bebeğimin patoloji raporu geldi,onu ben öldürdüm:(((

Elif26

@şkısın@ @şık
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2007
606
11
Arkadaşlar 2 hafta önce bebeğimin kalbi durduğu için kürtaj olmuştum ve doktorum fetusu patolojiye göndermişti sonucu aldım...
TANI:İmmatür Korinon Villüsleri ve Desidual Dokular görüldü.
Doktorum antibiyotik kullanmış olduğumu söyledi.Hamile olduğumu öğrenmeden önce diş için kullanmıştım.Bebeğimi kendim öldürmüşümsenağlama

Arkadaşlar 2 hafta önce bebeğimin kalbi durduğu için kürtaj olmuştum ve doktorum fetusu patolojiye göndermişti sonucu aldım...
Doktorum antibiyotik kullanmış olduğumu söyledi.Hamile olduğumu öğrenmeden önce diş için kullanmıştım.Bebeğimi kendim öldürmüşümsenağlama

cnm çok geçmiş olsun allah birdaha böyle birşey göstermesin ama yapma böle sen hamile olduğunu bilsen içermiydin cnm kim yaparki ?sen yapacaksın
bak cnm herşey allahtan rabbim onu senden almış ve bir bahane yaratmış...
benim bir tanıdığım kadın 49 yaşında anne oldu ve adetten kesildiği dönemde menopozdayım diye kadın adet olmamasını buna bağlıyor ama karnı büyüyor kadına dünya kadar ilaç veriliyor menopoz dönemi olduğu için karnında ur olduğu düşünülüp testlere başlanmış ve bir doktor test sonucu annenin hamile olduğunu anlamış tabş bebek 4 aylık olmuş ve o kadar ilaç karşısında bebeğin sakat olabileceğini düşünmüşler testlere başlanmış ama testler çok temiz çıkmış bebeğin birşeyi(bunun ne olduğunu unuttum) diğer bebeklerden daha kalın olduğu için bebeğe hiç bişey olmamış şuan 3 yaşında harika bir kız çocuğu anlatamam yaşatan rabbim yaşatır ve hiç bir kusur vermeden bu snein suçun değil kader böyleymiş cnm .....üzme kendini tekrar anne olman dileğiyle:1hug:

Üzme kendini sen de biliyorsun isteyerek yapmadın bunu, alınyazısı böyleşmiş. dırımkızı güzel bir örnek vermiş. benim de bir tanıdığım hamile olduğunu öğrenmeden önce dünya kadar ilaç kullanmış, röntgen bile çektirmiş ama bebekte bir şey olmamış. Demek ki Allahın takdiri böyleymiş. kaderde ne varsa o olur, ama bizler sebeplere takılırız.

canim geçmis olsun hatta basin sagolsun demek daha dogru...
herseyde vardir bir hayir, Yaradan Mevlam'in o cani alirken bir bildigi vardir muhakkak birde böyle düsün... belki ilerleyen aylarda özürlü gelisecekti, yani saglik açisindan zor olacakti... belki onun için en iisi böyledir... kendini bu sekilde teselli et... unutma birgün hepimizin gidecegi yer orasi zaten, en azindan senin bebegin bu dünyanin igrençligini görmeden tertermiz gitmis oldu... artik kendini suçlayarak üzülme... hayat devam ediyor... yeniden baslaman dilegiyle...

canim gecmis olsun onlar ne kadar dogru ama bana burdaki doktorlar bebegin dogsaydi sakat olabilirdi dediler arkasinda hic bi neden aramayin dediler
banim eltim hamileyken o kadar cok hap aldi ki bebegi gayet saglikli dogdu taa ki hamileliginin ikinci ayinda birakti haplari
o zaman ogrenmisti
ama birde belki senin antibiyotik cook etkili olmus olabilir bi sakincasi yoksa hapin ismini verirmisin
seni uzmek istemem tekrarr gecmis olsun
bu benimde basimdan gecti suan beklemedeyim

çok üzüldüm arkadaşım ........ama nasibi yokmuş demekki........kendini üzme ,bile bile yapmamışsınki sen ............senin hiç bir suçun yok.......

