Pudra, Fondöten, Kapatıcılar coverderm marka fondoten kullanan var mı?

benim de elimde var coverderm... düğünümde yüzümdeki izleri kapatmak için almıştım 96 tl ye........ sadece 1 kez kullandım :kedi:

sevgili bayanlar yeni aldım tamamen kandırmaca sadece flu gösteriyor.satıcı kesin çözüm diyor yalannn hiç belli olmuyor diyor yalannn ve sizi izmire !! renk seçimi için yönlendirdikleri x ! bayanda ,nette satılan herşeyi alıyormusunuz nasıl inanıyorsunuz diye ukalaca sizi azarlama cüretinde bulunuyor.paranıza yazık derim ben.(benim doğum sonrası çatlaklarım vardı onları kesinlikle kapattığı yalanıyla kandırıldım)

merhaba.
cildimdeki vitiligo rahatsizligindan dolayi kullaniyorum.bunun disinda problemsiz bir cilde sahibim.
dogru renkleri dogru teknikle uyguladiginizda mukemmel sonuc veriyor.ter ve suya karsi cok dayanikli.vazgecemedigim bir urun.
biraz pahali ancak toplu alindiginda cogu eczane indirim yapiyor.
internetten de cok daha ucuza alabilirsiniz,yalniz birkac hafta beklemeniz gerekebilir.
:)
su an coverderm classic,perfect legs,gozalti kapaticisi ve pudrasini kullaniyorum.
tavsiye ederim.. :)

arkadaşlar Coverderm Camouflage Classic 0 numarayı almayı düşünüyorum yüzüme sürmek için daha pürüzsüz dursun diye kullanan varsa yardımcı olabilirmi 105 tl miş param boşa gitmesin :KK43:

arkadaşlar Coverderm Camouflage Classic 0 numarayı almayı düşünüyorum yüzüme sürmek için daha pürüzsüz dursun diye kullanan varsa yardımcı olabilirmi 105 tl miş param boşa gitmesin :KK43:

slm kızlar dün internetten verdim sparişi kullanayım memnun kalırsam yazarız size

ben coverderm vanısh fondoten, concelar ve toniğini kullanıyorum. fondötenin kapatıcılığı çok güzel ten rengine uygun alınca teniyle bütünleşiyor kesinlikle yalnız vanısh serisi hassas kızarma problemi yaşayan ciltler için ben kullanıyorum gayet memnunum hassas kızaran bi cildiniz varsa kesinlikle tavsiye ederim :KK34:

ayy buraya da yazmışım, yazdıklarıma bakıyordum da cinlerim tepeme çıktı bir kavanoz duruyor evde fiyasko ürünüm gittim para verdim boşu boşuna :KK43:
almayı düşünenler 2 kez düşünsün o kadar parayı ona vereceğinize gidip estee lauder alın ben aldım gayette memnunum.

ayy buraya da yazmışım, yazdıklarıma bakıyordum da cinlerim tepeme çıktı bir kavanoz duruyor evde fiyasko ürünüm gittim para verdim boşu boşuna :KK43:
almayı düşünenler 2 kez düşünsün o kadar parayı ona vereceğinize gidip estee lauder alın ben aldım gayette memnunum.
İnternetten almışsın ya sahte olabilir mi acaba diye düşündüm,bende çok methini duymuştum bu ürünün.

Benim doktorum önermişti bu fondoteni internette resimleride görünce çok umutlanmıştım biraz aratırıp yorumları okuyunca ise vazgeçtim.Pek bir artısı olmayan bir ürün olduğunu okumustum

X