Erdem Hastanesi.......

yaren_XIXM

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2007
81
2
Arkadaşlar ümraniye Erdem Hastanesi Doğum Bölümü Hakkinda Bilgisi Olan Varmi Yakinlarindan Giden Varsa Bilgi Verebilirmi Teşekkürler

benim 2 arkadaşım doğumunu orada yaptı çok menun kaldılar. ben başka bir yere gidiyordum ama geçen hafta erdeme gitmeye başladım. yeni bir dr. gelmiş mustafa bey çok menun kaldım yarın tekrar gideceğim doğumuda orada yapmayı düşünüyorum. bir önceki hamileliğimde kaybettiğim bebeğim içinde erdeme gidiyordum. bir şikayetim yok. yanlız kalabalık biraz bazen beklemek zorunda kalbiliyorsun

tebessüm ve nehir esengül bilgi için çok teşekkür ederim fakat artık gerek yok çünkü bebeğimi düşürdüm

ya kızlar ben erdem hastanesiyle üsküdar çamlıca hospitalium arasında kararsızım daha 2gün önce öğrendim hamileliğimi baştan sona kadar hep aynı dr gitmek istiyorum

erdem hastanesi hakkında insanlar ya çok iyi bahsediyor ya çok kötü,

ama çamlıca hospitalium içinde çok iyi diyorlar

arkadaşlar bakın hastanenin genel durumu için kötü konuşmanız hiçde adil değil
varsa şikayetiniz hangi doktorsa onu yazın

2 ay oldu eltim erdemde doğum yapalı ve bende refakatçi kaldım yanında
biz çok memnun kaldık
doktorumuz Adalet hanımdı doğum haftası tatile gideceği için arkadaşı Ayşe hanımı önerdi bize
2 cm lik açılma ve sancımız yokken günümüz geçti diye yattık hastanede
suni sancıyla açılmayı sağladılar
hemşireler gidip gelip baktılar, pozitif enerji vermeye uğraştılar
"ha gayret, biraz daha dayan," gibi
10 cm olana kadar 7-8 saat sürdü, eltim için çok zordu ancak hiç bir prombelm olmadıktan sonra ve çocuğunda anne karnında herhangi bir riski yoksa normal doğum olmasına özen gösteriyorlar
tabi başta siz ücret öderken sezeryan istiyorum dediyseniz o başka, direk sezeryana gidersiniz,
biz normal doğum olsun istedik.
nihayet doğuma alındı, odamızı değiştirdiler, bebeği beklerken 10 dk içinde geldi oğluşumuz,
bebek hemşiresi hemen gösterdi ve işini gerçekten çok iyi yapıyor
eltimde 20 dk sonra geldi odaya. anneye hemen yemek verdiler.
bebeğin temizliği v.s si bitince bebek hemşire kendisi getirdi annenin kucağına. ( çalınma riski asla olamaz böyle bir uygulamada, tabi sizde takipte olacaksınız)
bebek bakımı ve emzirme ile alakalı bilgilendirme yaptı. annenin sorularını cevaplandırdı.
sabaha kadar burdayım bişey olursa çağırın dedi.
gece hemşire 2-3 defa farklı saatlerde gelip hem anneyi kontrol hemde bebeği kontrol ettiler
çok ama çok memnun kaldık açıkcası.
doğuma verdiğimiz para az bile.
aynı zamanda çok hijyen bir hastane, en önemliside bu değil mi?

çok paranız varsa başka yere gidersiniz tabi
ancak gücü olmayan kısmi bir parayla bu kalite ve hizmeti başka hiçbir hastaneden alamaz

unutmadan şunu söyliim
diğer hastanelerde nasıl bilemicem ama burda
gittiğiniz doktorun doğuma girmesini istiyorsanız sezeryan olacaksanız şansınız var
yok normal doğum olacaksa doktorun orda olduğu saate kadar doğum yaparsanız doktorunuz doğuma girer, gece olursa ve sizin doktorunuz nöbetçi değilse o akşam nöbetçi olan doktor doğumu yapıyor
yok ben ne olursa olsun kendi doktorumu istiyorum derseniz
mesai saati bitmiş doktorunuzu çağırınca ek ücret ödemeniz gerekiyor.
buda hastane yönetiminin kuralı.

bizim doktorun mesai saati bitmişti ancak doğuma 2 saat kalmıştı sağolsun gitmedi
doğumu yapıp öyle gitti.

