Emla Kremi Hakkinda Uyarilar !!!

benneyaptımkiemla yı bende kullandım 2 defa lazer epilasyon yaptırırken etkisinide gördüm ama uzun süreli kullanıma karşıyım lazerden önce bende sir agda yapıyordum ilk seferde çok acıyor ama snr alışıyor insan yani her ay emla sürmek bencede zararlıdır çünkü sonu yok ömür boyunca kullancakmısınız...

Vallahi kızlar ben de KK ile haberdar oldum emladan. Almayı da ciddi ciddi düşünüyorum. Kadınlık duygularına etkisi olması açıkçası bana çok da inandırıcı bir şeymiş gibi gelmedi. Doz aşımında her ilaç zararlı hale gelir. Hatta ilaç değil suyu bile aşırı içerseniz beyin hücrelerinde ölümlere neden olur. Kadınlık duygularının bir krem etkisi ile uyuşmaya bağlı olarak azalacağını düşünmüyorum. Ha siz alır kremi boca ederseniz bikini bölgenize vücut da bir yere kadar direnç gösterir tabi.. Ben bikini bölgemde senelerdir jilet kullanıyorum ve artık ağdaya geçmek istiyorum. İlk birkaç ay bu kremi kullanmayı ciddi ciddi düşünüyorum. Hem bu doktorların da reçetelere yazdığı bir krem. Hadi diyelim birkaç doktor zararını bilmiyor, reçeteye yazan bütün doktorlar mı bilgisiz bu konuda? Üstelik bu amaçla bu kremi kullanan doktorlar da var. Doz aşımı olmadıkça ve sürekli kullanım gerçekleşmedikçe zararı olmayacağı kanaatindeyim. a.s.

bende birkaç sefer kullandım artık ne kadar acırsa acısın kullanmıcam nede olsa kimyasal madde off yine acıcak ama ne yapayım yan etkisi var

slm ben emla sürdüm fakat şuan beklyorum hayla bi etki yok uyuşma yok birde bantları napıcaz kremi sürdükten sonra üstünemi yapıştırıcaz anlayamadım hayır bant küçük geliyor bütün bölgeyi kaplamıyor nasıl kulllanılır acaba

aynen bende şuan beklyorum süreli yaklaşık 1 saat oldu hala bir etki yok ne bi uyuşukluk nede hissizlik ve hayla acıyor hiçbi faydası yok kimseye önermem

merhabalar, ben bikini bölgesine yaptırmadım bacak ve koltukaltı lazer de hiç acı hissetmiyorum önümüzdeki günlerde cesaretimi toplarsam onu da denemek istiyorum ama merak ettim orası farklı bir acı mı hissediyor yoksa bu lazerine göre değişiyor mu benim yaptırdığım yerde alexandrite makina kullanıyorlar soğutuculu ondan mı acı hissetmiyorum acaba?

lazerle evet koltuk altı ve bacakda çok acı hisstemyorsun ağdada aynı şey geçerli ama bikini bölgesi ayrı birşey acısı çok gerçekten ama lazerde okadar acı çekmiyorsun ağda gbi deil

yarın yazdırıp alacaktımm

iyikii denk gelmişş buu yazıı

arkadaşlar ben 3aydır ağda öncesi kullanıyorum çok memnunum aslınlda ama şimdi kafam karıştı gerçektende doğru olabilir.ama etkisi kesin hiç acısız kullanmamakta fayda var tabi

ben de kendi korkaklığımdan baya bi süre jilet kullandım ama geçen yaz bir kerede ağdaya geçiş yaptı ve maşallah hiç canım yanmadı...benim acı eşiğim baya yüksek galiba...
pek çok insana anestezi kremi iyi bir fikir olarak gelebilir ama ben hastalık olmadığı sürece hiç bir medikal ürünü vücuduma sürmem...süremem daha doğrusu korkarım.
kendimi uyuşturacağıma gözümden yaş gele gele epilasyon yapmayı tercih ederim kendi adıma:smiley-cool:

