Çocuk Hastalıkları bebeğimin ayakları alçıda

Bebek Hastalıkları, diş çıkarma, bebeklerde kusma, bebeklerde ishal, bebeklerde uyku düzensizliği
S

sev_al

Ziyaretçi
bebeğim daha doğmadan doktorum ultrason görüntülerinden ayaklarında sorun olduğundan bahsetmişti. duyduğumda çok üzülmüştüm ve burda sizlerle paylaşmıştım. hiç bir anne bunu kabullenmek istemez. bebeğim doğduğunda her iki ayağı içe dönüktü. (şimdi oğlum iki aylık oldu ) iki haftalıkken ayakları alçıya alınmaya başladı. hala da alçıda. bir iki haftaya ameliyata alacaklar. neticede bebek ve alçı ona ağırlık ve rahatsızlık veriyor. içim açıyor o ağladıkça. ama bunada şükür beterin beteri var allah başka dert vermesin inş en kısa zamanda iyileşecek. allah bütün çocukları analarına babalarına bağışlasın. dualarınızı eksik etmeyin

ah kıyamammmm ben ona. Allah acil şifalar versin. umarım tez zamanda iyileşir

Canım yaaa, daha minnacık annesi o.

Üzülme çekilen her sıkıntı elbet bitecektir. Rabbim beterinden korusun.Tez zamanda şifa versin inşallah.:teselli:

Geçmiş olsun.. O rahatsızlığı biliyorum daha doğrusu gördüm tesadüfen..
Çocuk 3 yasındaydı ve ayakları içe doğru dönüktü o şekilde yürüyordu.Malesef tedaviyi geciktirmişlerdi..

Sizin hemen tedaviye geçmeniz çok iyi olmuş..
Dermansız dert değil ya arkadaşım Allah a şükür..En kısa zamanda Allah şifa versin...

dileklerin için amin diyerek çok üzüldüğümü belirtmek istiyorum.çok şükür ki çaresi olan bir rahatsızlık..ağlama ve güçlü ol ki bebişine iyi bak.....tabiki bebişinin minnacık bedeniyle çektiği sıkıntı taa bizim buralarda içimizi sızlatırken seni düşünemiyorum bile..tatlım şükretmeye devam et...bu sıkıntılarının sonu rahatlıktır inşallah..allah yardımcın olsun ve acil şifalar diliyorum..

Geçmiş olsun canımm rabbim tez zamanda şifasını verir işallah
bizler büyük olarak dayanamazken o küçücük nasıl dayansın rabbim dermensız dert vermesin en yakın zamanda iyileşmesi dileğimle

bebeğim daha doğmadan doktorum ultrason görüntülerinden ayaklarında sorun olduğundan bahsetmişti. duyduğumda çok üzülmüştüm ve burda sizlerle paylaşmıştım. hiç bir anne bunu kabullenmek istemez. bebeğim doğduğunda her iki ayağı içe dönüktü. (şimdi oğlum iki aylık oldu ) iki haftalıkken ayakları alçıya alınmaya başladı. hala da alçıda. bir iki haftaya ameliyata alacaklar. neticede bebek ve alçı ona ağırlık ve rahatsızlık veriyor. içim açıyor o ağladıkça. ama bunada şükür beterin beteri var allah başka dert vermesin inş en kısa zamanda iyileşecek. allah bütün çocukları analarına babalarına bağışlasın. dualarınızı eksik etmeyin

ay canım gecmşolsun inşalah en kısa zaamanda iyleşir de buyudugunde senin kolarına koşarrrrrrr
alah beterinden korusun alah bebegini sana bagışlasın bunada şüükür

sev al allah yardımcınız olsun ...çok sabırlı olmalısın dualarım seninleeee

kiymam ben o yavruya
canim cok gecmis olsun allah sifah versin
üzüldünü bebegine beli etme senin güclü olman lazim

Kıyamam ona ben...Canım benim inşallah en kısa zamanda kurtulur o alçılardan. Allah dermansız dert vermesin...Geçmiş olsun size ve bebişinize....

çok çok geçmişler olsun. yüce rabbim en kısa zamanda yavrunun şifasını versin.

canım Allah yardımcın olsun.ama inan beterin beteri var.bebeğimin kalbi durmuştu penisilin yüzünden ama çok şükür hayata tekrar döndü.şimdi çok iyi.bence onlar nefes alıyo diye bile şükretmek lazım.sürekli dua ederim onlara bişey olmasın diye.Rabbim yavrularımızı korusun ve tüm hastalara şifa versin

cok gecmıs olsun canım ınsanın bı yerlerınmın alcıda olması cok kotu bısey kı soz konusu olan bı 2 aylık bebek allah yardımcınız olsun ama erken tedavıcok onemlı

Rabbim şifalar versin bebişe canım....
Dermansız dert değilya ona şükür...

konunun başlığını görünce içim nasıl çekildi anlatamam :KK43: bekarım ona rağmen.. Allah korusun kaza falan geçirdi sandım.. çok şükür yokmuş öyle bir şey.

bence üzülmenizi gerektirecek bir durum yok. ne şanslısınız ki günümüz teknolojisinden faydalanabilmişsiniz, daha doğmadan onun için önlemler geliştirilmiş. ilerde yaşı çok büyüyünce farkedildiğinde evladınızı çok üzecek bir durum ortadan kaldırılacak ne güzel işte. inşallah sapasağlam çıkar ameliyattan, büyüdüğünde de gösterdiğiniz bu ihtimam için size bolca teşekkür eder :) bende de içe dönüklük var ayaklarımda hafif de olsa hiç doğru dürüst beden eğitimi dersi yapamadım desem yeridir ayaklarım çok ağrır çok hareketimde. çocuğunuz çekmeyecek bu sıkıntıları mutlu olun o yüzden :)

çok geşmiş olsun aynı sorun benim oğlumdada vardı tek sol ayağında doktor alçıya aldı ve ikinci alçıda düzeldi şimdi 7 yaşında hiç bir şeyi yok inşallah sizin yavrunuzdada hiçbişey kalmayacak görmediğe döneceksiniz

canım ya inşallah kısa zaman da iyileşir allah yardımcınız olsun

çok geçmiş olsun şimdi nasıl bi gelişme ilerleme varmı........

X