ya kızlar ben erdem hastanesiyle üsküdar çamlıca hospitalium arasında kararsızım daha 2gün önce öğrendim hamileliğimi baştan sona kadar hep aynı dr gitmek istiyorum

erdem hastanesi hakkında insanlar ya çok iyi bahsediyor ya çok kötü,

ama çamlıca hospitalium içinde çok iyi diyorlar

ben hospitalıumda doğumyaptım.drumdan çok memnunum.hastanedende.Allah razı olsun hepsinden çok ilgilendiler.çevremdekiler erdemin kalabalıklığından şikayetçi hep

evet baya kalabalık erdem
doktor sayısı çok ancak talepte bir o kadar çok

arkadşlar hemen ön yargılı davranmayın bence her yerde insan iyi yada kötü olay yaşamıştır.bence bi şikayeti olan o doktorun adını vermeli yada memnun kalan memnuniyetini açıklamalı.bende erdem hastanesinde emel hnma gidiyorum çok memnunum bi kaç kere yasemin hnma gittim hiç ama hiç memnun kalmadım kimseyi şaşırmayalım bence doktor ismi verirsek daha ii yardımcı olursunuz..
:nazar:

ben hiç gitmedim eltim ve görümcem orda doğum yapmış herhangi bir sorunla karşılaşmadılar ama görümcem çok beklediğini sölüyordu kalabalıktan.ama bende internette yaptığım araştırmalarda bu hastane hakkında ne kadar iyi şey okuduysam yada doktorları için bi o kadar da kötü şey okudum açıkcası tek iyi noktası yeni doğan yoğun bakım ünitesi olmasıymış galiba ben de yarın afiyete gidicem erdemden randevu alamadım bi türlü çünki orda adalet hanım,yasemin hanım,özlem hanım ve ayşe hanımın isimleri iyi diye geçiyor ama ben randevu alamadım bi türlü 1 ay sonrasına veriyolar

ben hiç gitmedim eltim ve görümcem orda doğum yapmış herhangi bir sorunla karşılaşmadılar ama görümcem çok beklediğini sölüyordu kalabalıktan.ama bende internette yaptığım araştırmalarda bu hastane hakkında ne kadar iyi şey okuduysam yada doktorları için bi o kadar da kötü şey okudum açıkcası tek iyi noktası yeni doğan yoğun bakım ünitesi olmasıymış galiba ben de yarın afiyete gidicem erdemden randevu alamadım bi türlü çünki orda adalet hanım,yasemin hanım,özlem hanım ve ayşe hanımın isimleri iyi diye geçiyor ama ben randevu alamadım bi türlü 1 ay sonrasına veriyolar

arkadaşım randevuyla hasta bakmyorlarki bir gün öncesinden arıyorum adalet hanım ordamı yarın diye ordaysa eğer sabah gidiyorum sıra alıyorum muayene oluyorum adalet hanım ve ayşe hanım çok kalabalık oluyor genelde

nasıl yani istediğimi gibi gidebiliyormuyuz? yani ben arasam ptesi günü yarın geleceğim desem we gitsem çok beklermiyim, benm salı günü medicanada randewum war ilk kez gideceğim, gitmişken oarayada bakmak istiyorum

ben aradığımda ayşe hanıma gitmek istedim randevulu çalıştıklarını ve bi dahaki aya kadar dolu olduğunu söylediler isterseniz gelip sıraya girip bekleyebilirsiniz dediler eşim bu şekilde gitmek istemedi bende afiyete gittim memnun kaldım cumartesi olduğu içinmidir bilmem gayet sakindi

evet arkadaşım ben öyle gidiyorum randevuyla hiç gitmedim erdeme afiyette aynı anda bir çok hastaya bakıyorlar bir tahlil bir hasta sorcağn varsada doktor kafasını toplaamaıyor

ben gittiğimde isimle içeri çağırdılar o şekilde girdim ama tahlil sonuçlarını göstermek için sanırım iki hasta arasında içeri giriliyor.ben girdiğimde bi kadında geldi çünki sonuçlarını gösterip çıktı.

eslem yazdıkların beni rahatlattı bende erdem hastanesine gidiyorum 31 haftalık hamileyim normal doğum istiyorum doktorumdan çok memnunum herkese tavsiye ederim mustafa ateş çok iyi bir doktor inşallah doğuma o girer.bende başta hastane konusunda tereddüt ettim kötüleyenler oluyor ama ben buna katılmıyorum nereye giderseniz gidin hiçbişey dörtdörtlük olmaz 7 aydır gidiyorum sorun yaşamadım inşallah doğumdada yaşamam iyi bi hastane.....

X