Saç Bakım Ürünleri Papatya Cayı Kullananlar Okusun

masiva

Guru
Kayıtlı Üye
17 Aralık 2007
1.529
18
Arkadaşlar ben almanyadan kalan alışkanlığımla sürekli papatya çayı içerdim...ve bazen üç dört bardak içtiğim olurdu....çünkü severek içiyordum...sonra bir dergide (adını hatırlayamıyorum) deri hassasiyeti olan insanların çok fazla tüketmemesi gerektiğini okudum...hakikaten benim derimde sürekli soyuluyor,dökülüyordu...ve yaklaşık yirmi gündür içmiyorum....hem tenim güzelleşti,hemde ilginçtir ki saçlarımda kepek kalmadı..meğer ben çok papatya çayı içtiğim için saç diplerim soyuluyor ve oda kepek oluyormuştu...ama simdi saçlarım çok iyi.... :dance: :dance:

ve bunu papatya çayını çok tüketenlerle paylaşmak istedim... a.s. a.s.

benim de ciddi ciddi kepek problemim vardır ama soyulma derecesinde gezmediğim cildiye kalmadı diyebilirim. ben de cok severim papatya çayını bilmiyordum bunu sanırım benim de azaltmam gerekecek
papatya çayı cok masum duruyor halbuki ne de olsa bitkisel diyoruz ama aynı şekilde cok faydalı olarak bildiğimiz ADA ÇAYI gebelikte düşük riskine yol açabiliyormuşfisfisfis

Aaaaa bende çok severim ama hergün içmem.içtiğimde de gün içinde 1 fincan.adaçayına da çok şaşırdım.onu da çok severim..Çok sağolun kızlar

aaaa ilk defa duydum bende arada bir içerim çok sevdiğim için ama sanırım az tüketince bişi olmaz.. değil mi?

evet ben azalttım ve kepek hiç kalmadı...ama bu seferde adet düzenim bozuldu...içsem kepek oluyor içmesem düzensizlik oluyor

benim de ciddi ciddi kepek problemim vardır ama soyulma derecesinde gezmediğim cildiye kalmadı diyebilirim. ben de cok severim papatya çayını bilmiyordum bunu sanırım benim de azaltmam gerekecek
papatya çayı cok masum duruyor halbuki ne de olsa bitkisel diyoruz ama aynı şekilde cok faydalı olarak bildiğimiz ADA ÇAYI gebelikte düşük riskine yol açabiliyormuşfisfisfis
benimde soyulma derecesindeydi...anlam veremiyordum,ve şu an normal kepek bile kalmadı:teytey: :nazar: Bir kaç zaman içme bakalım belki iyi gelir a.s.

Papatya cayi ada cai gibi hamilelikte cok icildigi zaman antibiotik etkisi yapip bebege ve annee zarar veriormus.Yani herseyin oldugu gibi bitkilerin bile fazlasi zarar.
Paylastigin icin tesekkür ederim arkadasim.

Birşey değil..Şu an saçlarımda hiç kepek kalmadı,çünkü ben zaten saçında kepek olan bir insan değildim... ama papatya çayı soyulma derecesinde kepek yaptı...çok şükür şu an yok...

bende topladığım papatyaları kuruttum ve çay demleyip içiyorum ama 2 kere denedim, birincisinde çok acı oldu ikincisinde acı oldu ama daha az. bu çayın böyle acı olması normal mi?

herşeyin fazlası zarar ne içerseniz için günde 2bardagı geçmeyin cilt saç zaten saglıgımızın göstergesidir

X