arkadaşlar ben emla kremi çok araştırdım doktoruma danıştım hiçbi sorun yok.prospektüste bahsedilen yan etkiler sağlıklı ve normal bir kadının ayda bir defa kullanmasını sakıcalı yapacak şekilde değil. zaten ağdayla aldığınız için ayda bir ancak ihtiyaç olucak ki bölge ağdaya alışınca zaten krem kullanmaya da gerek kalmayacak. ben öncesinde bikini bölgemi sürekli jiletle aldım sadece bikaç defa ağdacıya gittim ve -- hem o tipler resmen acımasız,, hemde çok utandığım için tekrarlamadım...emla kremi sadece bikini bölgesinde kullanmak için aldım 1,5 saat kapalı şekilde beklettim,yıkadım ve sir ağdayla aldım hiçbi şekilde acı hissetmedim...sigorta da karşılıyormuş üstelik ancak uzman doktorun yazması gerekiyor..sakıncalarına gelince bikini bölgesini almak için insan hayatında kaç defa emla krem kullanabilir ki..zaten zamanla azalıcak ve krem kullanmadan alınabilecek.bi ürünü kötülemeden önce bence biraz daha düşünmek gerek...çok çok aşırıya kaçmadan bi sakıncası olacağını sanmıyorum arkadaşlar

bende dün aldım emla kremi karar verdim kullanacağım. kaç tüp kullanılması gerekiyor acaba bana cevap yazarsanız sevinirim

bende dün aldım emla kremi karar verdim kullanacağım. kaç tüp kullanılması gerekiyor acaba bana cevap yazarsanız sevinirim

Emla ile ilgili diğer topiğe de yazdım.jinekologa sorduk genital bölgede kullanmanın bir zararı varmı diye.Hiçbir zararı olmadığını söyledi. kullanabilirmişiz

Son düzenleme:
kızlar allah aşkına siz bu kremi taaa içine kadarmı sürüyorsunuz. kadınlık hissini kaybedecek kadar uzun süreli kimse bunu kullanmaz zaten. kaldıki kremi zaten 1 ay da bir kere falan kullanıyoruzdur buda kremin etkisini kaybetmesi için çoooooooook uzun bir zaman dilimi. kremi sürdüğünüzde max. 1 saat kalıyor cildinizde oda zaten üst taraflarda yani kadınlık hissini kaybetmenize sebep olacak bir durum söz konusu değil bence ( Farklı amaçlarla kullamıyorsanız tabiii ) vajinanın içine kadar sürdüğünüzde zaten yanmaya başlar ve his kaybı olduğunu sizde fark edersiniz.

Korkmadan ama aşırıya kaçmadan kullanın zaten alışana kadar kullanılıyor alıştıktan sonra ihtiyaç duyulmuyo bu sebeple kullanılmasında bir sakınca görmüyorum

ya arkadaşlar her ilacın prospekdüsünde böle şeyler yazar.Benim bi iştah açıcı şurubum vardı çok hafifti ama yan etkilerinde ölüm bile yazıyordu.Bu tamamen ilaç firmasının olacaklardan sorumlu olmamak için hiç olmayacak en kötü ihtimalleri bile yazmasından kaynaklanan bi durum.Ben de doktora sordum hiç bir sakıncası olmadığını söyledi hatta kadın kendi bile kullanıyomuş.ıçiniz rahat olsun yani.Yani o kadar aşırıya kaçmanın alemi yok,siz sadece kullandığınız bölgeye haftada en fazla 2 kez kullanın kafi.Zaten haftada iki de sadece bir bölge için fazla bile....

arkadaslar emla yi kuzenim kullaniyor inanilmaz memnun her defasinda kim cikarttiysa allah razi olsun diyor:)

herkesin acıya duyarlılığı farklı ben bikini bölgesini almayı denedim ama olmadı acıdan kıvrandım. kuaföre de gitmeyi göze alamadım kaş aldırırken bile yoluyolar ki orayı hayatta aldırtmam yasakkelime emlayı kullandım acı çekmeden üst kısımlarını alabildim gerisi kaldı... emla benden 10 üstünden 8 aldı :sm_cool: herzaman kullanılmamalı ama cildi alıştırana kadar bence bi sorun yok

X