göğüslerde yeşil damarlar belirginleşir mi?

fundag

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2008
115
1
hamile olan arkadaşlar
merak ettim göğüslerde belirginleşen yeşil yeşil damarlar hamilelik belirtisi olabilir mi?
bugün adt günümdü ama olmadım yanıt verir yardımcı olursanız sevinirim,tşekkürler.....:nazar::nazar::nazar:

Canim Seninki çokmu Belli Azmi Benimki O Kadar Belli Değil Yoksa Biz Olmyan şeylerimi Görmeye Başladik Ayy Olacaksa Olsa Bi An önce Yaa Sabahtan Beri Bunalima Girdim Aklimdanda çikmiyor Anlamadim Gitti Hiç Bu Kadar Takmamiştim Ben Kafaya Yaa Ne Oldu

benımde damarlarım cok belırgın ama ben 21 haftalıgım suan ılk baslardada bellıydı ama bukadar degıldı
yanı bu bı belırtı olabılır
ınsallah hamılesındır

benim çok belirgin eğer beyaz tenliysen dahada belirgindir yani resmen dal dal yeşil damarlarım var hamileliğimin ilk ayında oluştu şuan 3aylık oldum çok şükür darısı sizlere

benımde damarlarım cok belırgın ama ben 21 haftalıgım suan ılk baslardada bellıydı ama bukadar degıldı
yanı bu bı belırtı olabılır
ınsallah hamılesındır

benimde çok abartı belli değil ama şimdi benim adetim bir gün geçti henüz evhamlandım işte ya
ama damarlardaki değişimi bugün gözlemledim
inşallah inşallah

inşallah hamilesindir canım ama anladığım kadarıyla çok fazla stres yapıyosun sen Allah gönlüne göre versin...

valla canım benimde ilk zamanlarda belliydi damarlar. hatta göğüslerim çok fena ağrıyordu.dokunamıyordum bile. bende belirti olarak baş dönmesi vede kabızlıkta vardı. bilmiyorum belki sizde de böyle bir belirti olabilir diye söyledim. Ama inşallah hamilesinizdir. Sizde katılın bize haydi bakem :dance::dance:

benimde çok abartı belli değil ama şimdi benim adetim bir gün geçti henüz evhamlandım işte ya
ama damarlardaki değişimi bugün gözlemledim
inşallah inşallah

canım merhaba ben oradan anlamıştım hamile olduğumu sadece göğüslerimden ilk onlar tepki veriyor bence inşallah hamilesindir canım a.s.

Funda merhaba; ben aranıza yeni katıldım.
Evet hamilelik belirtisi olabilir. Ben 2007 Ağustosta düşük yaptım, Ve hamile olduğum dönemde göğüs damarlarım belirginleşmişti.
Hala da geçmedi. Her adetim gecikince göğüslerime bakım umutlanırım.
İstersen bir kan testi yaptır. Çünkü düşükten sonra gebelik belirtisi olabilecek durumlar bende adet belirtisi olmaya başladı.

hamile olan arkadaşlar
merak ettim göğüslerde belirginleşen yeşil yeşil damarlar hamilelik belirtisi olabilir mi?
bugün adt günümdü ama olmadım yanıt verir yardımcı olursanız sevinirim,tşekkürler.....:nazar::nazar::nazar:

canım eğer beyaz tenliysen hamile kaldığında çok belirginleşiyor benim öyle oldu harita gibi ama doğumdan sonra gidiyormuş..o kadar stres yapacağına al bi test yap bence için rahatlamış olur..

fundag inşallah hamilesindir inşallah
ama iki ay önce benim de başıma geldi bu durum
göğüslerim patlayacak gibiydi
aşırı bir yanma, damarlar belirgin..
ama adet oldum
stres yaptığım için geciktiğini söylediler arkadaşlarım
hakkında hayırlısı olsun
bildiğim bir şeyi de burada paylaşmak isterim
doğruluğu ne kadardır bilemem tabii ama hamile kaldıktan bir kaç gün sonra göğüslerde hassasiyet ve pembe mavi damarlar oluşuyormuş (yeşil değil yani)
ama umarım senin bünyen farklı tepki veriyordur hamileliğe ve inşallah allah sana da nasip eder bir bebek
bu arada arkadaşlardan birisi stres yapmamanı söylemiş
gerçekten stres hormonu salgılandığında maalesef hamilelik zor gerçekleşiyor.
hakkında hayırlısı fundagcım
inşallah hamilesindir

canım merhaba seni üzmek istemem ama bende bundan 3 ay önce göğüslerdeki damarlarıma bakardım aynada acaba belirginleşmişlermi,bak dahada belirginleşiyor cok ümitlenmiştim ama adet oldum.ben beyaz tenlı oldugum için belli oluyor.şimdi hala belirginler baya hemde hamıle degılım.Canım sabret bakalım beklıyelım ınsallah hamılesındır.haberlerını beklıyoruz