Teşekkürler arkadaşlar atlatmak üzereydim aslında ama bu sonuç beni başa döndürdü.Bilsem tabikide içmezdim bundan sonra ya hamileysem diye hiç ilaç içemem heralde bu daha kötü bir psikoloji.Sürekli hamilemiyim acaba diye yaşanmazki...

geçmiş olsun canım ama kendini suçlama sende biliyorsunki isteyerek yapmadın Allah sabır versin yaşadığım için bilirim çok zor...

canim gecmis olsun onlar ne kadar dogru ama bana burdaki doktorlar bebegin dogsaydi sakat olabilirdi dediler arkasinda hic bi neden aramayin dediler
banim eltim hamileyken o kadar cok hap aldi ki bebegi gayet saglikli dogdu taa ki hamileliginin ikinci ayinda birakti haplari
o zaman ogrenmisti
ama birde belki senin antibiyotik cook etkili olmus olabilir bi sakincasi yoksa hapin ismini verirmisin
seni uzmek istemem tekrarr gecmis olsun
bu benimde basimdan gecti suan beklemedeyim

Amoksilav BID 1000g Bu haptan kullanmıştım canım...

Canim kesinlikle boyle dusunme.Eger omru olsaydi Rabbim ona bir hayat cizmis olsaydi degil antibiyotikler zehir icsen yine olmezdi.Bende hamile oldugumu bilmeden bir suru anti depresan ilaclari agri kesiciler ictim.Ama suan cok sukur 7 bucuk aylik hamileyim ve gayet saglikli bir bebis tasiyorum.Yani canim senin ilac kullanman bir vesile olmus yoksa onun yasacak omru olsaydi hicbirsey olmazdi.Takdiri ilahi de Allaha birak kendini.Allahtan bol sabir dile.Bizde duaciyiz canim sana.Canini daha fazla sikma unutma olum ve dogum kimsenin elinde degil.Sevgiler..

Canim kesinlikle boyle dusunme.Eger omru olsaydi Rabbim ona bir hayat cizmis olsaydi degil antibiyotikler zehir icsen yine olmezdi.Bende hamile oldugumu bilmeden bir suru anti depresan ilaclari agri kesiciler ictim.Ama suan cok sukur 7 bucuk aylik hamileyim ve gayet saglikli bir bebis tasiyorum.Yani canim senin ilac kullanman bir vesile olmus yoksa onun yasacak omru olsaydi hicbirsey olmazdi.Takdiri ilahi de Allaha birak kendini.Allahtan bol sabir dile.Bizde duaciyiz canim sana.Canini daha fazla sikma unutma olum ve dogum kimsenin elinde degil.Sevgiler..

Teşekkür ederim canım bana biraz moral odun Rabbim sana hayırlısıyla bebeğini kucağına almayı nasip etsin...

canim cok gecmis olsun kendini suclama hangi anne isterki kendi cocugunu bilerek oldurmeyi sen bilmeden almissin,ve unutma derdi veren rabbim dermanida veriyor demekki senin icin hayirlisi bu ymuss,uzulme ins rabbim sana 2 bebgi nasip eder,sevgilerrrrrrrr

Teşekkür ederim canım bana biraz moral odun Rabbim sana hayırlısıyla bebeğini kucağına almayı nasip etsin...

Amin canim cok sagol.Azcik seni rahatlatabildiysem ne mutlu bana.Ama inan teselli icin soylenmis sozler degildi dediklerim gercekti.Sende icini ferah tut canim.Rabbim en kisa zamanda seninde kucagini doldursun saglikli bir bebis versin.Aminn

arkadaşım senin de dediğin gibi "bilmeden" kullandın sen bu ilacı. Bilmediğin bir şey için hata yapmış olamazsın ki, unutma bunu! Sakın kendine haksızlık etme, emi?!:1hug:a.s.

kendini suçlama senin hiç bir suçun yok
bu dünyada nasibi yokmuş demekki senağlama

canım benim çok üzüldüm sakın kendini suçlama onun bu dünyada yiyecek ekmeği yokmuş bide 7.8 aylık hamile olduğunda olaydı çünkü zaten ömrü yokmuş benim kızımla o melek şimdi oynuyorlardır.ben doğdu 6 gün sora kaybettim onun için sakın üzülme yeni olacak bebişlerine allahım uzun ömür versin :emir_bebek:

allah sabırlar versin canım. ama yüce rabbim onun yaşamasını isteseydi o ilaçlar hiç bişey yapamazdı. hakkında hayırlısı buymuş. sakın kötü şeyler düşünme.

ay canım benım bole dusunme kıyamam ben sana sen nerden bılebılırdınkı allahın taktırı ılahısı canını rabbım vermıs rabbım aldı kendını suçlama sakın herseyde bı hayır vardır...:teselli:

X