Bebek Kıyafetleri, Bebek Eşyaları [B]Hadi Kızlar Bebeklerimiz İçin Hazırladığımız Oda ve Eşyaların Fotğ. Koyalım[\B]

Bencicis

EMİR'İM
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2007
310
0
43
Kızlar bu sayfada bebeklerimiz için yaptığımız hazırlıkların fotğ. larını paylaşalımmı.Ben hamile olduğumu öğrendiğimde bu tip fotğ.lar cok işime yaramışdı fikir edinmiştim.Bu sayede belki bizde başkalarının fikir edinmesine yardımcı oluruz.Hemde bu güzel heycanı paylaşırız.a.s
İlla bir odanın fotğ olması gerekmiyo tabi sade bi beşik olabilir, aldığınız kıyafetler olabilir,bebeğiniz için ördüğünüz bişey olabir, Aldığınız değişik ama faydalı olduğuna inandığınız şeyler olabilir..... yani bebeğiniz için düşündüğünüz herşey olabilir.

Konuyu ben açıyorum madem ilk fotğ. koyarak ben başlıyayım.:dance: Odamızın fotğ. paylaşıyorum sizlerle ama boş bi oda daha hiç bir hazırlığı yok sadece mobilyalarımız var.Hem belki fikirde veririsiniz bana.Çok sevinirim
yerimseniben

İşte odamızz(daha doğrusu mobilyalarımız):

beikmk4.png

dolapub9.png

47114597le6.png

arkadaşlar o kadar bakan olmuş hiç olmazsa beğenip beğenmediğinizi yazsaydınız barii

Ay canım çok güzeller sorması ayıptır ne kadara aldın bende bakıcam buradakiyle karşılaştırayım dedim

Canım,çok güzel mobilyalar almışsınız..güle güle kullanın:) benimkilerde bu hafta gelicek inşallah..

güle güle kullansın bebişin .......insan dolabın içinde ne eşyaları var onlarıda gösterir kız........bak benim ilk aldığımda odası böyle gözüküyodu ilerleyen zamanlarda sana şimdiki halini gösteririmmm ....bu arada kızım 2,5 yaşında....eşyalar odadan taşıcak nerdeyse.......alllah ağız tadıyla sağlıkla güzel güzel bebişinle vakit geçirmeyi nasip etsin şekerim....ayyy ne şanslılar dimi...ben koca kazıktımda evin eşyalarından bozma bi odam vardı...şimdikilerin yok perdesi halısı mobilyası süsü....he bak bebekler için renk cümbüşü önemli renkli resimler yapıştır duvarlarına tavsiyem.......hadi sana by....

çok şeker yhaa..bnmde yeğenim ölmeseydi herşeyi hazırdı..7 yaşında oynayacağı oyunu bile :KK43:

allah sağlık versin doğacak bebişlerimizede hayattakilere de!

nasıl masum masum yatar o beşikte kim bilir!

Ağız tadıyla kullanırsınız güzel günlerde inşallah bizim bebişin eşyaları ilk başta böyleydi şimdi tıklım tıkış oldu içeride adım atacak yer kalmadı yinede hergün babasıyla girip bir bakıyoruz sonra da kendimle dalga geçiyorum..

odası çok güzelmiş kız bebek bir başka ya
benim oğluşumun odası yok şimdilik mobilya almıcaz lojmanda oturuyoruz zaten
tayinciyiz yani park yatak alcam taşıması kolay anneme gitcem doğuma zaten
inşallah kendi evimizde

Hepinize iyi dilekleriniz için teşekkür ederim arkadaşlar allah tüm bebekler herşeyin en güzelini en iyisini nasip eder inşallah.

Schirin oğlumuz allah nasip kısmet ederse inşallah martın 20 si gibi bekliyoruz artık.35. haftamızdayız şu anda.

ghaneli canım biz bu mobılyaları izmirden aldık 1500 ytl tuttu bu fotğ. gördüklerin.daha tabi yatağımız,uyku setimiz,perdemiz ve halımız yok onlarda alınacak.

Viola sizde sağlıklı güzel günlerde kullanın canım ama kokusu uzun sure cıkmıyo bizimkiler geleli 2 hafta oldu sureklı kapı cam acık tututuk ona rahmen yeni yeni kokusu cıktı.oyüzden almayı düşünen arkadaşlara kokusunun cıkması acısından düşündükleri zamandan 2 hafta önce falan mobılyalarını almalarını tavsiye ederim.

Casmincim dolabımızın içi bomboş malesef daha hiç bi eşyasını yerleştiremedim.Dediğim gibi kokunun cıkmasını beklıyorum bırde birkaç eksiğimiz var onlarıda tamamlayıp döşeyeceğiz odasını inşallah.sölediğin gibi şimdikiler cok şanslılar,senin kızın odasının fotğ. larınıda bekliyorum canım kız cocuklarının daha sevimli oluyo herşeyi.allah bağışlasın kızını canım.sağlıklı sıhatli büyütmek nasip etsin.

kadiscim bizimde oğlumuz olacak o yüzden farkettiysen mobilyamız sarı mavi tonlarda.inşallah herşey gönlünüze göre olur.

