bebeğimin patoloji raporu geldi,onu ben öldürdüm:(((

Arkadaşlar 2 hafta önce bebeğimin kalbi durduğu için kürtaj olmuştum ve doktorum fetusu patolojiye göndermişti sonucu aldım...
TANI:İmmatür Korinon Villüsleri ve Desidual Dokular görüldü.
Doktorum antibiyotik kullanmış olduğumu söyledi.Hamile olduğumu öğrenmeden önce diş için kullanmıştım.Bebeğimi kendim öldürmüşümsenağlama

canım yaa öyle düşünme bence nerden bilcektin bak kendin diyorsun bilmeden olmuşşş

Ayrılık bize ilk günden yazılmıştı ben ne yapsam zaten ölücekti......Teşekkürler arkadaşlar

Bak canım benim bebeğimin de kalbi durdu 12 haftalıkken durmuş.Per günü cinsiyetini öğrenmeye gittiğimizde öğrendik.Cuma hastaneye yatıım ve doğumla bebeğimi düşürdüm.Sonrada kürtaj oldum eşi için..
Acım daha taze..
Allahım sabırlar versin bizlere..
Neden diyorum neden oldu ama bir sebep bulamıyorum.Çok dikkat ettim,iş yapmadım,bir yere uzanmadım..
Ama Rabbimden yiyecek ekmeği yokmuş yavrularımızın.
Bizi Kabirde ilk karşılayacak olanlar onlar,isim koy yavruna ve dular et.
Herşey bahane.
Sen bilerek içmedin ki kendine bunu yüklüyorsun.Yiyecek ekmeği olsa o yaşardı böyle düşün.Kokusunu hissedip kaybetseydik ya,acımız nasıl olurdu..
Böyle düşünüp de kendini daha üzeceğine,gerçekten onu meleklere teslim ettiğin için dualar etmelisin..
Benim içinde çok zor bunları yazmak bende henüz bilmiyorum patolojinin sonucunu ama çok da merak etmiyorum artık.
Topla kendini,ne bedenini nede beynini üz bunu düşünerek.

Sağol canım tabiki kokusunu duymak daha kötü olacaktı ama insan neden diye kendine sormadan edemiyo ben o ilacı içmeseydim mesela yavrum yaşıyacakmıydı diye ama Rabbim böyle istedi yavrularımızı melek seçti elden bişey gelmiyo.Sanada büyük geçmiş olsun İnşallah en yakın zamanda yeniden hamiş oluruz.allah emanet ol arkadaşım...

Sağol canım tabiki kokusunu duymak daha kötü olacaktı ama insan neden diye kendine sormadan edemiyo ben o ilacı içmeseydim mesela yavrum yaşıyacakmıydı diye ama Rabbim böyle istedi yavrularımızı melek seçti elden bişey gelmiyo.Sanada büyük geçmiş olsun İnşallah en yakın zamanda yeniden hamiş oluruz.allah emanet ol arkadaşım...

Ben de 5 haftalık hamileyken bilmeden 1 hafta boyunca alerji hapı kullanmıştım. Sonra öğrendiğimde sorduğum bütün doktorlar ağız birliği etmiş gibi etkilese düşerdi dediler. 18. haftada bebeğin kalbi durdu. Ben hep buna yordum. Otopsi yaptırmadık. Bu ay korunmayı bıraktım ve bırak ilaç içmeyi evimi arap sabunuyla temizliyorum.benneyaptımki
Sonra düşündüm de sebep aramaktansa Allahtandır demek lazım. Umarım ben ve bizim gibi arkadaşların ikinci hamileliklerinde böyle şanssızlıklar olmaz.
Sen de kendini üzmeyi bırak ve ikinci bebeğinle ne kada güzel vakit geçireceğini düşünyerimseniben

Arkadaşlar 2 hafta önce bebeğimin kalbi durduğu için kürtaj olmuştum ve doktorum fetusu patolojiye göndermişti sonucu aldım...
Doktorum antibiyotik kullanmış olduğumu söyledi.Hamile olduğumu öğrenmeden önce diş için kullanmıştım.Bebeğimi kendim öldürmüşümsenağlama
canım öncalikle sana çok geçmiş olsun allah ım bundan başka acı göstermesin sana arkadaşların dediğimi yiyecek ekmeği olsaydı öyle veya böyle yaşardı.
bak dırım arkadaşımızın teyzesinin yaşadığı durumun bir benzerini annem yaşadı abime hamileymiş ama dk lar ur demişler ve ilaç üstüne ilç vbermişler ve 6 aylıkken hasekide ultrasona sokmuşlar ve 6 aylık hamile olduğunu söylemişler özürlümü diye bakılmış ama çok sağlıklıymış ve annem 3 ayı bitirene kadar ömrümden ömür gitti demişti ve şimdi abim evli ve zehir gibi aklı var ve sapasağlam demekki onun yiyecek ekmeği ve görecek yaşacak ömrü varmış.

sakın kendini suçlama herşey allah tan alanda o verende o:1hug:a.s.
cnm çok geçmiş olsun allah birdaha böyle birşey göstermesin ama yapma böle sen hamile olduğunu bilsen içermiydin cnm kim yaparki ?sen yapacaksın
bak cnm herşey allahtan rabbim onu senden almış ve bir bahane yaratmış...
benim bir tanıdığım kadın 49 yaşında anne oldu ve adetten kesildiği dönemde menopozdayım diye kadın adet olmamasını buna bağlıyor ama karnı büyüyor kadına dünya kadar ilaç veriliyor menopoz dönemi olduğu için karnında ur olduğu düşünülüp testlere başlanmış ve bir doktor test sonucu annenin hamile olduğunu anlamış tabş bebek 4 aylık olmuş ve o kadar ilaç karşısında bebeğin sakat olabileceğini düşünmüşler testlere başlanmış ama testler çok temiz çıkmış bebeğin birşeyi(bunun ne olduğunu unuttum) diğer bebeklerden daha kalın olduğu için bebeğe hiç bişey olmamış şuan 3 yaşında harika bir kız çocuğu anlatamam yaşatan rabbim yaşatır ve hiç bir kusur vermeden bu snein suçun değil kader böyleymiş cnm .....üzme kendini tekrar anne olman dileğiyle:1hug:

cnm benim öcelikle geçmiş olsun sen nerden bilecektin ki Allah onun ömrünü inşallah daha sonra dünyaya getireceğin diğer çocuğuna verir. sakın kendini suçlama bile bile yapsaydın tamam da bilmiyormuşsun ki..hiç üzülme tamam mı..

canım çok geçmiş olsun Allah sabır versin ama herşey bir vesiledir sende bilmiyordun kendini üzme artık. Allah öle tayin etmiş bişey denmez inşAllah sağlık bebişler verir yine sana:teselli:

Sakın sakın bu psikolojiye girip moralini bozma. Onun kısmeti o kadarmış. İnşallah tek dünya sınavın bu olur. Görüp kaybetmek, kucağına alıp kaybetmek, büyütüp kaybetmek bunlar çok çok daha acı... Allah kimseye yaşatmasın.
Nice insanlar var ki hamilelikleri boyunca antibiyotik kullanıyor hiçbişey olmuyor. Bu kısmet biraz öyle bak moralini topla yeni bebişlere hazırlan. Allah umudunuzu yarım bırakmasın inşallahyerimseniben

X