Pudra, Fondöten, Kapatıcılar coverderm marka fondoten kullanan var mı?

Gabriel_

Nirvana
Kayıtlı Üye
15 Kasım 2007
2.885
3.697
bu dediğim ürün eczanelerde satılıyomuş.
merak ediyorum.patentli bir makyaj ürünüymüş sanırım.
merak ettim kullanan varmı,nasıl acaba?CADIARZU

ben kullanıyorum cok fazla bı artısı yok :)

cnm kalıcılığı kapatıılığı nasıl? ben vichy kullanıyordum sonra kryolanın kalıcılığı daha iyi diye okumuştum burda,aldım ama çok güzel ama kalıcılık bakımından vich daha iyi.aldığıma pişman oldum :KK43: .coverdermide denemeyi düşünüyorum.

cnm kalıcılığı kapatıılığı nasıl? ben vichy kullanıyordum sonra kryolanın kalıcılığı daha iyi diye okumuştum burda,aldım ama çok güzel ama kalıcılık bakımından vich daha iyi.aldığıma pişman oldum :KK43: .coverdermide denemeyi düşünüyorum.

canım ben fondotenınıde kullandım ama dıger markalardan pek bı farkını goremedım yanı normal kapatıcılıgı.ve sabıtleyıcı pudrasını kullanıyorum cok memnun degılım aynıs ekılde ablamda memnun degıl.

bu fondotenı alırken ınternette gormustum oncesı ve sonrası resımler:) vardı ondan etkılenıp almıstm ama ole olmadı hayal kırklıgına ugradım:) belkı sız memnun kalırsınız bılmıyorum allah allahhhhhh:)

canım ben fondotenınıde kullandım ama dıger markalardan pek bı farkını goremedım yanı normal kapatıcılıgı.ve sabıtleyıcı pudrasını kullanıyorum cok memnun degılım aynıs ekılde ablamda memnun degıl.

cnm çok tşkler . bi deneyelim bakalım ,denemediğimiz ürün kalmadı zaten :)

rica ederım kızlar dene bakalım banucum belkı senın hosuna gıder mıncırdım sizi:) bende bole dudak rengınden bı ton koyu kalıcı bı ruj arıyorum ama bulamıyorum yanı makyaj yapıcam ama dogal olucak:) bı fıkrınız varmı?:asigim:

coverderm ben kullanıyorum yuzumde kucuk dıkıs ızlerı var daha taze onun için kullanıyorum sağlıklı diye eczaneden aldım ikisini 80 e pudra ve fondöten ..iyi ama biraz ağır duruyor sanırım ..abim uyuz ediyor beni michale jakcsın a benziyosun diyo bunu sürünce uyuz ya sanki isteyerek kullanıyorum iz var ..diyoki belli olmuyor ..bana göre oluyor ne yapym yaaa..:KK43:

coverderm in proşürünü aldım; birsürü çeşidi var..az yoğun, çok yoğun, kırışıklık için, hassas ciltler için...boynerdeki kız hassas cilt için göz altı kapatıcısı önerdi (çok yağun değil likit şeklinde) birde göz kremleride var göz altı kremi 100 küsürdü ama çok metetti ....
coverderm hakkında bilen birileri bişeler yazsın lütfennn

bende coverdermin perfect face isimli ürününü aldım öle aman aman bişey değil.benim cildim biraz problemli, harikalar yaratmadı.aklınıza gelebilecek her markayı denedim.diğer denediğim ürünlerle arasında pek bir fark yok.

bende coverderm in perfect face ini kullanıyorum üzerinede sabitleyici transparan pudrasını..aslında kapatıcılığını beğeniyorum ama üzerinde waterproof yazmasına rağmen terlemeyle hemen bozulmaya başlıyor bide elini yüzüne değdiğin zaman bozuluyor eline bulaşıyor...classic i nasıldır denemedim ama terleyince bozulması benim için eksi bir puan..

classic olanı çok güzel herkeze tavisye ederim 2 yıldır kullanıyorum...
iyi sonuç almak için kullanım klavuzundaki gibi uygulayın...

Son düzenleme:
cumartesi günü kanal d de magazin d programında gördüm coverderm ürününü ve merak edip gidip aldım. mükemmel bir ürün. aknelerimi artık göremez oldum. mükemmel bi kapatıcı herkese öneririm. :sm_cool:

coverderm in proşürünü aldım; birsürü çeşidi var..az yoğun, çok yoğun, kırışıklık için, hassas ciltler için...boynerdeki kız hassas cilt için göz altı kapatıcısı önerdi (çok yağun değil likit şeklinde) birde göz kremleride var göz altı kremi 100 küsürdü ama çok metetti ....
coverderm hakkında bilen birileri bişeler yazsın lütfennn

sayın içel papatya size coverderm botumax ürününü öneriyorum. bu ürünü sürekli kullanırsan göz altlarındaki kırışıklıklar yok olur

sayın içel papatya size coverderm botumax ürününü öneriyorum. bu ürünü sürekli kullanırsan göz altlarındaki kırışıklıklar yok olur

sayın perfectgirls bu urunu televizyondan görur görmez aldıgınızı soyluyorsunuz ve hemen buraya yazmıssınız sanırsam. peki bu urunu yeni tanıyan birisi olarak nasıl oluyorda aynı markanın baska bir urununun göz altlarındakı kırısıklıkları yok ettıgını söyluyorsunuz. denediğinizi zannetmıyorum. çünkü urunu yeni tanıdıgınızı söylemişsiniz. bunu neye dayanarak söylediğinizi çok merak ettim dogrusu. beni sakın yanlış anlamayın sadece ilgimi çekti.

kızlar benim gözaltlarım mor ve hiç bi kapatıcı kapatmıyor ve 1 satte etkisi gidiyor coverderm gözaltı kapatıcısını kullanan varmı gerçeken etkilimi özellikle doğuma giderken sürmek istiyorum

X