
bır bılgım yok ama baslıgı gorunce dayanamadım yazmak geldı ıcımden...:)

• Konu Sahibi kübra06
bende o bankanın bır musterısı olarak hayırlı olsun dıyorum canım.
bır bılgım yok ama baslıgı gorunce dayanamadım yazmak geldı ıcımden...:)

bende müşterisiyim o bankanın bakarsın bide çalışanı olurumyerimsenibenyinede saol canım

• Konu Sahibi kübra06
bneim en yakın arkadaşım çalışıyo ama gündüzcü çok zor söliyim kullandığın her yanlış kelime maaşından kesiliyo nekadar fazla çalışırsan okadar çok alıyosun zor yani kolay değil arkadaşım gündüzcü gececi nasıl oluyo hiç bilmyorum cnm

• Konu Sahibi kübra06
bneim en yakın arkadaşım çalışıyo ama gündüzcü çok zor söliyim kullandığın her yanlış kelime maaşından kesiliyo nekadar fazla çalışırsan okadar çok alıyosun zor yani kolay değil arkadaşım gündüzcü gececi nasıl oluyo hiç bilmyorum cnm

canım peki sadece gündüzmü gidiyo arkadaşın bankadamı oda :uhm: bide her yanlış kelimeyi maaştan düşerlerse maaş kalmazki:1shok: saol canım

• Konu Sahibi kübra06
canım ben önceden orda çalışıyodum 6 ay falan çalıştım

• Konu Sahibi kübra06
finansbankın çağrı merkezi için görüşmeye çağırdılar ama gece vardiyası nasıl oluo kalmak zorunlumu acaba? birde 3 haftalık bir eğitimi varmış acaba istanbuldamı ankarada mı bileniniz varmı kızlarr fisfisfis

hakkında hayırlısı olsun canım umarım istediğin gibi sonuç alırsın görüşmeden

• Konu Sahibi kübra06
bni biraz bilgilendirirmisin cnm?vardiye sistemi nasıldı?:uhm:

canım yalnız ben bankanın içinde değil siemens business service bağlı çalışıyordum finansbank kredi kartı satışı vardiyalı değildi sen sbs bünyesindemisin yoksa sadece finansbank mı :uhm:

bunların yeri ayrı mecidiyeköyde bnakayla alakası yok

merak ettim başvuru nasıl yapılıyo.beni bilgilendirirseniz sevinirim

canım ben kariyerim netten basvuru yapmıstım zamanında belki hala vardır basvurular kariyerim nete gir arama butonuna çagrı merkezi yaz orda önüne çıkabilir

senin adına sevindim..umarım herşey yolunda gider...allah utandırmasın canım..sevgiler

Çağrı merkezleri vardiyalı çalışma sistemiyle çalışıyor diye biliyorum ben canım.
İlanda belirtilmiyor mu vardiyalı sistem olup olmadığı?
Hakkında hayırlısı olsun canım a.s.

arkadaşlar gazam mübarek olsun.görüşmeden geldim şimdi fena geçmedi eğer olumlu olursa haftaya tekrar çağıracaklar çağrı merk yöneticileri ile görüşülecekmiş.Vardiyası gece yokmuş çok şükür sabah 7 ve 10 var dua edinde alınayım çok istiyorummmm:eek:

merak ettim başvuru nasıl yapılıyo.beni bilgilendirirseniz sevinirim

canım kariyer netten başvurmuştum iki gün önce ertesi gün arayıp çağırdılar.ordan bi arkadaş geçen sene başvurmuş yeni çağırmışlarfisfisfis ama diğer bankalarında var orda istersen onlara başvurabilrsin

bunların yeri ayrı mecidiyeköyde bnakayla alakası yok

ececim istanbul un çağrı merkezi farklı ankaradaki bilkentteymiş 5 aylık bi sözleşme yapıolar 3 hafta eğitim veriolar daha sonra bu 5 ay içinde beğenirlerse seni banka kadroya alıomuş öle dediler:sm_confused: beğenmezlersede güle güle diyebilirlermiş açıkça sölediler saolsunlarÇok üzgünüm çoook

ececim istanbul un çağrı merkezi farklı ankaradaki bilkentteymiş 5 aylık bi sözleşme yapıolar 3 hafta eğitim veriolar daha sonra bu 5 ay içinde beğenirlerse seni banka kadroya alıomuş öle dediler:sm_confused: beğenmezlersede güle güle diyebilirlermiş açıkça sölediler saolsunlarÇok üzgünüm çoook

evet canım sistem aynı rahat ol hele o eğitimler çok keyifli geçiyor a.s.

arkadaşlar gazam mübarek olsun.görüşmeden geldim şimdi fena geçmedi eğer olumlu olursa haftaya tekrar çağıracaklar çağrı merk yöneticileri ile görüşülecekmiş.Vardiyası gece yokmuş çok şükür sabah 7 ve 10 var dua edinde alınayım çok istiyorummmm:eek:

canım mülakattan sonra sınava girdinmi? bende finansbank da lise stajı yapmıştım hsbc olmazsa finansa başvurmayı düşünüyorum beni bilgilendirirsen çok sevinirim.

X