Erken gebelik testleri

Rica ederim canım tabi ki anlıyorum seni çünkü insan gerçekten istiyor aklı hep orda kaliyo inşallah sen hayaline kavusursun canim

Kizlar selam ben siteye yeni uye oldum.
Size bir sey soracagim. Biz 6 aydir gebelik icin calisiyoruz. Ama nasip olmadi. Bu ay da goguslerimde agri, gogus uclarimda beyaz gozenekler vs cikmaya basladi. Reglime 5 gun kala idrar testi yaptim ikinci cizgi silik cikti. 2 gun ust uste yine yaptim hep silik cizgi cikti. Doktor bu kadar erken gozukmez idrarda bi yAnlislik olmali dedi. Yarin kan tahlili yapilacak ama sonuc cuma gunu aciklanacak. Eger SAT dan sonra ilk birlesmenin uzerinden 15 gun gecmis test yaptigimda. Bu kadar erken belli olur mi acaba bi sorun mu var kafam cok karisik :KK43:

Canım hemen kötüye yorma belki erken döllenme olmuştur ne kadar güzel senin adına sewindim kan sonucunda inşallah pozitif sonucunu paylaş bizimle heyecanla bekliyoruz

merhaba arkadaşlar ilk önce şunu söyleyebilirim ki 2. çizgi silikte olsa gebesin demektir. benim adet tarihime 1 gün vardı hiç bebekte düşünmüyordum riskli günlerimde korunmuştuk ama kendimi değişik hissettim normal sıradan 5 liralık gebelik testlerinden aldım ve bingo silik bir 2.çizgi. aynı gün kan testi yaptırdım pozitif çıktı. ertesi gün doktora gittim ortada kese falan hiç birşey yoktu. doktor geç döllenme olmuş değerlerine bakılacak olursa yaklaşık 10 günlük dedi. sonra iki günde bir kan testimi yenilediler dış gebelik olabilir diye çünkü keseyi görmeleri lazım mutlaka. burdan şu sonucu çıkaranbilirsiniz arkadaşlar silik milik 2.çizgi varsa bu iş tamamdır birde 10 günlük bebek idrar testinde çıkabiliyor demek ki oğlum şimdi 11 aylık ikinci bebek için bekliyorum bugün yarın test yapıcam bakalım haberleşiriz.

2.cizgi cok silik. Hamile olma ihtimalim nedir?

Eklentiler

• IMG_20151111_070510.jpg
    IMG_20151111_070510.jpg
    50,7 KB · Görüntüleme: 3.623
Merhaba kızlar siteyi sürekli takip ettiğimden üye oldum artık.
Erken gebelik testini ilk kez uyguladım ve adetim 4 gün gecikmişti. İkinci çizgi silik çıktı ve ertesi gün doktora gittim. Doktor silik çıkması normal daha 5 haftalık gebesin dedi. Silik çıkması hormonların tam da gelişimin başında olmasından kaynaklıymış yani. Sağlıklı bir gebelik geçirmeyi diliyorum :))
Umudunuzu kaybetmeyin kızlar :)

Merhaba arkadaşlar. Ovulasyon testiyle yumurtlama günümde eşimle birlikte olduk. Ergen gebelik testleriyle kaç gün sonra öğrenebilirim. Bir yerde okumuştum kız 5.gün test yapıp öğrenmiş. Acaba doğruluk payı var mıdır?

Ben de yeni üyelerden biriyim. Uzun zamandır takip ediyorum burayı. Biz de eşimle bebek istiyoruz bu ay korunmayı bıraktık. Ama ben polikistik over hastasıyım. Doktorum açıkça hemen hamile kalma olasığımın düşük olduğunu söyledi. Ama bu ay solumdan yumurtlayacağımı da söyledi kocaman bir yumurta gözüküyormuş. Yumurtlamamı hem idrar testiyle hem de doktorumun önerdiği tükürükle yumurtlama testiyle takip ettim. 5 ocakta adet olmuştum. 8. günde yani 13 ocakta idrarla yumurtlama testim çift çizgi çıktı. o gün ilişkiye girdik daha sonra gün aşırı ilişkiye girdik. Tükürük testi de tam yumurtlama zamanını gösteriyor. 16-17 ocakta tükürük testim pozitif çıktı. o günlerde de ilişkiye girdik. Tam yumurtladığım vakti iyi değerlendirdik yani. En son pazar günü ilişkiye girdik işte.. Dün kasıklarımdan aşağıya doğru kasılmalar vardı ağrı yapıyordu arada bir bıçak saplanıyor gibi sancılar tutuyordu bacağıma iniyordu. Sanki karnımın altı şiş gibi hissediyordum. Tuvaletim varmış gibi geliyordu. Ama bugün o kadar çok belirtim yok.. Sadece başım dönüyor.. Döllenme olma ihtimali yüksek aslında ama Allah ım izin verirse olur :) yorumlarınızı bekliyorum.. erken gebelik testi yapsam mı?

Arkadaşlar bu ERKEN GEBELİK TESTLERİNE GÜVENMEYİN adetten 2 gün önce yaptım koskoca tek çizgi bir üzüldüm bir ağladım sormayın ama adetime 7 gün kala ovulasyon testi yapmıştım yumurtlama geçmesine rağmen 1 dk da kopkoyu 2.çizgi çıktı çok ümitlenmiştim hamileyim diye erken gebelik testinde negatif çıkınca harap oldum.tek çarem adet günümün geçmesini beklemekte bugün adetimin 2.günü ve hala test yapmadım çünkü eminim hamileyim:))çünkü adetim hiçbir zaman geçmezdi daha öncede 2 kere hamile kaldığım için biliyorum %99 gebeyim folik asitmi alıyorum ve 6.hafta dolana kadar doktora gitmeyecem

Arkadaşlar bu ERKEN GEBELİK TESTLERİNE GÜVENMEYİN adetten 2 gün önce yaptım koskoca tek çizgi bir üzüldüm bir ağladım sormayın ama adetime 7 gün kala ovulasyon testi yapmıştım yumurtlama geçmesine rağmen 1 dk da kopkoyu 2.çizgi çıktı çok ümitlenmiştim hamileyim diye erken gebelik testinde negatif çıkınca harap oldum.tek çarem adet günümün geçmesini beklemekte bugün adetimin 2.günü ve hala test yapmadım çünkü eminim hamileyim:))çünkü adetim hiçbir zaman geçmezdi daha öncede 2 kere hamile kaldığım için biliyorum %99 gebeyim folik asitmi alıyorum ve 6.hafta dolana kadar doktora gitmeyecem
Ben de adetime 4 gün kala, bu sabah yani, erken gebelik testi yaptım ve negatif. Yanılma payı olabilir mi diye hiç sormuyorum, çünkü adet sancılarım başladı.

X