Cilt Bakımı Ürünleri Buğday yağı

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

Gulperi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Sahte Profil
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2007
472
18
BOGURTLEN YAGI

C vıtamını ıcerır.Cıldı Canlandırmak ıcın yuz ve vucutmaskelerınde kullanılabılır.Cılde ve saclara denge ve canlılık saglar.Cılt Temızlıgınde guclu bır tonık olarak onerılır.
KULLANILIŞI:
Peelıng seklınde baz yaglarla karıstırılıp yuzde ve vucutda cıldı canlandırıcı olarak kullanılır.banyo suyuna 1 fıncan eklenerek cıldı yumusatır.saç diplerine parmak uçlarıyla firiksiyon olarak uygulanır.Tonık olarak 1 fıncan suya 5 veya 6 damla damlatılarak cılt temızlenır.

BUĞDAY YAĞI (OLEUM TIRITICUM)
Hücre yenileyici, selülit için, yanık yara ve diğer cilt problemlerinde, kırışıklarda da etkili olarak kullanılır. Ayrıca hassas ve yıpranmış saçlar için faydalıdır. Cilt lekeleri. güneş lekeleri ve doğum lekelerini giderir.
KULLANILIŞI: Dahilen, günlük 1 çay kaşığı kullanılır Haricen; saç için friksiyon, cilt için masaj şeklinde uygulanır.

Arkadaslar bunları cıldınde deneyen var sa sonuclarını yazar mıı
tesekkurlera.s.

evet ya bende buğday yağı almak istiyorum kullananlar varsa paylaşırlarsa sevinirim

ARKDSLAR BI COK YERDE BUGDAY YAGINN FAYDALARINI OKUDUM,FAKAT KULLNMAKTA YINEDE KARARSIZ KALDIM:bbo:SU ILE SEYRETILMIS BICIMDE GOZ ALTINA SURMEYI DUSUNDUM CILDIM KARMA ACABA COK AZDA OLSA TONIKTEN SONRA CILDI NEMLENDRMEK ICIN TUM YUZUME SURSEM OLURMU,BUGDAY YAGINI KULLNANLAR YARDIM LUTFENNNyerimsenibenyerimseniben

biraz arasana canım
ben kullanıyorum inceltmeden zaten yağın kendisi ağır deil ince yağ bi zararını görmedim, hafif cillerim vardı, göz altı çizgilerim azaldı ve morluklar gitti ayrıca ii bi nemlendirici

Bu konuyla ilgili ayrı bir başlık var canım arayıp oku derim,kullananlar bayağı faydasını görmüş,bende okudum ve aldım fakat çok yapamadım 1-2 kere sürdüm fakat direk sürme sakın.Ya sulandır yada pamuğu ve cildini biraz nemlendir çok az 1-2 damla yağ dök öyle kullan.yerimseniben

canım bende kullanıyorum.yatmadan önce cildimi temizledikten sonra bir parça ıslatılmış pamuğa birkaç damla damlatıp iyice siliyorum.hem nemlendiriyo hemde cildimi iyice temizliyo.tavsiye ederim

kızlar bu buğday yağı yağ bezesi yapıyor mu?
gözlerimin altında ufak yağ bezeleri var çoğaltmasın sonra :KK43:
bundan korktuğum için kullanamıyorum açıkçası :KK43:

Canım sende yüzüne sür ama göz altlarına sürme bence sonuçta bu da yağ.Zararı olabilir.Ama diğer taraflara kullanabilirsin

yerimseniben

buğday yağını uzun süredir kulllanıyorum....cilt pıgmentlerini harekete geçiriyor....ayrıca hücre yeniliyici parmağınızla masaj yaparak cilde uygulayabilirsin gece uygulamak daha iyi çünkü keskin bir kokusu var....

kızlar bilmediğiniz şeyleri kullanmayın.
her duyduğunuzu yüzünüze sürmeyin. her cilt tipi farklıdır.
buğday, üzüm, kayısı,at kestanesi yağı vs. vs. hepsi cilt için deniyor. valla ben cilt tipinizi iyice bilmeden kullanmayın derim.

yazık oluyor ciltlere yaaaa.:1no2:

hic bi ise yaramiyomusss,bence bosuna denemeyin,belki uzun surede etkisini gosterio ama bosverin ztn kokusuda kotuu:KK70::KK70::KK70:

Arkadaşlar Ben Yeni üyeyüm Fakat Uzun Süredir Burda Yazilanalri Yakindan Takip Ediyorum Ve şu Konuda Uyarmadan Gecemedim Bugday Yagi Ve Hint Yaği Yüzde Killanma Yapiyor Kil Köklerini Beslediği Için Yüzünüzdeki Killari Uzatiyor Ben Bu Gibi Yazilarin Kurbani Oldum Sizide Uyarmak Istedim her yazılanlara inanıp da denemeyin ltf sevgilerle

Ben 15 gündür sabah ve akşam ıslak bir pamuğa buyday yağı koyup yüzüme sürüyorum.Ayrıca akşamları önce bir ölçek su ile bir ölçek elma sirkesi koyarak bununla yüzümü siliyorum.Cildim karma şimdilik iyi geldi daha devam edeceğim sonuçlarını paylaşırım.

arkadaslar 20 tane yorum var ama kım nıye kullanmıs 1 yada 2 tanesını anladm lütfen ne için denemiştinizde ne oldu acık acık yazarmısınız yağlara genelde cok olumlu bakmıyorum ama genede kullanıp deneyenleri dinlemek isterm sevgıler

ben buğday yağını kullandım ama yüzümde feci sivilce yaptı hayatımda sivilce nedir bilmiyordum bugüne kadar, buğday yağı sayesinde ne olduğunu öğrendim :)))

arkadaşlar buğday yağı ve kayısı çekirdeği yağının faydalarından bahsetmişsiniz. ben bu ikisini karıştırıp yüzüme uygulasam doğru olrmu acep? ne dersiniz kızlar yardım bekliyorum

evet doğru olur canım bana bi aktar bayan söyledi hem göz altı morluklarına iyi gelir hemde benim yüzümde kılcal damarlarım var onlara iyi gelir dedi ikisini karıştırayım senin için dedi ama ben aktarlara artık eskisi kadar güvenemiyorum çünkü yağların içlerine başka maddeler katıldığını duydum o yüzden almadım eczaneden almayı düşündüm ama ikisindende aynı miktar mı koyulacak bilmediğim için alamadım sende alırsan eczaneden al bence.

X