Suyun gelmesi

E

EU3

Ziyaretçi
Arkadaşlar, 35.haftama girdim... Ara ara ıslanmalar oluyo.Ayıramıyorum çünkü internette okuduklarım yada çevreden duyduklarım farklı kimi birden boşalan sudan kimileride sızmadan basediyo iyice karıştım.Sizde durumlar nasıl:bbo:

valla bendede arasıra su gıbı akıntı gelıyo ama sanmıyorum suyun gelmesı olsunnn normal akıntı dıye dusunuyorummm gecenlerde doktora sordum yokkk ıc camasırın vee esofmanına vs pantolanuna kadar ıslanırsan o aman suyun gelmıs olur dedı

reca ederım canım senın satın 15 haziran dımı benımde aynı 10 marta sezeryan olucam senle aynı gun bebıslerımızı kucagımıza allaz allahın ıznıyle

evet canım .kısmetse aynı gün sezeryan olucağız. Allah yardımcımız olsun.
zaman yaklaştıkça heyecan dorukta......

bazen bendede oluyo bende tedirgin olmuştum iç çamaşırı ıslanyo ama daha ileriye geçmiyo

evt bende cok heyzanlıyım bır an evvel gunler gecsın ıstıyorum ama gunler gecmek bılmıyo bebısınnın kılosu kac canım bıde normal dogum olsaydın hangı gun dedı doktorlar

kızım geçen hafta 2.300 gr.dı normal doğum olsaydı 22 mart olucaktı. seninkinin cinsiyeti ve kilosu ne kadar

benımkı oglan 33+0 da 2300 gramdı bu cuma kontrolum var bakalım kac kılo olmus oglusum

doktorun kaç haftada bir alıyor. ben şubat 1 de gittim. 22 sine tekrar çağrdı.sonrada mart 5... sezeryan için bazı testler isteyecekmiş
kandaki pıhtılaşmaya bakacakmış.Hayırlısı artık....

doktor onceden 20 gunde bırdı sımdı 15 gun gecdıkkten sonra gel dedı en son subat 2 sınde gıtmıstım ıste 15 subatta tekrar gıdıcem pihtılasma hakında bısey demeedı bana belkı bu kontrolumde der

evet bu kontrolde bahseder herhalde... oğluşunun iyi haberlerini bekliyorummm

tamma canım yazarım buraya :KK70: saglıcakla bı kucagımıza alalımda gerısı onwmlı degıl canım ya senın doktorunmu sezeryan ıstedın senmı ben kendım ıstedımcunku normal dogumdan cok korkuyorum

canım benim mecburen sezeryan... bana kalsaydı normal doğumu tercih ederdim herhalde. gerçi şu sıralar sezeryan ile doğum yapan arkadaşlarım bir ilaçtan bahsediyo... ssk karşılamıyomuş fiyatının 100 ytl olduğunu sen istersen temin ediliyomuş.ameliyattan çıktığın gibi takılıyomuş.annem bilhassa ziyaretlerine gitti hiçte ameliyattan çıkmış halleri yok diyor.Edirne'de kullanılıyor ve çok memnunlar... bence doktorunla bir konuş

evt canım benımde gecen hafta teyzem pramature olarak 34 haftalık dogum yaptı ıkı tane ıkız dunyay getıerdı sezeryanla hıcsezeryan olmus halı yokk bı gorr yanı sankı normal dogum yapmıs gıbı hemen ayklanmıstı bu senın dedıgın serummu oluyo canımmm cabuk ıyılesmek ıcınmı

ayy inşaallah bebiş iyidir... tüp gibi bir şey serumdan ayrı takılıyomuş ilk gece yi rahat geçiriyomuşsun. zaten sorun sezeryan sonrası ilk bir kaç saat ben onun adını öğreneyim yazarım sana...

okı canım adını orenınce banada yaz dogurmadan once :KK70: ıkız oldu teyzemın bebıslerın bırı 2250 gram dıgerı 1500 gram dogdu sımdı ıyı durumları 1 hafta hastaneden yattılar cıoktılarrr ama bı gorr cok kucukler serce parmak kalınlıgında bıleklerı avuc kadar kafaları yanı sımdı bzııım bebıslerrde okadarcık bısyle hele 1500 gram olanın bı gorr tıg gıbı ben elıme almaya korktummm

ayyyy kıyamammm Allah sağlık sıhhat uzun öürler versin...

teskur ederım ınsallah cumlemızınkıne saglıklı omurler verır yuce rabbım

X