kız yada erkek ise vücudunuzda nasıl değişiklikler olmuştu?

nunuu

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2007
1.318
0
42
:nazar:Selam kızlar;
Hani derler ya kalçalar genişleyince kız, karın genişlerse erkek diye..Sizce böyle mi? Kalçalar genişleyince kız mı oluyo..Ben daha 2. ayımı yeni bitirdim. 2 kilo civarı aldım galiba.Sadece karnım çıktı,belim kalınlaştı, göğüslerim büyüdü.Siz kilo almışmıydınız? Ve kız yada erkek ise nasıl değişiklikler olmuştu?

ben erkekte karın sıvrı kızda yayık olur dıye bılıyorum ve beımde oglum oldu hamılelıgımde karnım cok sıvrıydı vıcudumda cok kararma oldu heryerımde yanı bıraz cırkınlestım aslında erkekte guzllesılır derler ama bılmyıorum vede cok kılo aldım cokkk

bende erkek bebekte karının sivri olduğunu kızda ise yayık olduğunu duymuştum.... ama teyzem bu tezi çürüttü sipsivri bir karınla kız bebek dünyaya getirdi...kalça diye bi şey yoktu....arkadan gören genç kız sanırdı oysa 9 aylık hamileydi...
yani kadının vücut yapısına göre değişir diyebiliyorum...bu durumda

Arkadaşlar yok mu aranızda böle olan...Aşağıda olursa, kasıklar ağrırsa kız, yukarıda olup miğdye vurursa erkek diyolar...Tabiiki halk arasında şeyler ama insan yinede merak ediyo. Ben 3.ayıma yeni girdim.Ve gerçekten merak ediyorum.Hepsi güzel gerçi kız da ,erkek de. Allah herşeyin hayırlısını nasip etsin.
Varsa böyle duyumları olan ,ya da siz nasıldınız?

6 buçuk hamileyim oğlum olacak ve karnım hiç sivri değil gayet yayık. sanırım bende tezi çürütenlerden biriyim.

ilk 3-4 ayda karnım cok sivriydi herkes oglun olacak dedi ama 4 .aydan sonra kalcam genişlemeye basladı ve kızım olacak karnım yayıldı basenlerim genişledi oglu olacaklarda basen genişlemiyo sadece karın oluyo ama 4.aydan sonra belli olur canım zaten o zamanada ultrasonda anlasılır

Arkadaşlar yok mu aranızda böle olan...Aşağıda olursa, kasıklar ağrırsa kız, yukarıda olup miğdye vurursa erkek diyolar...Tabiiki halk arasında şeyler ama insan yinede merak ediyo. Ben 3.ayıma yeni girdim.Ve gerçekten merak ediyorum.Hepsi güzel gerçi kız da ,erkek de. Allah herşeyin hayırlısını nasip etsin.
Varsa böyle duyumları olan ,ya da siz nasıldınız?

canım ... ben hamilelik boyunca bebeğimi yukarda taşıdım....
ve midem feleketti...ayrıca karnım sivriydi ve sadece 9 kilo almıştım...kalça diye bişiy yoktu herkes erkek geliyo diyodu bende hayır kızım olcak deyince şaşırıyolardı....rabbim gönlüme göre verdi ve nur topu gibi bi kızım oldu... eşim ve ben dünyanın en mutlu insanlarıydık o anda... rabbim herkese nasib etsin inşallah.........

benim bebegim erkekti ve karnım çok sivriydi ama dogumdan sonra yine aynı kilomdaydın ve vücudumda hiçbir degişiklik olmadı ama tekrar hamileyimmmmmmmmmsenağlama

Benim bebeğim erkekti. Gerçi 18. haftaya kadar yaşayabildi yavrum.
Ancak hiç mide bulantılarım olmamıştı. Vücudumda da herhangi bir değişiklik.
Sadece göbeğim haliyle biraz büyüdü ve 2 kg kadar almıştım.
Bakalım ikincide beni neler bekliyor.:1rolleyes:

merhaba canım galiba senin oğlun olacak içime öle bi his doğdu.benim sadece karnım çıktı.10 kilo aldım.fazla bi değişiklik yaşamadım.he bu arada oğlum oldu....

benimde karnım top gibi ve ufak.Kalçam genişlemedi ama popom hafif çıktı. Suana kadar 12 kilo aldım ve erkek bebek bekliyorum. ilk 4 ay hiç kilo almadım hatta 2 kilo verdim mide bulantısından. o yüzden sen pek bu söylentilere inanma boşuna. zaten yakın zamanda belli olur cinsiyeti...

ben kiloyu hep belden aşağı aldım ve bi kızım oldu.hala kilo vermeye çalışıyorum 5 ay olacak :çok üzgünüm:

Sağolun kızlar, Allah hayırlısını nasip etsin. Dün doktora gittim.10 haftamdayım 1.700 gr almışım.Eşim çok almış dimi falan dedi doktora, canım sıkıldı:kızgın:
İlk 4 ay alınmıyomuş pek diyo. Zaten miğdem kötü ve gastritim var ,aç da kalmamam lazım. Ydiğimi de hazmedemeyip çıkarıyom zaten..İlk haftalarda biraz nağıcağımı şaşırdım o zaman aldım zaten. Ama inşallah bende fazla almadan hayırlısı ile bebeğimi kucağıma alırım. cinsiyet de önemli değil ama merak işte, Allah hayırlısını nasip etsin.

Teşekkürler..:nazar:

X