Benim ilk hamilelik belirtilerimden biriydi göğüslerim anormal şiştiği için damarlarım sanki çatlayacakmış gibi deri yüzeyine yaklaştı. şimdi haftalık hamileyim ve durum daha da beter :)
Umarım hersey gönlünce olur

Arkadaşlar merhaba ben yeni katıldım aranıza uzun zamandır sizleri takip ediyorum, en sonunda karar verdim bende katılmak için sizlere, 1 sene 2 aylık evliyim 11 haziran 2008 de kürtaj oldum, doktorlar bir ay korunsan yeter dedi, üç ay oldu deniyoruz ama bir türlü olmuyor, o kadar çok istiyoruzki bizde sizler gibi bütün belirtileri yaşıyorum her ay, işte bu ay oldu diyorum ama malesef günü gününe adet oluyorum anlamıyorum bir türlü doktorlara gittik her şey normal bir sorun yok eşimde de bende de çok zor koskoca bir ay beklemek her seferinde allah cümlemize hayırlı evlatlar nasip eylesin kimseye arattırmasın

Arkadaşlar merhaba ben yeni katıldım aranıza uzun zamandır sizleri takip ediyorum, en sonunda karar verdim bende katılmak için sizlere, 1 sene 2 aylık evliyim 11 haziran 2008 de kürtaj oldum, doktorlar bir ay korunsan yeter dedi, üç ay oldu deniyoruz ama bir türlü olmuyor, o kadar çok istiyoruzki bizde sizler gibi bütün belirtileri yaşıyorum her ay, işte bu ay oldu diyorum ama malesef günü gününe adet oluyorum anlamıyorum bir türlü doktorlara gittik her şey normal bir sorun yok eşimde de bende de çok zor koskoca bir ay beklemek her seferinde allah cümlemize hayırlı evlatlar nasip eylesin kimseye arattırmasın

canim bekleyince gecmiyor mutlaka kafani mesgul edecek birseyler bulmalisin.

hamile olan arkadaşlar
Bugün adt günümdü ama olmadım yanıt verir yardımcı olursanız sevinirim,tşekkürler.....:nazar::nazar::nazar:

hamileligimin 2. Ayindan itibaren var bende yeşil damarlar..gögüs ucumunda kahverengi kismi da coktan koyulaşti..şimdilerde göbek deliğimde dişari firladi...
Gögsumden beyaz bir sivi geliyor bazen..

canım selam ben 2,5 senelik evliyim nisan ayında bir düşüğüm oldu.
eşimdede bendede sorun olmadığını söylüyor doktorumuz ama düşükten sonra olmadı
bebiş okadar istiyoruz ki anlatamam
çok zor beklemek dediğin gibi RABBİM en kısa zamanda hayırlı evlatlar nasip etsin tüm isteyenlere :çok üzgünüm:

selam arkadaşlar aranıza yeni katıldım ben 18 yaşındayım ve 9 aylık evliyim başında eşim hep bana vaj,nal duş aldırırdı şuan almıyom tabiki ben en başından beri cocuk istiyom eşim yeni yeni istemeye başladı :2: dr gittim hiçbir sorun yok dedi ve benim adetlerim cok düzenliydi bu ay nisanda 17 yani 3 erken oldum normalde 28 günde bir regl olurum ben benim damarların 3 adetimden önce belirginleşmişti ve şuan dahada belirgin bu ay pek takmadım bebegi ama şimdi regl 4 gün var hatta 3 gün kaldı cok heyecanlıyım hiçbir belirtim yok sizce belirginleşen damarlan gebelik belirtisi olabilirmi cünkü baya belirginleşti gögüs kafesinden meme ucuna iniyorrr gögüs kafesindeki damarların yeni oldu böle catlamış gibiydi akıntım var normalde olmazdı yeni yeni olmaya başladı beni aydınlatırmısınız

X