Bizde yatak odası almadık kadiscim. Chiccodan Park yatak aldık ve coook güzel. Çok güzel bebek odaları ama biz gereksiz buluyoruz almayı oyüzden 3 yaşından sonra büyüyene kadar kullanabileceği bi yatak odası almayı düşünüyorum. Cicişcim, Allah iyi günlerde kullanmanızı nasip etsin canım..

saol begümcüm aslında bi bakıma haklısın bu odaları hazırlarken kendimizi tatmin ediyoruz daha cok ama bizim odamızda ilerde genç odasına dönüşebilecek tipde mobilyalar.en azından 15-16 yaşına kadar kulanılabilecek bi takım.Bizim evde müsait olduğu için ilerisini düşünerek böle bişey aldık.

Bebek odası takımı almayı hiçte lüks bulmuyorum.Şimdi size öyle gelebilir ama bir zaman sonra aman iyiki bu dolapları almışım diyeceksiniz.Diğer arkadaşlar ne güzel yazmışlar.Hele ilk bebeklere öyle bir hevesli oluyorki insan gördüğü her güzel şeyi almak istiyor.Ailenin büyükleri ve arkadaş akraba çevresinin hediyeleride eklenince bütün bunları koymaya yer olmuyor evde.O yüzden bebeğin kendine ait dolabı şifonyeri olması gerekiyor bence.
Cicişcim senin oğluşunun odası da şimdiden çok güzel olmuş.Allah içinde sağlıkla mutlulukla büyütmek nasip etsin inşallah!!!

ciciş hiçbir eşyasını yıkamadan kullanma mutlaka haberin vardır ama söyliyim dedim işte....güzel güzel ütüle aralarınada dalinin sabunlarından yerleştir çok güzel kokuyo....hatta hastane çantana bile koy mis gibi kokuyo çıkarınca hemşirelerin bile hoşuna gidiyo....yumuşatıcıyı baştan önermiyorlar zaten onların makina deterjanları bile farklı........offf doğurda görelim kız bebişinin fotolarını......canım benim hiç heyecanlanma süper bir olayı yaşıyosun doğumda ve sonrasında anlıcaksın ve farkediceksin mucize taşıdığını....o yüzden keyfini çıkar en şımartıldığın zamanlar bu günler sonra nerde.......sen şımartcan bebişini........gereksiz şeylere kafanı takma herşeyin keyfini çıkar....hep mutlu kalmaya çalış .....hadi görüşürüz......

özlükcü ve casmin cokk teşekkür ederim ikinizde moral verdiniz bana.özlükcü canım dediğin gibi ilk bebek olunca insan herşeye daha bi özeniyo sanırım.İmkanlarımzı doğrultusunda elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz.Ve dediğin gibi hediyelerimizde geldikten sonra sanırım bu dolaplar dahi yetmiycek.

casmincim bebek eşyalarını yıkıycam tabii şu eksikleri bi tamamlıyalım hele.tavsiyelerin için cook teşekkür ederim canım hepsini dikkate alıcam.dediğin gibi sabun koyma işi hiç aklıma gelmemişti halbuki kendi eşyalrımızın arasında hep sabun koyarım ben bebişede dalinlerden yerleştireyim.
Şu ana okadar güzel şeyler yaşıyorumki olumsuz şeylerden hep kendimi uzak tutmaya çalışıyorum .çevrede okadar cok olumsuzlukları gözümüze sokmak için uğraşan insanlar varki onları dinlerseniz bu güzelim günleri kendinize zehir edeceksiniz.Ama senin yazdıkların bana enerji verdi saol.Dediğin gibi okadar mucizevi bişey yaşıyorumkii tarifi imkansız.Birde bu son zamanlarda onun içimde olmasına öle alıştımkii doğacak da o kıpırdanmaları hissedemiycem diye üzülür oldum nerdeyse.

Allah bebek bekleyenlere bebeğine sağlıkla kavuşmayı nasip etsin. Yavrularına kavuşanlarada sağlıklı mutlu bi ömür nasip etsin.

canım benim bende aynen hiç ayrılmak istemiyodum eşim bana gülüyodu büyüt karnında 20 yaşına gelince çıkarırsın diyodu masrafsız olur hem diye...gülüşüyoduk onunla ama çok keyifliydi.....sonrası çok daha keyifli ...biliyomusun emzirmek bence dünyanın en güzel duygusu.....
kızımı 2 yaşında ayırdım memeden 7-8 ay geçti bazen o kadar çok özlüyorum ki o duyguyu...o bitiyo başka şeyler yaşanıyo......herşey çok zevkli bebişlerle.....
anne olmak çok güzel çok özel bir duygu bence ....
birde nasıl doğum yapıcaksın .....bak normal de olsa sezeryanda tabi eğer epiduralse mutlaka ilk yarım saat içinde bebişini emzirmeyi iste o ilk yarım saat anne ile bebek arasında meme bebek ilşkisini kuvvetlendiriyo ve emmeyi destekliyor.....ben epiduralliydim ayıktım yani hemen rica ettim hemşireden yardımcı oldular allah razı olsun.....bu kanaldan ulaş bize her sorunu cevaplayalım aklımız erdiğince herkes aynı şeyleri yaşamaz ama aslında hepsini biribirinin benzeri sayılabilirde....en azından fikir edinirsin.......

X